27 июня 2023

Такси из Буковеля

Девочки, может у кого-то остались контакты таксистов Буковель и окрестности? Очень нужно.
Ewuschka 27 июня 2023
бла-бла-кар вам в помощь
Угадайс 27 июня 2023
Кстати, а уклон там можно вызвать? тоже интересно
автор Посудомойка 27 июня 2023
Ответ дляEwuschka
бла-бла-кар вам в помощь
Нет. Не поможет. Мне не так далеко.
Галя із Дарниці 27 июня 2023
Болт замовляйте
ШобВам_КакНам 27 июня 2023
В мене є контакт хорошого дядька, правда імʼя його забула. Цієї весни були в Буковелі, їхали з ним з Татаріва і він нам сподобався, то потім він нас на екскурсії возив. 0968871134. В нього бусік, не легкове авто. Але там майже у всіх таксистів саме бусіки
автор Посудомойка 27 июня 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
В мене є контакт хорошого дядька, правда імʼя його забула. Цієї весни були в Буковелі, їхали з ним з Татаріва і він нам сподобався, то потім він нас на екскурсії возив. 0968871134. В нього бусік, не легкове авто. Але там майже у всіх таксистів саме бусіки
Дякую