Есть ли отдельный туалет, кондиционер?
Ответ длявре_Динка
Вода 0.5
Їхали з Кишиньова люксом - кондиціонеру не було
А как же летом без кондиционера?Окна то хоть окрываються?
Ответ дляЕжеви4ка
Разница только в том, что в купе не 4 места, а 4. И там есть дополнительное полотенце и кажется салфетки
Потому он и стоит в 5 раз дороже ничем особо не отличаясь?
Ответ дляЕжеви4ка
Ну как это особо не отличаясь. Людей меньше. И обычно в люксе едешь вообще один
Но там 2 места и может кто то подсесть.
Olena Dnipro• 27 июня 2023
Постель уже заправлена. Вода 0.5.
Есть розетки для телефона. Свет можно регулировать .На окнах 2 вертикальные шторы.
Про кондиционер не знаю, мы всегда ездили люксами не летом.
Olena Dnipro• 27 июня 2023
Но сами люксы не одинаковые во всех поездах.
Есть несколько видов.
И цена тоже разная.
Например Днепр Киев было от 1300 до 2500 грн на 1 чел
Есть несколько видов.
И цена тоже разная.
Так, ми їхали Київ- Мукачево нічний швидкий - супер, новенький, з розетками, світлом регульованим, з кондиціонером. А назад іншим поїздом - це жах, грязний, вонючий, в купе, здається, хтось справляв нужду, вибачте за порівняння, в туалет зайти неможливо - очі виїдало. Ми вперше в житті закачались в поїзді. Це в одному поїзді різні вагони, цей був 13 тий. Запам´ятаю назавжди. Нас спасла тільки безсонна ніч напередодні, то вирубились і все, а так думали вже сходити на найближчій станції і чекати наступного.
Жанна-Joanna• 27 июня 2023
Я їхала поїздом Київ-Ковель, був гарний новий вагон люкс, білосніжна білизна, 0,5л вода, розетки працювали, біотуалет. А назад купили квитки теж в люкс, але вагон був старий, білизна сіра і навіть з дірками, а туалет страшний обшарпаний і зі стандартним, як у плацкарті, смородом. Правда, зворотній квиток коштував дешевше. Але до люксу йому було так само далеко, як до Києва пішки.