Идеальная оптимистка• 28 июня 2023
Отношения с взрослой дочерью просто невыносимые
Были не простые , год уже как ужасные , пробовали все , психологов , антидепрессанты, противотревожные препараты . Она ненавидит нас , живёт с нами , через день истерики , ничего не делает и не собирается. Муж, я и младшый сын загнаны в тупик .
Кто сталкивался с такой проблемой, как решили ?
Донька подруги• 28 июня 2023
Ответ дляАвокада
почему же нечего?я сначала подумала,что папка не родной,а причина в вашем младшеньком.
она прекрасно жила и жила бы и дальше единственным ребенком в семье,но у нас не принято спрашивать старших детей-рожают себе на радость, им на беду.
вот теперь, когда она выросла ,то может позволить себе ответить вам так как отвечает.
Более бестолкового комментария, никогда не читала
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Правильно, хай знає, що може по зубам получити. А те що ви граєтесь в харошу маму, це ви робите всім погано, їй, вседозволеність, а у вас підростає ще одна дитина, почекайте, він вам потім ще так само взбрикне...
П.с. своїх дітей не б´ю і не устраюю гестапо, але вони знають що в гнєвє я страшна... Стараюся обговорювати проблеми, але на голову вилізти не дозволяю.
зараз дочка може по зубам получити,а потім ролі можуть змінитися і по зубам получить мати.
не думаєте про таке?
чи дочок можна бити, а матір-ні?
не думаєте про таке?
чи дочок можна бити, а матір-ні?
Мудробаба• 28 июня 2023
Ответ дляАвокада
пришло бы время и терпели бы вы старая и больная.
вспомнились бы вам и харчи и ведро...
не надо бравировать тем,что вы старше и у вас больше возможностей,чем у девченки в 19лет.
вспомнились бы вам и харчи и ведро...
Знаєте, з такими напрягами автор може й не дожити до стану старої. І ’девчонка’. Так правильно російською, а не через ’е’. Тільки кацапи пишуть неграмотно на російський, не копіюйте їх, це фу.
Коли мовчу- приємна жінка• 28 июня 2023
Ответ дляАвокада
вспомнились бы вам и харчи и ведро...
Зараз якраз більші шанси отримати таке відношення як ви написали. Якщо в неї зараз така неповага до батьків, коли вона від них залежить, то можна уявити що вони можуть про себе почути і відчути, коли ета дєвчонка зрозуміє, що вони вже в силу свого віку від неї залежать.
Коли мовчу- приємна жінка• 28 июня 2023
Ответ дляHoneymoon20
Вот смотрю как родители евреи относятся к своим детям, холят и лелеют их, а у нас плохо ребёнку сразу на выход! А ведь у вас большие проблемы в семье, и девушка это тяжело переживает. Война, скитания, безденежье, подростковые гормоны. Помогите ей
То ви євреїв не знаєте,! В мене подруга єврейка. Не уявляю щоб вона зі своїми батьками так поводилася. Там така строгості вєжлєвая))) Але вона для них сама хороша... На людях)))
Мудробаба• 28 июня 2023
Ответ дляHoneymoon20
Так і для євреїв мама то святе. Це двобічний рух.
Вилами по воде• 28 июня 2023
Ответ дляМудробаба
Так , але спочатку мама показує дітям, що і вони для неї святі
Все будет, но потом• 28 июня 2023
Ответ дляА ось і я
Я в шоці -мами, навіщо народжуєте? не народжуйте! Бо раптом війна, раптом пахати доведеться, растити ту дитину вкладатися. Так, це офігенний труд і офігенні вкладення. І так вони не завжди рентабельні.
А дитинка, яка вже вище мами за зростом, не повинна вкладатися в відносини, підтримувати батьків, чи мама повинна розбитися в блин, щоб дитинка жила королевою і страждала від ліні, бо не для того перлина выросла, щоб хатню роботу зробити. Якось до батьків багато вимог, а до дітей таке не розповсюджується.
