sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Другое
anonim_135
Куда_бежать• вчера в 20:13

Скеля

Вперше говорю про те, що сталось більше року тому
Раніше мовчав по різним причинам, нижче поясню
Це була звичайна зйомка британського телеканалу Sky News на фронті, поруч з Добропілля. Березень 2025. Ми приїхали на локацію на двох машинах.
Одну машину разом з водійкою нашою і прес-офіцером ми залишили в КСП полку. Ми так завжди робимо, щоб не ризикувати надто великою кількістю людей.
Домовились з прес-офіцером, що машину заховають, а водійці дозволять посидіти в штабі, в укритті.
Іншою машиною і другим прес-офіцером ми поїхали знімати.
Зазвичай ми робимо контрольний зідзвон з водійкою, щоб пересвідчитись, що вона в КСП, біля старлінка.
Але водійка не відповідала. Пізніше виявилось, що в КСП її таки не запросили, сказали сидіти в машині, а прес-офіцер сам пішов в укриття.�
Десь о 23:30 до водійки хтось підійшов і впритул розстріляв машину з боку водійського місця. На щастя машина іноземців броньована. Водійку не поранило.
Після обстрілу, вибіг інший військовий і почав збирати гільзи і сказав водійці, щоб вона "умативала, бо зараз інші машини перестріляють".
Водійка намагалась пояснити, що їй прес-офіцер сказав припаркуватись і сидіти в машині.
Натомість їй пригрозили, що якщо вона не поїде буде гірше.
Водійка поїхала геть, знайшла іншу бригаду, попросилась до старлінку, і набрала нас. Ми помчали назад до неї і виїхали з локації всі разом.
12 отворів від куль ми нарахували на машині. Дванадцять.
Нам дуже пощастило, що машина броньована
Так, це була зйомка з 425 полком Скеля. Та сама Скеля.
З нами за всі ці роки ніколи такого не траплялось.
Пройшло більше року
Командир полку, підполковник, пообіцяв розібратись. Але досі жодної відповіді. Зато пообіцяв шеврони Скелі подарувати водійці...
Ми написали прес-центру напрямку. Нуль реакції.
Написали в Генштаб - жодної реакції.
Я мовчав більше року, бо думав може одиничний випадок.
Sky News міг би підняти скандал на міжнародному рівні, але не став цього робити, бо вболівають за нашу країну.
Зараз, читаючи про Скелю, я розумію, що тут нема сенсу мовчати. Це жах.
Azad Safarov
attached-photo
attached-photo
crying_face 13 woman_facepalming 1
39 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_67
Стетоскопуло• вчера в 20:16
1
То що це було?
Хто і для чого розстріляв?
woman_facepalming 6 like 2

anonim_213
Чарочка діда• вчера в 20:17
2
У мене брат пропав без вісті і тому я в різних групах в тг, фейсбуці. І от про скелю дуже багато поганих дописів.
crying_face 15 like 2
anonim_196
Бараболька• вчера в 20:19
3
Об этой скеле не первый год пишут в соцсетях, просто такие темы глохнут под наплывом потужников, которые, как бешенные псины, бросались на авторов
like 17 crying_face 1 woman_facepalming 1
anonim_86
Лапка• вчера в 20:24
4
Скеля це особисте детище м´ясника сирка. Все по кацапських лекалах - покарання, розстріли, ’’заградотряди’’. Можна сказати український ’’Вагнер’’. Скеля і подібні частини мають пріоритет по комплектуванню особовим складом.
crying_face 13
anonim_204
Я така бойова• вчера в 20:30
5
В новостях
❗️Командира 425-го штурмового полка ’Скеля’ Гаркавого отстранили после расследования о пытках, издевательствах и смертей среди мобилизованных — Бабель со ссылкой на источники

