Отжигающая• 03 июля 2023

Вступ до Вузів Польщі

Доброго дня. Порадьте, будь ласка, фірму, яка допоможе зі вступом до Вузу Польщі.
Все до блиску• 03 июля 2023
Ответ дляОтжигающая
Спасибо. Тоже их смотрела. Вы в какой город планируете? Ребенок знает польский? Мы без знания, сейчас собираемся учить
За полтора месяца?

Щедрик• 03 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
За полтора месяца?
Нет за 2,5 учеба с октября
Все до блиску• 03 июля 2023
Ответ дляЩедрик
Нет за 2,5 учеба с октября
это всё меняет
stranger-1• 03 июля 2023
Ответ дляОтжигающая
А мову ваша донька знала?
Ви з ВНЗ визначились?
Якщо ні, то зайдіть в мою продавалку.

Якщо підберете підходящий напрямок, то документи приймуть на укр.мові. Мовних сертифікатів не потрібно, організовано навчання при універі (але вивчення до вступу вельми рекомендовано).
Не посередники. Прийом документів і консультації безкоштовно.
Пульт от линолеума• 03 июля 2023
автор, а вы на этот год хотите? не знаю, как вузы, а в техникумами и лицеями уже закрыта подача заявки, только разве что туда, где останутся места - но в хороших заведениях мест не остается
stranger-1• 03 июля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
До чого тут технікуми?
Університети приймають документи до кінця липня.
І це лише перший тур рекрутації.
В окремих універах, на окремі спеціальності можуть проводитись також другі тури рекрутації. В цих випадках взагалі документи можна подати навіть у вересні.