Шалена невинність• 28 июня 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Морально конечное , когда плохое настроение всегда , грубит, встает в 12 дня и обратно ложится , постель иногда заправляет ,в комнату заходить нельзя , закрывается со своей стороны . У нас с мужем комната с кухней , выйдет на кухню , заметит нас , а это опять вы , как вы меня задолбали. Ну тут ни у кого нервы не выдержат .
Или вы что-то недоговаривате, или ваша сцыкуха нарывается на грубость серьёзную. Действительно нафиг из дома, если мы тебя достали. Ты смотри, цаца какая с повышенной тревожностью... хамка натуральная. Тут и правда на вольные хлеба бы её выгнать.
Вилами по воде• 28 июня 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
І що поганого, коли дитинки ростуть королевами? В автора вона явно не королева
Ответ дляМудробаба
тут ще й не таке пишуть.
помилку побачила і без вас,вчителько,
але виправити часу вже не було.
помилку побачила і без вас,вчителько,
але виправити часу вже не було.
Мудробаба• 28 июня 2023
Ответ дляВилами по воде
На практиці мами, які більше за всіх любили себе, отримують від дітей надувагу і надпіклування) не кажу що так правильно, але ідеальне десь посередені
АяВсёЗнаю• 28 июня 2023
Ответ дляHoneymoon20
У єврейських родинах розборки жорсткі. 😂За наглухо зачиненими дверима. І не голосно🫢 А на людях наші діти ідеальні! Просто вінець творіння. І чоловіки, і дружини. І песики. І рибки)
Мудробаба• 28 июня 2023
Ответ дляАвокада
тут ще й не таке пишуть.
помилку побачила і без вас,вчителько,
але виправити часу вже не було.
помилку побачила і без вас,вчителько,
але виправити часу вже не було.
Нічого страшного, це наша українська доля така- вчити росіян їхній мові)
Мудробаба• 29 июня 2023
Ответ дляАвокада
вчіть.чи це ви мені робите товсті натяки?
Великому кораблю- велика торпеда) ладно, бачу френдлі фаєр, кацапи нездатні українською, не хочу засерати співвідчизницю, відбій
АяВсёЗнаю• 29 июня 2023
Автор, співчуваю. Але пора памперс їй зняти.
Заходить на кухню коли вам не зручно (кажете, що ваша кімната там) - виставляйте. Нехай зайде пізніше або ставте умову, щоб коли ви ввечері вдома ре товклася у вас на голові і всі справи робить поки вам нема.
Цукерки рахуйте. Купили і оголосили скільки кому.
Давайте їй обов‘язки з прибирання загальних території. Не робить - вичитуйте її, тикайте носом. Іншій дитині теж посильні обов‘язки давайте і теж нехай робить по віку.
І дійсно скажіть їй, що якщо буде вам якісь виставляти претензії, то переїдете, але фінансові зобов‘язання з себе знімете. З моменту вашого переїзду - її клопіт чим платити за житло і тд. Вона аб‘юзить. Якби була хворою / хотіла би лікуватися. А так просто знущається як з тою чергою в лікарні.
Ответ дляМудробаба
чи не набридло вам це полювання на кацапів?
бо мене аж верне...
ви отримуєте насолоду, якщо когось матрьошкою обізвете?
чи якщо це дійсно так, то вона крізь землю провалиться, чи що?
бо мене аж верне...
Мудробаба• 29 июня 2023
Ответ дляАвокада
бо мене аж верне...
Найби провалилась разом з 140 млн... не набридло. Кацапам повинно бути незручно на цій планеті. Хай переїзджають.
Все будет, но потом• 29 июня 2023
Ответ дляАвокада
У вас діти в ранзі богів - народився, розширить, задовільни потреби, нічого не вимогай, а дитина від неробства і пустих днів не знає що робити, тому й біситься. Йшла б працювати, кпд використаної енергії хоч повисить, а не буде ліжко продавлювати. А якби дочка народилась другою в сім´ї, то що, теж претензії батькам?
