Олена Oza• 02 июля 2023

Розтлумачте, на які області вітер і дощ з 5 числа і на тиждень. Простими

словами.Дякую.
автор Олена Oza • 02 июля 2023
Ответ дляPrervana
Да мы поняли, поняли
Ну молодец,что поняла,а если и не поняла,то тоже не плохо
автор Олена Oza • 02 июля 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
И для этого не день было сегодня регистрироваться,чтоб сообщить о таких важных покупках?
Нет.что б в туалет сходить.Вы чуть не угадали
Крыска-Алиска• 02 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Лучше не досра.ь чем обосрат.я.Як ковід почався,то я перелопатила протоколи лікування в інших країнах)і заказала всякої хєрні на 500євро.Ніхто не захворів і все у відро пішло,бо сроки вийшли.Та вчора дівчина писала в темі Дніпро,що мужик 30 респіраторів купив.
Ви з якого міста взагалі?
LudaSHS• 02 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Я вже три банки тушонки з запасів захавала, чекаючи ядєрку)
Ти, бачу, готова! Не пропадать же добру!
Крыска-Алиска• 02 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Це як з масками🤣 Ми взагалі ні в ковід нічого не робили, ні зараз. Живемо 200 км від місця подій.
max2013• 02 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Не те ви купуєте. Вентилятори купуйте і багато.
І як тільки, то вмикайте і нехай дує .
Тільки протигаз не забудьте одягнути
Краденые абрикосы• 02 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Люда,так шо там,куда ветер и с какой скоростью ,пока автор в туалет сходит,надо инфу подготовить?)))
mamarama• 02 июля 2023
Готовилась к подрыву: консервы, вода, сухое печенье, мивинка.
И пересидеть дней 5-7 взаперти.
Сегодня читаю, обнадежило:
‼Рф вряд ли спровоцирует радиационный инцидент на Запорожской АЭС, - ISW

По мнению экспертов института изучения войны, Россия не сможет контролировать последствия этого инцидента, что снизит способность РФ действовать и управлять на оккупированном юге Украины.

При этом, по данным экспертов, Россия, вероятно, будет использовать такую угрозу для сдерживания украинских контрнаступательных действий и ослабления поддержки западной военной помощи Украине.

Хоть бы так и было🙏
Wendy Rhoades• 02 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Щас отмечу в календарике, о блин
У меня поездка в гости!
можна ехать) до Киева радиация через 2 дня дойдет)))
у меня гости 8 июля - вот где засада))
автор Олена Oza • 02 июля 2023
Ответ дляmamarama
И пересидеть дней 5-7 взаперти.
Сегодня читаю, обнадежило:

Хоть бы так и было🙏
Wendy Rhoades• 02 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Людо!Ви розумна і адекватна.Простими словами скажіть з 5 числа на тиждень КУДИ ВІТЕР І ДОЩ?Без картинок цих,я по цьому сайту взагалі тормоз,а інші показують напрямок вітру хєр знає як
напрям вітру може змінюватись протягом дня.
але якщо що, то на цих сайтах напрям вітру показуется в динаміці)
Тобто хвильки рухаються, і не зрозуміти куди дме - ну я не знаю, чи це можливо)
sunholder• 02 июля 2023
Маня, ти навпаки маєш нас заспокоювати, а береш і сієш паніку
sunholder• 02 июля 2023
так 5-го чи 17-го?
дайте точну дату йопта!
max2013• 02 июля 2023
Автор, більше усього вам допоможе Мері Поппінс. Вона про вітер все знає. Не зверталися?
LudaSHS• 02 июля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
у меня гости 8 июля - вот где засада))
А как дойдет если ветера нет на Киев? Воздушные ассы в основном юго запад. Т е оно на их флот.
Да и не верю в такой выброс.
За 500 км
Конечно, может в зоне 50-100 км концентрация веществ быть, но при остановленных реакторах все минимизируется. Вообще , Заес удобна как шантаж, если утнуть чтото то потери больше. В рф.
автор Олена Oza • 02 июля 2023
Ну а хто дасть гарантію,що завтра чи через тиждень-два на голову не впаде дощ з того Титаніка чи ЗАЕС ,навіть якщо ти 500-1000км від теракту?Ніхто.І кордони не спасуть,і гори ,і моря..Тільки інший континент.Якщо вітер хмару жене 100км за год.То розумно хоч якось підготуватися і не важливо,чи ти у Румунії,Молдові,Польщі чи в Україні.Це природа...
max2013• 02 июля 2023
Ответ дляsunholder
так 5-го чи 17-го?
дайте точну дату йопта!
До 5 повинні вийти зі станції.
Починаючи з 7 і тижнів два.
Так люди кажуть
LudaSHS• 02 июля 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
5 го юго запад вниз
5-7 км скорость
В 6 будет 16-17 вихри
7 уже меняется больше на юг бг
автор Олена Oza • 02 июля 2023
Як ви бачите,що на Крим з 5 того числа,чи я сліпа,чи тормоз-ВОНО МЕНІ ПОКАЗУЄ ,ЩО МАЙЖЕ МЕНІ НА ГОЛОВУ.Там відхилення 50км
Pole• 02 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ото ви сказанули. Зараз ’світа’ прибіжить.
Яж стрелку написала
Вниз дує
Вниз, на Крим, якщо грубо
И трохи на молдову 6 липня в 2 й половині дня
Вчора в одній з тем виставляли прогнози: саме 5 числа дутиме на всю Україну, на відміну від попередніх дат.
Pole• 02 июля 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Ви щось плутаєте. Не сьогодні, а місяць тому.
автор Олена Oza • 02 июля 2023
Прогноз погоди.Стрілка куди вітер.Почасово.Там Криму нема.Там все на нас
автор Олена Oza • 02 июля 2023
Ответ дляPole
А я дивлюсь,що не на всю країну.Київ і північ,центр-в безпеці.
Pole• 02 июля 2023
Ответ дляsunholder
так 5-го чи 17-го?
дайте точну дату йопта!
З 5 по 17...
Wendy Rhoades• 02 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Да и не верю в такой выброс.
За 500 км
я за Киев тоже более-менее спокойна, а вот что делать нашим военным на юге( про обычных людей даже не говорю.
Эти сволочи ж криворукие( и они будут стараться нанести максимальный экономический урон Украине, вряд ли оставят станцию в исправном состоянии. Надеюсь, хоть без выброса радиации.
автор Олена Oza • 02 июля 2023
Счас звєзда явиться і мені розтлумачить,хай тільки з кобили злізе і доїсть сирники в ателє в дубаях
LudaSHS• 02 июля 2023
Ответ дляPole
Ниразу не видела воздушных масс с юга на киев, ну пж тех с Запорожской области

Они разворачиваются на уровне Кропивницкого
Вечером 5 уже вообще северный ветер на Киев
Массы бга все также югозапад
LudaSHS• 02 июля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Подставят южное угрупування свое? И вьезд в крым?
Ветер же с 5 на 7 меняется вообще вниз.
Не придурки таки были в оранжевом лесу, но чтоб целый фронт.
Pole• 02 июля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
В мене схожі думки, ці уроди можуть діяти за принципом ’нє доставайся же ти нікому’
sunholder• 02 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Васєчкіна чи хто?