Саджу все зарання• 20 декабря 2024
Подскажите еду за границу как заправлять машину в Польше и как оплачивать дороги
Еду и переживаю подскажите пожалуйста
Магиня• 20 декабря 2024
Самій заправляти.
Я дивтлась відео на ютубі))
Дороги або будка є або автоматичний шлагбаум
Я дивтлась відео на ютубі))
Саджу все зарання
• 20 декабря 2024
Ответ дляМилота
Я пару разів просила працівника, щоб допоміг мені заправити. Допомогали
Я читала что из там нет и нужно самим заправляться
Бавовна• 20 декабря 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Більшість заправок, це самообслуговування, але якщо ви не можете самостійно то прохайте касира, вони допомагають.
Лукава Кішка• 20 декабря 2024
заїдьте у нас на заправку і попросіть заправщика щоб показав як це робиться. це легко :) навряд чи в Польщі інші пістолети чим у нас на заправках