Кайдашева дочка• 27 июня 2023

Люкс в поезде. Что входит в стоимость билета?

Есть ли отдельный туалет, кондиционер?
life-2v• 27 июня 2023
Туалета отдельного нет

inna5577• 27 июня 2023
Постель, больше ничего. Туалета два на вагон
вре_Динка• 27 июня 2023
Вода 0.5
Їхали з Кишиньова люксом - кондиціонеру не було
автор Наталья-249d • 27 июня 2023
Ответ длявре_Динка
Вода 0.5
А как же летом без кондиционера?Окна то хоть окрываються?
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Разница только в том, что в купе не 4 места, а 4. И там есть дополнительное полотенце и кажется салфетки
вре_Динка• 27 июня 2023
Ответ дляНаталья-249d
Як як, як в бані)
Вікна відкриваються.
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ дляНаталья-249d
Обычно где нет кондиционера, да. Но в фирменных поездах всегда новые вагоны и кондиционеры работают

автор Наталья-249d • 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Потому он и стоит в 5 раз дороже ничем особо не отличаясь?
вре_Динка• 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
В люксі Київ Кишинів - є верхні місця просто підняті відразу. Вагон новіший.
В Купе верхні полички також можна підняти
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ дляНаталья-249d
Ну как это особо не отличаясь. Людей меньше. И обычно в люксе едешь вообще один
автор Наталья-249d • 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Но там 2 места и может кто то подсесть.
Ежеви4ка• 27 июня 2023
Ответ длявре_Динка
По Украине такого нет, думаю, это исключение, так как международный поезд
Olena Dnipro• 27 июня 2023
Постель уже заправлена. Вода 0.5.
Есть розетки для телефона. Свет можно регулировать .На окнах 2 вертикальные шторы.
Про кондиционер не знаю, мы всегда ездили люксами не летом.
Olena Dnipro• 27 июня 2023
Но сами люксы не одинаковые во всех поездах.
Есть несколько видов.
И цена тоже разная.
Например Днепр Киев было от 1300 до 2500 грн на 1 чел
вре_Динка• 27 июня 2023
Ответ дляOlena Dnipro
Постель уже заправлена. Вода 0.5.
В багатьох купе розетка також вже є
zIrka-• 27 июня 2023
Так, ми їхали Київ- Мукачево нічний швидкий - супер, новенький, з розетками, світлом регульованим, з кондиціонером. А назад іншим поїздом - це жах, грязний, вонючий, в купе, здається, хтось справляв нужду, вибачте за порівняння, в туалет зайти неможливо - очі виїдало. Ми вперше в житті закачались в поїзді. Це в одному поїзді різні вагони, цей був 13 тий. Запам´ятаю назавжди. Нас спасла тільки безсонна ніч напередодні, то вирубились і все, а так думали вже сходити на найближчій станції і чекати наступного.
Жанна-Joanna• 27 июня 2023
Я їхала поїздом Київ-Ковель, був гарний новий вагон люкс, білосніжна білизна, 0,5л вода, розетки працювали, біотуалет. А назад купили квитки теж в люкс, але вагон був старий, білизна сіра і навіть з дірками, а туалет страшний обшарпаний і зі стандартним, як у плацкарті, смородом. Правда, зворотній квиток коштував дешевше. Але до люксу йому було так само далеко, як до Києва пішки.