▪️По данным расследования, за последние полгода в полку умерли как минимум 26 новобранцев - речь идёт о смертях вне боевых действий;
▪️В материале описываются избиения, пытки, удержание в карцерах, привязывание, отсутствие нормальной медпомощи и жестокое обращение с мобилизованными;
▪️Военные рассказали о заминированном периметре учебного лагеря, избиениях и выстрелах боевыми патронами при попытке побега;
▪️Отдельно упоминаются случаи, когда мобилизованные умирали вскоре после призыва - в большинстве подозрительных случаев причиной смерти указана ’пневмония’;
▪️В расследовании говорится, что одного из мужчин избивали и тащили за квадроциклом, после чего он умер в больнице;
▪️Сам полк обвинения полностью не признаёт и утверждает, что 18 из 26 смертей произошли в больнице или по дороге туда и были связаны с болезнями или плохим состоянием здоровья мобилизованных;
▪️В подразделение зашли правоохранители, а досудебное расследование ведёт ГБР;
▪️По решению Сырского в полк направили комплексную комиссию во главе с заместителем начальника Генштаба.

INSIDER UA | Прислать контент
Это, кстати, военная часть под патронатом сырского
crying_face 8 pouting_face 1
anonim_127
Білий Лосик• вчера в 20:36
6
Ответ дляЯ така бойова
В новостях
❗️Командира 425-го штурмового полка ’Скеля’ Гаркавого отстранили после расследования о пытках, издевательствах и смертей среди мобилизованных — Бабель со ссылкой на источники

▪️По данным расследования, за последние полгода в полку умерли как минимум 26 новобранцев - речь идёт о смертях вне боевых действий;
▪️В материале описываются избиения, пытки, удержание в карцерах, привязывание, отсутствие нормальной медпомощи и жестокое обращение с мобилизованными;
▪️Военные рассказали о заминированном периметре учебного лагеря, избиениях и выстрелах боевыми патронами при попытке побега;
▪️Отдельно упоминаются случаи, когда мобилизованные умирали вскоре после призыва - в большинстве подозрительных случаев причиной смерти указана ’пневмония’;
▪️В расследовании говорится, что одного из мужчин избивали и тащили за квадроциклом, после чего он умер в больнице;
▪️Сам полк обвинения полностью не признаёт и утверждает, что 18 из 26 смертей произошли в больнице или по дороге туда и были связаны с болезнями или плохим состоянием здоровья мобилизованных;
▪️В подразделение зашли правоохранители, а досудебное расследование ведёт ГБР;
▪️По решению Сырского в полк направили комплексную комиссию во главе с заместителем начальника Генштаба.

INSIDER UA | Прислать контент
Это, кстати, военная часть под патронатом сырского
Какие скоты... Что ж они с таким остервенением не штурмуют посадки под брянском?
heart 4 crying_face 1
anonim_125
Кашпо• вчера в 20:42
7
Ответ дляБілий Лосик
Какие скоты... Что ж они с таким остервенением не штурмуют посадки под брянском?
Там бабло не скосити
like 2
anonim_165
КапитанльнаЯ• вчера в 20:44
8
Пусть идут и воюют те кто на диванах знает как лучше
woman_facepalming 6 like 2
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 20:50
9
Ответ дляСтетоскопуло
То що це було?
Хто і для чого розстріляв?
Вам тут морд наліпили. Але я теж не зрозуміла, хто так близько підійшов і розстрілював машину. Автор, ми не військові, можете пояснити?
Друге питання - чому вона не наполягла і не пішла в укриттям а залишилася там сидіти? З якою метою?
Що значить поїхала і знайшла іншу бригаду? Яким чином знайшла? Сама на нулі розіжджала? А якщо дрон?
В цій історії нам, звичайним людям, майже нічого не зрозуміло. Можливо, військові розуміють про що ви написали.
heart 5 dislike 1

