Мамзелькіна• 17 июля в 21:03

Звернулась по допомогу з-за поведінки дитини, а отримала облік у Югентамті

Чула різні історії про цю установу, але з часом переконала себе, що це все міфи та історії по типу розповідей «двоюрідної тітки троюрідної сестри колишньої подруги». І от, проживши майже три роки в Німеччині, коли, здавалося б, все якось та налагодилось, зіштовхнулись і ми з цією установою!
Дитина - підліток, має проблеми з поведінкою у школі. Через періодичні скарги вчителів класний керівник мʼяко порадив мені звернутись за допомогою у шкільну психологічну консультацію (це було без примусу, по типу «чи не хотіли б ви…?». Звісно, я, як мати, яка хоче допомогти своїй дитині, погодилась і записалась на консультацію. Там мені після однієї зустрічі відповіли, що дитина має поведінкові розлади і що певно проблема в родині, тому вони передають наші дані в Югентамт, він звʼяжеться зі мною та призначить зустріч, на яку прийдуть з цієї служби та подивляться на умови життя вдома. Тепер я не знаю, чого очікувати і до чого бути готовим. Знайома, яка колись співпрацювала з нашими біженцями, каже, що Югент може перевіряти все: речі, умови навчання та сну, що їмо. До однієї родини якогось приходили, побачили в комоді стопку документів з України і сиділи перекладали, щоб знати, про що документи.
Я в шоці і не знаю, чого очікувати. Тим паче, що є ще діти в родині.
Марс атакує• вчера в 23:58
Ответ дляБорисфенка
У нас є тимчасовий захист до березня 2028 року, ще півтора роки.
Повернемося, але не в школу точно.
А когда продлили!?

Марс атакує• вчера в 23:59
Ответ дляЗавжди з рушником
А як за рік війна скінчиться і скажуть повертатися? На якій підставі 15-річний вам залишиться у Німеччині? Під яким статусом?
Пойдет в Украине наверное в колледж тогда
Марс атакує• сегодня в 00:00
Ответ дляБорисфенка
Навіть якщо завтра війна закінчиться, у нас є півтора роки легального проживання. Син встигає закінчити 9 класів.
А далі побачимо, чоловік сказав назад не їхати якомога довше, поки син на ноги не стане
Ну он может сам остаться, уже взрослый парень. А вы к мужу
Марс атакує• сегодня в 00:03
Ответ дляЗавжди з рушником
Програму тимчасового захисту можуть згорнути будь якої миті, щойно визнають ситуацію як таку, що стабілізувалася. Якщо умовою завтра вирішать поставити війну на паузу, то післязавтра скажуть всім повертатися, хто не має іншого статусу. Без статусу, житла, соцдопомоги ви не зможете залишитися у Німеччині ніяк.
Франція наприкінці 2025 поширила інформацію через префектури, що у разі припинення дії тимчасового захисту сім´ям з дітьми шкільного віку дадуть можливість закінчити навчання до кінця навчального року, а всі решта повертаються додому протягом 2 чи 3 місяців. На той момент захист діяв до 4 березня 2027. Тому все може бути.
Ну вернутся все домой значит и все. Ждите
Марс атакує• сегодня в 00:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Знаете правила в Германии, живя в соседней стране?)
Страна у вас какая?
Украина
Марс атакує• сегодня в 00:06
Ответ дляБорисфенка
Та не стоїть так питання, щоб я прямо через Югендамт опікуна чужого шукала. Я йду працювати і все буде доладу, міняю параграф.
Зовсім на крайняк - тут живе мій брат, давно громадянство має, стане опікуном за потреби.
Параграф тяжело поменять. Я работаю физически сейчас. Мне не светит рабочий
Марс атакує• сегодня в 00:07
Ответ дляЗавжди з рушником
З братом все стає значно простіше. Як ви зібралися міняти параграф - незрозуміло. В Німеччині для виду на проживання по роботі треба мати дуже високу зарплату, що більшості українців недоступно, на жаль. Але хоч з сином буде вирішено через брата.
Ой не врите, что вам жаль))
Марс атакує• сегодня в 00:07
Ответ дляБорисфенка
Є статистика, що в Югославії повернулося приблизно 50% біженці.
А в Сирію не повертаються взагалі. І що робити з мільйоном сірійців, також тривають дебати. А поки платять їм пособія, як і раніше.
Пусть работают они
Марс атакує• сегодня в 00:13
Ответ дляЗавжди з рушником
З сирійцями інша справа. Їм від початку давали біженство, а не тимчасовий захист. Тому їх виперти ніяк не можна, якщо вони не вчинили явний кримінал. У українців інший статус.
А почему так! ? Почему им не давали захист как и нам?

