Бокс-орун• 29 июня 2023
Хто-небудь вже скористався 30% знижкою при замовленні у Сільпо?
Підкажіть, будь-ласка, на якому етапі у вас чек зменшився на 30% при онлайн оплаті карткою Мастеркард? Мені вже й зібрали замовлення, а сума не зменшується((
Бокс-орун
• 29 июня 2023
Ответ дляУкраиночка
Що за акція?
В персональних пропозиціях, -30% на чек у Доставці та Самовивозі при онлайн оплаті карткою Мастеркард.
БершкомангоЗар• 29 июня 2023
Донька скористалася пару днів тому, теж переживала як ви, написала в підтримку, відповіли - не переживайте, будете забирати замовлення з підв´язаної карти спишеться сума менше на 30%. Так і сталося
БершкомангоЗар• 29 июня 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Подзвоніть може у підтримку?
Може там на окремі товари тільки?
На всі товари, просто знижку зразу не бачиш, а буде при оплаті
Бокс-орун
• 29 июня 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Добре, дякую Вам!))
Тільки-що на гарячій лінії відповіли, що головне, щоб на картці були гроші та ліміт списання з картки був достатнім.
Бокс-орун
• 29 июня 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Подзвоніть може у підтримку?
Може там на окремі товари тільки?
написано, що окрім тютюнових товарів...
плюс сама знижка по чеку не має перевищувати 300грн.