Диверсификация• 27 июня 2023
Хто відправляв з поштомату?
Дівчата, хто відправляє посилки з поштомату, як це працює?
Маю біля дому відділення до 5 кг. І поштомат до 20 кг
Відправляю посилки часто.
Інколи посилки бувають більше 5 кг і приходиться йти до відділення до 30 кг, яке в 3 зупинках від дому (машини не маю).
І вот думаю, а може спробувати щ поштомату відправляти.
Інструкцію почитала, начебто все зрозуміло. Але ж комірки ж можуть бути зайняті, так? Тобто я прихожу з посилками к поштомату, там комірки зайняті, то йди назад на відділення? Чи як це працює?
Відправляю посилки часто.
Диверсификация
• 27 июня 2023
Ответ дляЛеди Г
Если заняты, то вы не сможете создать ттн
Ага, тобто ще вдома я буду знати, чи є вільні?
Щебетушка• 27 июня 2023
Ой, це настільки класно. Ви раз спробуєте, більше на відділення не підете.
Додаток думаю маєте.
Як роблю я. Створюю накладну на компі.
А в додатку вже редагую, що відправлення з поштомата. Потрібно знати його номер. Програма сама при редагуванні дивиться, чи є вільні комірки потрібного розміру.
Можна зразу створювати в додатку. Теж бачитимете чи є місце в поштоматі.
Просто мені так зручніше.
Додаток думаю маєте.
Як роблю я. Створюю накладну на компі.
Просто мені так зручніше.
Strekoza_81• 27 июня 2023
Дуже зручно
Комірку бронюєте ще під час створення ТтН. Якщо не помиляюсь, бронь комірки на добу.
СережкинаЯ• 27 июня 2023
Ответ дляStrekoza_81
Дуже зручно
12 годин)
Veronika_100k• 27 июня 2023
Если откроется ячейка маленькая, программа предлагает открыть ячейку побольше. Короче, всё работает - проще не придумаешь.
Все будет, но потом• 27 июня 2023
Ще не разу не отримувала і не відправляла з поштомату, ото я динозавр, треба якось спробувати, но я так побоююсь таких штук, та і поштомату поряд нема. По старінкі на відділення))
Щебетушка• 27 июня 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Як я, а спробувала, то вже забула де відділення. Це при тому, що мені через три роки 60
Плекаю думи• 27 июня 2023
Ответ дляЩебетушка
Додаток думаю маєте.
Як роблю я. Створюю накладну на компі.
Просто мені так зручніше.
Додаток думаю маєте.
Як роблю я. Створюю накладну на компі.
Просто мені так зручніше.
+++++
От я тормоз
Десь 100 відправок за рік було, особливо на вихідні що під акцію, а додуматись що так можна - розуму бракнуло.
’Створюю накладну на компі.
А в додатку вже редагую, що відправлення з поштомата.’ - то ж геніально! Ви мене врятували
Суть , що з компа зробити ТН - швидко і зручно, але не можна вибрати відправку з поштомата,,,
А той додаток - тупий до краю😠😠😠
Якесь криве і нелогічне,,, - іноді 10+ хвилин матюкалась поки ТН створювала в ньому, копіювати не дає, вилазять помилки, потім виправляти...
Сьогодні спробую, Ваш лайфхак - створити на компі, а в телефоні лиш на поштомат змінити! То ж купа часу і нервів зекономить!!!👍🤗
От я тормоз
’Створюю накладну на компі.
А той додаток - тупий до краю😠😠😠
Щебетушка• 27 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
+++++
От я тормоз
’Створюю накладну на компі.
А той додаток - тупий до краю😠😠😠
От я тормоз
’Створюю накладну на компі.
А той додаток - тупий до краю😠😠😠
Дякую, я теж так нервувала, не скопіювати. Екран маленький.
Ось і додумалась
У Вас обов’язково вийде.
Ось і додумалась
У Вас обов’язково вийде.
Диверсификация
• 27 июня 2023
Ответ дляЩебетушка
Додаток думаю маєте.
Як роблю я. Створюю накладну на компі.
Просто мені так зручніше.
Додаток думаю маєте.
Як роблю я. Створюю накладну на компі.
Просто мені так зручніше.
Розумієте, в мене в день по 5-10 відправлень. На відділення в будь якому випадку ходити буду, то б ті великі хоча б відправляти, щоб 3 зупинки не нести.
Диверсификация
• 27 июня 2023
Ответ дляСвята
Дома создаете ттн. Вам видно есть ли свободная. Учтите размеры ячейки, у меня не соответствует тому что указано, беру на размер больше. После у вас есть 12 часов отправить посылку. Подписывать не обязательно. Пришли, открыли через приложение и блютус ячейку, положили, закрыли
Номер на ній тільки написати, так?
Диверсификация
• 27 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
+++++
От я тормоз
’Створюю накладну на компі.
А той додаток - тупий до краю😠😠😠
От я тормоз
’Створюю накладну на компі.
А той додаток - тупий до краю😠😠😠
А мені навпаки на компі дуже незручно, все в додатку роблю.