Доброго дня. Дуже цікаво, коли почнуть саджати обов´язково з конфіскацією майна, а не поросто звілтняти корупціонерів??? Ну ось коли??? Дістали вже, терпець увірвається
Ответ дляВера15
І щоб відзвітували, на його 500 мільйонів купили 20 байрактарів, 50 рацій і приладів нічного бачення, 5000 літнього взуття.
Так, було б чудово
Ответ дляnadia-74
Ви в це вірите ?
Вірю, це буде. Бо не було б такої масштабної корупції, не було б і цієї війни.
Mira29-c3c3• 30 июня 2023
Ответ дляВера15
´Цей сон цей сон мені щоночі сниться’
Leeloo_aloha• 30 июня 2023
Ответ дляCamomile-Anna
Кум, брат і сват, рука руку миє, дома краще ніж за кордоном бо можна договоритися...
Корупція зникне разом з українцями.
Хто це розуміє і кого не влаштовує - виїхали в країни европи і чесно борються з їх бюрократією.
Корупція зникне разом з українцями.
Ответ дляLeeloo_aloha
Корупція зникне разом з українцями.
’Боритеся і поборите’ - Тарас Шевченко
Mira29-c3c3• 30 июня 2023
Останній абзац не зрозуміла я.
Українці за кордоном боряться з їхньою бюрократією?На яких правах,цікаво?
Ответ дляLeeloo_aloha
Корупція зникне разом з українцями.
Ви Зеленського за українця вважаєте чи може Ермак українець??
Ivanka Tramp• 30 июня 2023
Никогда. 33 года так жили и чуда не случалось. Так по-мелочи садят то врача за взятку, то мента сошку.
Ещё ни одного судью и прокурора не посадили.
Ответ дляnadia-74
Не можу вставити ,але гарне звепнення військового про пекло ,і дві України.
Дя нас вона одна ,для корупціонерів інша.
Я дивилася, мене воно і спонукало. України за часів незалежності завжди було дві - немає грошей для простих людей, і все є для можновладців. Бачила це у 90-ті ще, коли тим же депутатам і квартири, і машини безкоштовно, і гроші на меблі у тих квартирах, а люди помирали, бо не мали за що купити оікі, чкі за Конституцією мали бути безкоштовними. І історія повторюється....
Ответ дляIvanka Tramp
Так про це і питаня, маленькі люди не цікавлять, цікавлять великі
Ответ дляnadia-74
Це як нема кари для лікарів ,рука руку миє.Нема кари саме за халатність і приведення до смерті.
А в верхах то не в нашому мабуть столітті.
У кожного лікаря своє кладовище
Ответ дляnadia-74
Так Але мабуть це тільки образно.
Ні, не образно
Ответ дляnadia-74
Покажіть хоч одного лікаря, кому дали хабар в 1 мілліон у.е. Зможете? То не смішіть, будь ласка
Natabond76• 30 июня 2023
Ответ дляРеверанс
Не при цій владі.
Ця влада щиро ненавидить все українське і саму Україну грабує
Кого обрали, така і влада
Aksinia 111• 30 июня 2023
Ответ дляCamomile-Anna
А как связан больной на всю голову пыня, с коррупцией в Украине ?
Ответ дляlisulya
Вірите в ’Всьо, з понеділка не ворую!’?
Ні, тому тільки строк з конфіскацією. Потрібні прицеденти