Мамзелькіна• 1 час назад

Звернулась по допомогу з-за поведінки дитини, а отримала облік у Югентамті

Чула різні історії про цю установу, але з часом переконала себе, що це все міфи та історії по типу розповідей «двоюрідної тітки троюрідної сестри колишньої подруги». І от, проживши майже три роки в Німеччині, коли, здавалося б, все якось та налагодилось, зіштовхнулись і ми з цією установою!
Дитина - підліток, має проблеми з поведінкою у школі. Через періодичні скарги вчителів класний керівник мʼяко порадив мені звернутись за допомогою у шкільну психологічну консультацію (це було без примусу, по типу «чи не хотіли б ви…?». Звісно, я, як мати, яка хоче допомогти своїй дитині, погодилась і записалась на консультацію. Там мені після однієї зустрічі відповіли, що дитина має поведінкові розлади і що певно проблема в родині, тому вони передають наші дані в Югентамт, він звʼяжеться зі мною та призначить зустріч, на яку прийдуть з цієї служби та подивляться на умови життя вдома. Тепер я не знаю, чого очікувати і до чого бути готовим. Знайома, яка колись співпрацювала з нашими біженцями, каже, що Югент може перевіряти все: речі, умови навчання та сну, що їмо. До однієї родини якогось приходили, побачили в комоді стопку документів з України і сиділи перекладали, щоб знати, про що документи.
Я в шоці і не знаю, чого очікувати. Тим паче, що є ще діти в родині.
Стигла полуниця• 1 час назад
Ну, так. Це вам не Україна, де ті діти нікому не треба.

Намазюкана нішою• 1 час назад
Зато теперь ваш подросток притихнет. Расскажите что его хотят изъять, теперь ниже травы и не отсвечивать.
Анонім Секретар• 1 час назад
Возьмите специальную консультацию по данной теме. Четко правила и порядок действий.
И примите то, что проблема явно есть.
автор Мамзелькіна • 1 час назад
Ответ дляАнонім Секретар
И примите то, что проблема явно есть.
Консультацію то я прийму, але з чого вони вирішили, що проблема в родині, чому не йдуть у школу, не перевіряють умови навчання там.
Чи Ви маєте на увазі шукати юриста ? Я вже порадилась зі знайомою, яка активно допомагає нашим. Вона мені те все й розповіла і сказала, що відмовлятись від візитів не можна ні в якому разі.
Алина-1240• 1 час назад
Ну ваш ребенок родился кристально чистым все неправильное воспитание дали ему вы, вот и признайте что не так и изменитесь сами, и он измениться..
автор Мамзелькіна • 1 час назад
Ответ дляСтигла полуниця
Я розумію, що це не Україна. Але ця служба зазвичай бере «на олівець» родини, де погано поводяться з дітьми. Це не наш випадок.
Я всього-навсього хотіла допомоги психолога
So_so• 1 час назад
У меня подруга немка, у неё младшая дочь (9 лет) рассказала в школе, что мама её наказывает, там с этим быстро, школьный психолог и югендамт домой.
Если не ошибаюсь, был всего один визит и по итогу дали ей направление на курс ’Сильные родители - сильные дети’, она ходила.
Стигла полуниця• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Якщо ви нормальна родина, то чого хвилюєтесь? Закони в них такі. Треба прийти і перевірити
автор Мамзелькіна • 1 час назад
Я навіть не знаю, де шукати людину, яка буде представляти наші інтереси під час зустрічей. Це явно не може бути спеціаліст з суміжних установ.