anonim_30
Мастер Клас• вчера в 20:56
10
Ви як, пішки побігли до неї в іншу бригаду? Скільки км? Як ви знали , куди саме йти?
До чого тут вказано саме назву бригади, якщо конкретно в цій ситуації задіяні якісь 2-3 окремих , можливо не дуже адекватні, людини? В чому постання і претензії до командування?
woman_facepalming 7 like 1
anonim_86
Лапка• вчера в 20:55
11
Ответ дляКапитанльнаЯ
Пусть идут и воюют те кто на диванах знает как лучше
Такі як ви? Чи буде захищати скотске відношення. В якій нормальній армії є таке?
like 5 woman_facepalming 2
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 21:00
12
Ответ дляЛапка
Такі як ви? Чи буде захищати скотске відношення. В якій нормальній армії є таке?
Яка таке? Ви зрозуміли добре пост автора? Можете пояснити для неспеціалістів?
woman_facepalming 2 like 1
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 21:10
13
Ответ дляЛапка
Такі як ви? Чи буде захищати скотске відношення. В якій нормальній армії є таке?
У нас погана армія? Вже не котики?
woman_facepalming 5 like 2
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 21:16
14
А де автор? Фото машини зі слідами куль може будь-хто додати…
Адміни, це вкид якийсь для дескридитаціі арміі під анонімами?
woman_facepalming 6
anonim_86
Лапка• вчера в 21:28
15
Ответ дляМастер Клас
Яка таке? Ви зрозуміли добре пост автора? Можете пояснити для неспеціалістів?
Я не тільки про пост автора. Це всього один із епізодів їх діяльності.
heart 2
anonim_86
Лапка• вчера в 21:29
16
Ответ дляМастер Клас
У нас погана армія? Вже не котики?
Совкова армія, а то і гірше.
heart 4 woman_facepalming 1
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 21:32
17
Ответ дляЛапка
Я не тільки про пост автора. Це всього один із епізодів їх діяльності.
Так, один, якийсь незрозумілий мутний епізод. Без деталей і пояснень.
Так що там сталося? Командир скелі розстріляв машину журналістки? Чи щось інше?
dislike 2
anonim_166
Магиня• вчера в 21:29
18
У меня невыносимо сердце болит за людей, оказавшихся в том концтаборе. Поэтому советую прятать мужей, брони слетят и потом.. ну это конечно дело каждого.
crying_face 3 heart 1
anonim_165
КапитанльнаЯ• вчера в 21:32
19
Ответ дляЛапка
Такі як ви? Чи буде захищати скотске відношення. В якій нормальній армії є таке?
Информационная атака на Скелю, ЗСУ, Сырского идет
woman_facepalming 6 like 1