Мудробаба• 29 июня 2023
Ответ дляАвокада
цілком підтримую, але це доречно в політичних темах, а не в темі сімейній і про виховання дочок.
Ми зараз всі перебуваємо в політичній темі, хочемо цього чи ні. Я теж воліла б в темі про труси на люстрі стібатись, але таких зараз ніхто в топ не виведе. Мене зачепило егоїстичне відношення дорослої дитини до батьків, які теж все втратили, а не тільки вона одна бідна постраждала. Я пам´ятаю як своїй жорстко пояснювала чому вона може взяти з собою всього одну іграшку з цілої окремої кімнати, в якій було все-все-все бо в машині яка нас згодилась вивезти не було зайвого сантіметра. Зараз всі мусять щось терпіти, всім тяжко і нависати з претензіями на ближніх це скотство. Це я про 19річну доньку автора.
Все будет, но потом• 29 июня 2023
Ответ дляАвокада
вспомнились бы вам и харчи и ведро...
Так ще до старості можна не дожити з такими дітьми, тим більше зараз. Задовбали цим кліше, що в старості ніхто не прийде, не не прийде і пох, світ не обмежується дітьми, є багато чого цікавого. Коли діти з батьками поводяться без поваги, значить вони готові житт окремо, раз батьки нетакі і визивають стільки негативу.
Ответ дляМудробаба
так у автора почалося це не вчора і не рік тому.
у них в сім’ї з’явився молодшенький і для дівчинки все пішло шкереберть.винуваті батьки.крапка.
цього не зрозуміють жінки, що виросли єдиною дитиною в сім’ї.
а тепер автор частину відповідальності навішує на дочку.себе хай вкусить за лікті...
Все будет, но потом• 29 июня 2023
Ответ дляHoneymoon20
А як діти-євреї відносяться до своїх батьків? Якщо без поваги, з приниженням?
Мудробаба• 29 июня 2023
Ответ дляАвокада
Ну вже є ця друга дитина 11 років як. Куди її діти? І навіщо? В кінці кінців її народжували в інших обставинах, а не тікішо неочікувано. Не було б молодшого, то егоїст знайшов би за що поискіпатися, будьте впевнені.
Все будет, но потом• 29 июня 2023
Ответ дляВилами по воде
А що хорошого жити в світі рожевих поні, вона ж не принцеса Уельская, тож жити в реальності - це нормально, сприймати себе адекватно і тверезо теж норм.
Ответ дляМудробаба
я не казала,що треба кудись діти дитину.
а от помилки ,допущені батьками ,коли з’явився молодший тепер їм як докір.
хай жнуть те, що сіяли в ті роки:пуцькалися з малим, не звертали належної уваги і не давали доброти дівчинці,викликали в неї ревнощі.
Мост_Устал• 29 июня 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
У 2 моих коллег дочки 19 и 20 лет ,не хотят ничего ,ни работать ,ни учиться .
Только гульки с друзьями ,потом полдня спят .
Устроила мама ту , которой 19 лет в кафе официанткой ,поработала неделю ,устала .
Брехливые ,воруют деньги , трепят нервы .Мамы трудоголики , готовы и жить на работе ,а дочки такие безинициативные и глупые .
Как молодежи не интересно развиваться ,это ужас
Сейчас аленей махровых немерено.
Скоро их подберут и мамашки вздохнут с облегчением...
любая ’вагиня’ в цене.
Мудробаба• 29 июня 2023
Ответ дляАвокада
Мене в 10 р. як батьки загинули, забрали до себе родичи, де я була 5ю на 43 кв.м. Те що я їм вдячна, то зрозуміло. Але й їхні діти жодного разу не дорікнули свїм батькам що в 90ті прийшлося ділити банан не на їх двох, а й ще на мене- третю, яку вони вважають рідною. А тут дійсно що кому суп рідкий, а кому брюліки дрібні.