Марс атакує• сегодня в 00:14
Ответ дляДжинци на Флісі
Господи, столько жить в Европе и не понять, что все службы действуют просто по протоколам, т е по правилам. И наше украинское «а може якось по іншому» або «це ж дитина просто не действует т. Человек выполняет свою работу по протоколу какой бы дебильный он ни был. Или выгоняй или уезжай, все.
Вот вот
Марс атакує• сегодня в 00:16
Ответ дляБорисфенка

Німці дуже мріють всиновити 16-річних підлітків на свою голову. Достали своїми тупими фантазіями.
Тоже смешно))
Борисфенка• сегодня в 00:19
Ответ дляМарс атакує
А когда продлили!?
Місяць тому була директива Євросоюзу. Тепер кожна країна окремо прийме подовження на своїх умовах, вони будуть неоднакові в кожній країні щодо виплат чи категорій пільгових. Термін буде однаковий - до 4 березня 2028 року.
Борисфенка• сегодня в 00:20
Ответ дляМарс атакує
Наверное боятся. У нормальных никто детей не забирал, я в Германии 4 года и куча знакомых и их знакомых и тд
Жодного разу не чула, щоб в когось забрали.
Це треба бути конченими алкашами і бити дітей посеред вулиці чи голодом морити.
Борисфенка• сегодня в 00:22
Ответ дляМарс атакує
Университет только в плюс. Пусть старается и остается
Не знаю, особливої потреби не бачу. Всі програмісти самоучки, академічна освіта дуже відстає. Життя покаже.
Борисфенка• сегодня в 00:23
Ответ дляМарс атакує
Світить, щось там мудрують, скоро знизять порог доходів.
Борисфенка• сегодня в 00:24
Ответ дляМарс атакує
Пусть работают они
Аякже, араби напрацють, якраз той випадок.
В цьому плані приємно дивують турки - от вони трудяжки. Але жінки їхні не працюють, сидять дома з пів-десятком дітей.
Марс атакує• сегодня в 00:44
Ответ дляБорисфенка
Да. А работающие платят на эти десятки налоги)) конечно в Германии, если бы не куча беженцев, да налоги в правильное русло, тот же dB это же жесть какой сервис и опоздания. Поэтому уже понимаю немцев, которые против беженцев уже. Хотя нормальным людям помогать надо, неважно какой они нации, особенно в первое время
Марс атакує• сегодня в 00:45
Ответ дляБорисфенка
Будем смотреть
Марс атакує• сегодня в 00:45
Ответ дляБорисфенка
Ну я за образование, самая жалею что в свое время не пошла на высшее. Теперь вот так вот пашу

Марс атакує• сегодня в 00:46
Ответ дляБорисфенка
И я тоже. Это точно
Марс атакує• сегодня в 00:46
Ответ дляБорисфенка
Ясно. Я не знала
Борисфенка• сегодня в 00:47
Ответ дляМарс атакує
Біженців в Німеччині 5% населення. А безробітних - 20%. Так що не сильно ті біженці погоду роблять, просто крайні треба.
ДойчеБан класний, але задовбали з ремонтами, просто без зупину.
Борисфенка• сегодня в 00:48
Ответ дляМарс атакує
Так підіть повчіться, якщо років хоча б 40.
Я в 58 і то знову вчуся, правда на курсах.
Мию вікна у мороз• сегодня в 00:52
Нічого не бійтеся - югендамт вам порекомендує психолога. Я ходила з іншого приводу - але що сподобалось - вони дійсно дають хороші поради і дійсно доромагають. Їх мають боятися тільки ті, що не займаються вихованням дитини
Мию вікна у мороз• сегодня в 00:53
Ответ дляМамзелькіна
Я розумію, що це не Україна. Але ця служба зазвичай бере «на олівець» родини, де погано поводяться з дітьми. Це не наш випадок.
Я всього-навсього хотіла допомоги психолога
Це нормальна практика - вони мають вас перевірити теж. Але там теж сидять нормальні люди і ніхто просто так у вас вилучати дитину не буде. Це просто страшилки наших маргіналів
Мию вікна у мороз• сегодня в 00:54
Ответ дляМамзелькіна
Я навіть не знаю, де шукати людину, яка буде представляти наші інтереси під час зустрічей. Це явно не може бути спеціаліст з суміжних установ.
Навіщо вам це? Просто підіть послухайте, порадьтеся - там сидять психологи і педагоги
Я не Тролль• сегодня в 01:05
Ответ дляАлина-1240
Ну ваш ребенок родился кристально чистым все неправильное воспитание дали ему вы, вот и признайте что не так и изменитесь сами, и он измениться..
Цікаво, що ж зробили ваші батьки, що ви така ’вийшла’?
Фима Собак• сегодня в 01:10
Не брешіть. У подруги зовсім інший досвід
Ковбой Хагис• сегодня в 01:45
Ответ дляИзЮмрудная
Ага, напугали подростка приключениями в новой немецкой богатой семье с перспективой гражданства европейской страны, вместо мамы беженки
Нифига, слышала недавно , как девочку такую всю непутевую отправили в учреждение типа детского дома.
Губки-уточкой• сегодня в 02:34
Ответ дляМамзелькіна
Консультацію то я прийму, але з чого вони вирішили, що проблема в родині, чому не йдуть у школу, не перевіряють умови навчання там.
Чи Ви маєте на увазі шукати юриста ? Я вже порадилась зі знайомою, яка активно допомагає нашим. Вона мені те все й розповіла і сказала, що відмовлятись від візитів не можна ні в якому разі.
Моя знакомая работала в начале войны няней в каком то штабе для украинских беженцев и рассказывала, что раскрыли умышленные действия психолога, которая специально оговаривала семьи, что бы изымали детей. Потом ее как то разоблачили, но найти не могли что бы привлечь к ответственности ( или просто не хотели ю)