anonim_211
Куплю орехи• вчера в 21:36
20
Ответ дляМастер Клас
Вам тут морд наліпили. Але я теж не зрозуміла, хто так близько підійшов і розстрілював машину. Автор, ми не військові, можете пояснити?
Друге питання - чому вона не наполягла і не пішла в укриттям а залишилася там сидіти? З якою метою?
Що значить поїхала і знайшла іншу бригаду? Яким чином знайшла? Сама на нулі розіжджала? А якщо дрон?
В цій історії нам, звичайним людям, майже нічого не зрозуміло. Можливо, військові розуміють про що ви написали.
Ну, якщо поспіхом збирали гільзи, то тут і думать немає чого, хто стріляв, явно ж не ворог. І те що, водійку і змусили чекати,як баранця на заклання теж як би очевидно для чого- в нас полюбляють крокодилячі сльози душити над своїми ж жертвами задля кривавого піару. А так да скеля-це воїни світла, все інше, то наклеп, іпсо і взагалі руки кремля.
like 3
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 21:37
21
Ответ дляКуплю орехи
Ну, якщо поспіхом збирали гільзи, то тут і думать немає чого, хто стріляв, явно ж не ворог. І те що, водійку і змусили чекати,як баранця на заклання теж як би очевидно для чого- в нас полюбляють крокодилячі сльози душити над своїми ж жертвами задля кривавого піару. А так да скеля-це воїни світла, все інше, то наклеп, іпсо і взагалі руки кремля.
А що на вашу думку там сталося? Командир скелі дав наказ розстріляти машину журналістів? З якою метою? Можете пояснити, як ви зрозуміли цю ситуацію?
І ось це - я довго мовчав, але зараз скажу- вас ні на які думки не наштовхує?
dislike 2
anonim_67
Стетоскопуло• вчера в 21:38
22
Ответ дляМастер Клас
Вам тут морд наліпили. Але я теж не зрозуміла, хто так близько підійшов і розстрілював машину. Автор, ми не військові, можете пояснити?
Друге питання - чому вона не наполягла і не пішла в укриттям а залишилася там сидіти? З якою метою?
Що значить поїхала і знайшла іншу бригаду? Яким чином знайшла? Сама на нулі розіжджала? А якщо дрон?
В цій історії нам, звичайним людям, майже нічого не зрозуміло. Можливо, військові розуміють про що ви написали.
Я вже знайшла допис у ФБ, від автора.
Він там веде діалог.
Тут вже нема що робити, одні боти :(
woman_facepalming 2
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 21:38
23
Ответ дляСтетоскопуло
Я вже знайшла допис у ФБ, від автора.
Він там веде діалог.
Тут вже нема що робити, одні боти :(
Дайте посилання. Будь ласка
anonim_86
Лапка• вчера в 21:38
24
Ответ дляКапитанльнаЯ
Информационная атака на Скелю, ЗСУ, Сырского идет
Це не інформаційна атака, а реальність. Сирьский це кацап-м´ясник, який повинен бути відсторонений, а Скеля розформована к чортам, а всі офіцери і всі, хто знущався під суд віддані.
like 4
anonim_211
Куплю орехи• вчера в 21:42
25
Ответ дляМастер Клас
А що на вашу думку там сталося? Командир скелі дав наказ розстріляти машину журналістів? З якою метою? Можете пояснити, як ви зрозуміли цю ситуацію?
І ось це - я довго мовчав, але зараз скажу- вас ні на які думки не наштовхує?
Хто ж його зна. Я б сказала, щоб кривавий матеріал журналістам швиденько дати такий як партії треба, а не такий який можуть не дай боже невдобний самі нарити.
А мовчав сам же і сказав чого, щоб не дискредитувати. Але вже немає що дискредитувати, воно і так згнило і з усіх щілин тхне.
heart 1
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 21:39
26
Ответ дляЛапка
Це не інформаційна атака, а реальність. Сирьский це кацап-м´ясник, який повинен бути відсторонений, а Скеля розформована к чортам, а всі офіцери і всі, хто знущався під суд віддані.
Сирський, Скеля багато питань, багато історій.
Але ж ми говоримо про цю конкретну ситуацію зі старпосту
dislike 1
anonim_67
Стетоскопуло• вчера в 21:43
27
Ответ дляМастер Клас
Дайте посилання. Будь ласка
Вбийте в пошук фб Azad Safarov (sky news)
heart 1
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 21:46
28
Ответ дляСтетоскопуло
Я вже знайшла допис у ФБ, від автора.
Він там веде діалог.
Тут вже нема що робити, одні боти :(
Пост знайшла. Але коментарі закриті. Як думаєте, чому? У вас не так? Де діалог?
attached-photo
dislike 1
anonim_30
Мастер Клас• вчера в 21:55
29
Ответ дляКуплю орехи
Хто ж його зна. Я б сказала, щоб кривавий матеріал журналістам швиденько дати такий як партії треба, а не такий який можуть не дай боже невдобний самі нарити.
А мовчав сам же і сказав чого, щоб не дискредитувати. Але вже немає що дискредитувати, воно і так згнило і з усіх щілин тхне.
Брєд який. В часи суцільного інтернету журналістам не обовʼязково на нулі бігати і броньованих машинах під обстрілами сидіти, щоб щось нарити.
dislike 1
anonim_135
автор Куда_бежать • вчера в 21:55
30
Ответ дляМастер Клас
А де автор? Фото машини зі слідами куль може будь-хто додати…
Адміни, це вкид якийсь для дескридитаціі арміі під анонімами?
Автор тут.
Ви щось хотіли?
like 2
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff