всемВсёИмного• 29 июня 2023
Ніжин, дружини військових, порадьте або допоможіть
Доброї ночі, незнаю вже що й робити. Більше року я спілкуюся з хлопцем з Ніжина, який з перших днів пішов доброволцем воювати. Вже 6 день до нього навіть не доходять повідомлення, в Телеграмі висвічує одну паличку, знаю що останнє де був це запорізький напрямок, такого ніколи не було щоб повідомлення не доходили так довго, або він не відповідав, або він попереджав мене що не буде якійсь час зв´язку. Я вже дуже хвилююся і незнаю що робити, я сама з іншого міста, не з Ніжина. Мала декілька контактів, бо обмінювалися подарунками і забирали на пошті інші люди, написала їм. Одному з них теж не доходять повідомлення, інший чомусь не відповідає. Незнаю що робити, більше в мене контактів ніяких немає, вже всю голову зламала, не хочу вірити що він загинув. Можливо в когось з дівчат чоловіки на тому напрямку і вони б могли спитати про нього, нажаль батальйону чи роти я не знаю( Десь з днів 10 тому по їхньому ланкою прилетіло і одного чоловіка було важко поранено в голову, можливо комусь чоловіки розповідали...
ТаЕщеОптимистка• 29 июня 2023
Все, автор, делайте завтра заново тему, видите, мало человек читает((
Лагшмивара• 29 июня 2023
Я з Ніжина, а у вас фейсбука немає цього чоловіка? До цього увесь час на контакт виходив?
всемВсёИмного
• 29 июня 2023
Ответ дляЛагшмивара
У нього немає сторінки у Фейсбуці, на контакт завжди виходив, якщо надовго міг залишитися без зв´язку завжди попереджав( за рік це перший раз таке, що повідомлення так довго не доходять (
всемВсёИмного
• 29 июня 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дякую, я зроблю і завтра
Лагшмивара• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ну може зв´язок дуже поганий, женіть погані думки. А десь у відкритих групах писати, я не знаю навіть, щоб і батьків не сполохнути. Але місто маленьке, майже всі один одного візуально знають або знають через когось
Жена миллионера• 29 июня 2023
Автор, отдайте его Надежде Павловне Кохановой. Так и скажите вслух три раза;э:’ отдаю (имя) Надежде Павловне Кохановой’ И он объявится онлайн.
Хз, как оно работает с пропажей людей, животных и вещей, но работает! Если интересно, Погуглите, кто это такая:)
АнтиТанкист• 29 июня 2023
Девушка, милая - наивная. Мужчины, и на войне мужчины, иногда нас бросают. Он может просто не писать, не звонить, найти другую. Женщин и на фронте много. Вовсе не обязательно убит.
Здесь, на форуме уже были темы, когда не укладывалось в понимание, что он ушел к другой, он же украинский военный, так не может быть. Может.
У меня тоже, на одного друга стало меньше. Он жив и здоров, даже служит недалеко. Просто перестал звонить, теперь звонит другой. Нашим отношениям десять лет. Кормила, дарила подарки, он же на фронте...
У вас, чужой человек, даже фамилии не знаете.
АнтиТанкист• 29 июня 2023
У меня, родственники в Нежине, но военных нет. Чем можно помочь, не зная фамилии человека?
Сарафанное радио• 29 июня 2023
Автор, я бы как раз на вашем месте постаралась бы найти его родственников. Если он и с ними не выходит на контакт то они и так волнуются. Объяснить что так и так, друзья, переживаю. У них точно должна быть информация, какая часть, номер командира. Если объедините усилия будет проще.
Не цілуюсь з бодуна• 29 июня 2023
Ответ дляАнтиТанкист
За такой короткий срок?
Вряд ли....
А вообще в мессенджер видно же когда последний раз в сети был.
Но если эта функция доступна
Вряд ли....
Но если эта функция доступна
Джем Шакіри• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Призвище приблизно пам´ятаю, але не на 100%( навіть незнаю куди і телефонувати(
Вы его не найдёте, если кроме имени ничего не знаете, странно за пол года фамилии не знать
Працівниця року• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Я увесь час йому пишу, але повідомлення не доходять
Нащо ви пишете слова про смерть? Уявіть що чоловік на якомусь бойовому завданні, потім вийде на звʼязок, а тут таке…повидаляйте. Натомість напишіть що молитесь про його захисток, що вірите та чекаєте зустрічі. Псалом 90 читайте.
всемВсёИмного
• 29 июня 2023
Ответ дляПрацівниця року
Видалила, дякую
всемВсёИмного
• 29 июня 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Та хай собі знаходить хоч 10 коханок, я кажу ми друзі, в нас не ті стосунки, аби тільки живий
Простоваля• 29 июня 2023
Ответ дляСарафанное радио
Согласна на 100%! Если и с родителями не на связи — они так же переживают, я бы их постаралась найти. Наверное, я бы уже не боялась имя и фото выкладывать. Ну, выглядела бы дурой, если что, все равно уже
Не цілуюсь з бодуна• 29 июня 2023
Ответ дляПростоваля
Он бы и подумал....дура. Никто ему, а такое чудит
Простоваля• 29 июня 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Это автор должна решить сама, что ей важнее: что он там подумает, или искать человека. Всё просто.
АнтиТанкист• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Но не надо идти в военкомат. Это, как минимум, не корректно, по отношению к парню.
У них часто интернета нет. Иногда отключают, чтоб не обнаруживать себя. Опять таки, перехваты разговоров.
Хоронить его не надо, даже мысленно.