Шкідлива молекула• 28 июня 2023

Що це за хвороба простою мовою?

У близької людини виявили "судинну церебральну кризу, енцефаломієлополінейропатію з двобічною пірамідною недостатністю, помірною координаторною недостатністю".
Переписала з медичної картки.
Людина мені не розповідає подробиці.
Дякую.
Бабуся мороз• 28 июня 2023
Какие-то мозговые нарушения

40ка• 28 июня 2023
Ніколи не розуміла, що то таке проста мова і не проста
Ну вам же написали
автор Шкідлива молекула • 28 июня 2023
Ответ для40ка
Ну вам же написали
Угу
Солоденька цукОрка• 28 июня 2023
Я лечилась почти 2 года от энцефалополинейропатии, были такие боли, что я ночью грызла подушку, это просто подвинуться можно, сразу поняла почему некоторые люди ищут эвтаназию(.
Нужен очень хороший невролог и восстанавливать миелинизацию.
ЗдесяЯ• 28 июня 2023
погуглите. вот, например, про пирамидальную недостаточность

https://csm.ua›piramidalnaya-nedostatochnost
40ка• 28 июня 2023
Але якщо хочете зовсім простою, то кикдик котьонку, якщо коротко, тому не чіпляйтесь до людини, їй і так погано
Солоденька цукОрка• 28 июня 2023
Ответ дляЗдесяЯ

Простыми словами, врач попросил меня закрыть глаза и вытянуть руки перед собой, меня шатало как при шторме, до тошноты.
автор Шкідлива молекула • 28 июня 2023
Всем отписавшимся спасибо.
Солоденька цукОрка• 28 июня 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Всем отписавшимся спасибо.
Обязательно нужно лечиться. Делать мрт головного мозга, электронейромиографию, исключать сахарный диабет, неконтролируемый приём лекарств, недавнюю вакцинацию.

Сяду на шию, дорого!• 28 июня 2023
Церебральні судинні кризи - це порущення мозкового кровообігу.
Енцефаломієлополінейропатія розвивається внаслідок хронічних процесів - інтоксикації, вірусні інфекції.
Пірамідна недостатність - порушення тонусу м´язів кінцівок з порушеннями нервової системи. М´язи не отримують сигнали від мозку або отримують помилкові команди виникуає виникає порушення рухів. Помірна координаторна недостатність - координаторні розлади (порушення координації рухів).
Вогнища на МРТ головного мозку є?
Електронейроміографію потрібно буде пройти.