Жирафовое варьенье• 29 июня 2023

Їхати кудись у відпустку чи ні?

Привіт) Ви збираєтеся у відпустку чи, можливо, на роботі поки не передбачається вона? І куди б поїхали по Україні на декілька днів відпочити? Мені, як то кажуть, стрьомно кудись потикатися. Вже і душа, і тіло просять хоч на декілька деньочків виїхати, змінити обстановку, перезавантажитися, але боюся, аби не прилетіло. А в новому місті ж нічого не знаєш, думаю, як почую тривогу, то ще й панічну атаку зловлю там. Я розумію, що війна вже другий рік триває, але одна справа, коли ти у себе вдома, то наче безпечніше себе почуваєш, воно морально так спрацьовує. Інша ж, коли знаходишся у новому місці, не розумієш, куди себе подіти, аби заспокоїтися. Чи у вас такого відчуття немає? Цікаво почути думки)
автор Жирафовое варьенье • 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А в Киевской области разве не так себя люди ведут, будто войны и нет?
Ну не кажіть, будь ласка. Всюди знайдуться люди, які поводять себе так, наче війни немає і вона їх не стосується.

всемВсёИмного• 29 июня 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Так потому что это так и есть. Чем жизнь в Киеве отличается от жизни в Черновцах
Калинові вуста• 29 июня 2023
А ще забула) зранку шведській стіл. Дуже великий асортимент входить в ціну відпочинку. І для діток багато їжі. Обід і вечеря за свій кошт. Ловіть форель і вам запечуть її , або самі печіть, там є мангали))) В мене малий ловив заспіль рибу, ми наїлися)))
автор Жирафовое варьенье • 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Від себе скажу, я не знаю, як люди у Києві живуть. У мене вікна якраз виходять на бік столиці, то я часом таке бачу, що жах і чути добряче, коли тривога. Просто люди думають, що їх омине, що з ними нічого не станеться, тому так себе і поводять безтурботно. Добре, що ми не на сході живемо.
БолеИменее• 29 июня 2023
Для меня отпуск дома=испорченный отпуск, обязательно надо куда то поехать
Калинові вуста• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Вибачте, відрізняється і дуже. В травні я за ніч як спала по 2-3 часи, то і добре. А зранку на роботу, як зомбі. Та і так періодично. За травень написала, бо майже кожну ніч такі феерверки бачити, що летять наче у вікно. І бліде лице сина від того гупання поруч. Та ну нафіг. Настали канікули, ми бігом до мами у спокійніше місце.
Дрібка щастя• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ну питання не до мене, але я вище там казала про Чернівці. Я ночувала в готелі Ріволі (можливо, є тут дівчата, які знають цей готель), то мене просто вразив масштаб святкування дитячого дня народження і ще одного дорослого з гостями на 30 осіб і шикарно накритим столом (так, по-багатому). І все це в робочий день. Уявляю, що в цьому ресторані в вихідний. Ніхто з мого оточення після початку війни так дні народження не святкує (при тому, що фінансово могли б собі дозволити).

Весняний Марафон• 29 июня 2023
Ответ дляКалинові вуста
Я написала так для розуміння. Чогось як я пишу Центральний регіон ніхто мені рожі злі не ставить)) Що тут такого, що я пишу те, що всім зрозуміле.
Ви ж українською пишете. І тут Западна. Захід України, або хай вже буде Західна Україна. Хіба так комусь не зрозуміло?
Попа как у Кардашьян• 29 июня 2023
Потрібно жити і їхати у відпустку
всемВсёИмного• 29 июня 2023
Ответ дляДрібка щастя
Я живу в Киеве и могу сказать, что здесь все точно также как и в Черновцах. В следующем месяце у нашего ребенка тоже день рождения и тоже будем отмечать. А разве не для этого воюют, чтобы в тылу жили, именно жили?
всемВсёИмного• 29 июня 2023
Ответ дляКалинові вуста
Не знаю,я живу в Киеве и мы спали все ночи, да, просыпались под взрывы и опять засыпали. Но я сейчас пишу о дневной и разгульной жизни в Киеве. Рестораны забиты, праздники празднуют, гуляют. Все как и до войны