Луноликая Вика• 26 июня 2023

Переслати посилку з Польші в Україну

Хто пересилав, з якого міста і скільки платили?
Біле пальто• 26 июня 2023
90злотих пересилання+10 коробка. Ітого 100зл за масу (чи об´єм) від 10 до 30 кг. Нова пошта.
Для драки• 26 июня 2023
Пересылала Мистпост. Платила от 34 до 59 злотых, в зависимости от веса и габаритов посылки.
Бавовна• 26 июня 2023
З Києва маршруткою можна. від 200 грн, в залежності від розміру. Ну і навпаки з Польші. В кожному місті є автовокзал, підіть взнайте
КаРаКаТиЦа• 26 июня 2023
Почта польська . 2 роки тому. Посилка вагою до 10 кг - 60 злотих
Аноним Советчик• 26 июня 2023
Почта польска, до 15 кг 75 злотых
ohmydi• 30 июня 2023
Я теж не так давно шукала хорошу компанію, яка зможе зайнятися перевезенням вантажу, за підсумком знайшла тих, хто працює більше 20 років і при цьому має дійсно шикарну репутацію. Крім усього іншого у них відмінні ціни, та й в цілому мене влаштувало те, що все максимально оперативно, надійно, видно що досвід величезний. Ось на сайті https://avtotranz.com.ua / можете більш детально вивчити всі нюанси, звертайтеся