автор Мамзелькіна • 1 час назад
Ответ дляSo_so
Німці більш захищені, в них немає мовного барʼєру, і в них є знайомі та родичі німці, які можуть допомогти.
А як бути у випадку з біженцями, які практично одні в країні
Ушла и Пришла• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
На ну блин а как же гены.......
ИзЮмрудная• 1 час назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Ага, напугали подростка приключениями в новой немецкой богатой семье с перспективой гражданства европейской страны, вместо мамы беженки
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляУшла и Пришла
На ну блин а как же гены.......
Удалено администрацией...
So_so• 1 час назад
Ответ дляМамзелькіна
Понимаю, меня бы тоже пугало(
У неё младшая девочка сложная, в школе подтвердили, что ребенок сложный, вроде бы никто не говорил, что это из семьи идёт, наоборот, решили в итоге подсказать ей как справляться с ней.
автор Мамзелькіна • 1 час назад
А саме жахливе, що як вирішать вилучити дітей - ніякого попередження не буде.
Жити у постійному стресі і думати, що буде далі і що спаде їм на думку ?
БезПаспортаНеПродаю• 57 минут назад
Та расслабьтесь, работа у них такая - проверять. И никакой это не учет, они ж не знают с чем столкнутся. Дадут вам кучу рекомендаций, еще раз позвонят или на термин пригласят. Они обязаны реагировать. И хорошо же. А вдруг ребенку реально что-то угрожает или проблемы в семье.
БезПаспортаНеПродаю• 57 минут назад
Ответ дляМамзелькіна
С чего это?))
So_so• 55 минут назад
Ответ дляМамзелькіна
Может Вы преувеличиваете?
Гл. Амурная• 53 минуты назад
Ответ дляМамзелькіна
Автор, ваш ребенок тоже должен понимать последствия своего поведения
Вот они начали наступать
Югендамт будет помагать вашему ребенку своими способами, вам они могут не понравится. Но! Не так страшен черт
Самый крайний вариант это когда забирают ребенка в другую семью- это самом деле не так страшно, семьи со строгими правилами и занимаются именно воспитанием. Родители полгода ходят к психологу и доказывают что они способны дольше воспитывать реьенка. А ребенок живет в чужой семье и может сравнить насколько у него была хорошая/плохая жизнь до этого. С ребенком видиться можно родителям

Бодіпозітівна• 53 минуты назад
Які саме проблеми у школі у вашого підлітка? Як вона себе там поводить?
Капризуля• 53 минуты назад
Ответ дляМамзелькіна
зачем вам какой-то представитель? У вас дома что-то неладное, что вы так боитесь? Может не зря придут?
Бодіпозітівна• 52 минуты назад
Ви до цього не бачили, що ваша донька має пробоеми поведінки?
Найщасливіша• 52 минуты назад
Ответ дляАлина-1240
А в том, что вы такая засранка тоже мама ваша виновата?
Капризуля• 50 минут назад
Ответ дляМамзелькіна
вы неблагополучная семья? У вас дома срач и нету еды? Почему вы так переживаете?перед приходом выкиньте хоть бутылки от спиртного
Гл. Амурная• 49 минут назад
Как она себя ведет что прям поведенчесские розлады?
Она обижает других детей? Дерется? Ее обижают? Может ей действительно помощ нужна? Обратитесь к психологу в Украине для начала
Алина-1240• 47 минут назад
Ответ дляНайщасливіша
Моя мама не заслуживает даже бомжа с подворотни в дети
Форс мажор• 47 минут назад
Ответ дляИзЮмрудная
Да-да, немецкие миллионеры уже в очередь выстроились.
Гл. Амурная• 44 минуты назад
Ответ дляФорс мажор
Там строгий отбор по родителям
Они получают от государства помощ на такого ребенка, поэтому есть требования к жилью и условиям проживания
Эти родители проходят психологов также, должны иметь своих детей и должна быть жилплощать на нового ребенка
Борисфенка• 33 минуты назад
Ответ дляМамзелькіна
Не видумуйте дурниць.
Мій син не хотів ходити в школу, викликали в Югендамт, рік вже з ним панькаються, я дуже задоволена.
А я женатая• 26 минут назад
Ответ дляМамзелькіна
автор, только пару часов назад посмотрела вот это видео

будьте очень внимательны