Допоможіть знайти• 02 июля 2023
Перед покупкой квартиры Вы сами проверяли или обращались к нотариусу?
Знаю, сто нужно проверить квартиру на аресты и самого владельца. Но как это сделать не знаю. Тут писали, сто нужео регистрироваться на сайте и оплачивать услуги и все проверить самой, но я в этом ноль( Лучше к еотариусу обратится, или самой? Если самой то подскажите, пожалуйста ,где нужно регистрироваться?
Ручки-Крючки• 02 июля 2023
Нашо так заморочуватись і що заважає звертатись до спеціалістів у важливих справах?
Допоможіть знайти
• 02 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Просто тут писали, що все у відкритому доступі, і кожен сам перевіряє, але я не така крута) Тут питаю як краще)
Ручки-Крючки• 02 июля 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
Краще піти до нотаріуса, ви ж самі собі зуби не лікуєте і кості не вправляєте.
Ку-кусик• 02 июля 2023
Є там якийсь реєстр боржників і т.д.
Колись я платила ну 30 грн, щоб перевірити. Але треба було мати ксерокси документів продавця.
Дуже дуже вумна• 02 июля 2023
Ми мали знайомого адвоката і все перевіряли через нього. В його конторі і нотаріус працює, то може й він перевіряв, я не знаю. Але на оформлення доків з ним їздили до нотаріуса що обрали продавці, попередньо узгодивши це зі своїм адвокатом.
Несу пургу• 02 июля 2023
звичайно я перевіряла сама, і не арешти, бо це обов’язкова робота нотаріуса, а юридичну історію квартири, наявність судових справ щодо неї та її власників тощо. але я професійний юрист, то мій хліб.