Ковбой Хагис• 03 июля 2023
После брекетов начались проблемы с суставом (хрустит)
Это ошибка врача?
То того как я не начала слепо доверять ортодонту все было ок у меня
У меня такое чувство что ортодонты это косметологи - им главное красиво сделать челюсть и ровно зубы поставить.. а если что-то будет хрустеть - извиняйте, мы ответственности не несем
Ковбой Хагис
• 03 июля 2023
Ответ дляAlex_Kri
С точки зрения доказательной медицины недоказуемо, что это связано с ортодонтическим лечением. А как в жизни...
Ну але ж воно виникло після того як почали рухати моє лице
Пацан к успеху шел• 03 июля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
А ви зі Львова?Можу порадити ортодонта.
Ковбой Хагис
• 03 июля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Може !Хіба ви не бачили як кардинально міняється з ними обличчя?
Лікар сказав шо все чудово
Що зараз всі ходять і рівняють зуби і все супер пупер
Про нюанси мовчав
Ковбой Хагис
• 03 июля 2023
Як заставити лікаря нести відповідальність? Чи ця моя ситуація майже у кожного, просто ніхто не каже про це
Пацан к успеху шел• 03 июля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Лікар сказав шо все чудово
Про нюанси мовчав
Ну не всі, а ті, кому це дійсно треба і в кого є на це гроші .
Ответ дляКовбой Хагис
Я говорю с точки зрения научных работ, которые пока не смогли доказать взаимосвязь между ортодонтическим лечением и патологией сустава. В судах Европы и США пока используют эти данные. Может когда-то появятся новые исследования...
Ковбой Хагис
• 03 июля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Мені порівняли зуби які мене до того взагалі не турбували
Але маю тепер проблеми - хрустить сустав та ще треба купу грошей на реставрації бо тепер зуби ідеально не примикають один до одного (не так як створено було природою)
Шопингмонстр• 03 июля 2023
Мені 35, теж маю неправильний прикус,але із-за таких проблем виправляти не хочу
Ковбой Хагис
• 03 июля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Відносила брекети, ніякого хрусту і проблем, не стикалась з цим
У вас мабуть були криві зуби
А я носила ці еластики які челюсть зсувають
Ковбой Хагис
• 03 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Як ви відбиваєтесь від стоматологів з пропозицією вирівняти ваші зуби та виправити прикус?
Пацан к успеху шел• 03 июля 2023
Ответ дляAlex_Kri
Якщо коліно , то так, можливо , а я розумію, що мова йде за скронево-нижньощелепний сустав .
Пацан к успеху шел• 03 июля 2023
Ответ дляAlex_Kri
я тоже про него
Ну звісно ж звязок є!Якщо щелепа нижня до 30 років, як приклад, була в неправильному положенні і тут її почали ставити на місце , це ж логічно.Там ще й проблеми з шиєю можуть бути і остеопати ( так-так, вони не доказові) про це говорять .
Шопингмонстр• 03 июля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Слухаю з умним лицем,і кажу я подумаю,буду взнавати і так далі.Але честго ,задовбало бо кожний сидить і розказує мені жахіття,які мене чекають, якщо я швидко не виправлю прикус
Ответ дляПацан к успеху шел
Я не говорю про логично. А про доказательную медицину, данные которой используют в развитых странах для лечения и для решения споров в судах. Для этого проводят серъезные научные исследования.
Ковбой Хагис
• 03 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
А у вас зуби як не стираються? Можливо руйнуються жувальні зуби від перенавантаження?
Ковбой Хагис
• 03 июля 2023
Ответ дляAlex_Kri
А якшо логічно то як? ) то я попала? )))
Шопингмонстр• 03 июля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Ні, немає ніяких проблем.У мене непогані зуби,лише дві пломби маю.Тому до стамолога ходжу лише на чістку
Ответ дляКовбой Хагис
Сперва определиться хруст ли это. Хруст бывает крайне редко. Обычно щелчки, и это не так страшно, как хруст. Второе, проконтролировать, как смыкаете зубы в течении дня ( ночью не всегда можно проконтролировать). В норме верние и нижние зубы не касаются в течении дня в состоянии покоя. Касаются только при жевании и глотании.
Пацан к успеху шел• 03 июля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
зрештою, перед брекетами вам би мали робити КТ, де видно ваші суглоби, потім після , якщо щось докажете, то може виграєте))А взагалі попийте хондропротектори, вони не завадять , їх після певного віку навіть на постійній основі пють .
ЛолитаНеРазлита• 03 июля 2023
Відносила брекети 10 років тому (у дорослому віці). Ні під час, ні після ніяких проблем не мала
Кондуктор автобуса• 03 июля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Мне мост поставили и тоже начала хрустеть челюсть и болеть сустав. Планировала ставить имплант и теперь боюсь идти к врачу, нет никакого доверия.
Кондуктор автобуса• 03 июля 2023
Ответ дляAlex_Kri
Если касаются не только при жевании, а когда рот закрыт, это плохо очень?
Пишу_граммотно!• 03 июля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Взагалі-то після брекетів треба робити нові поверхні зубів щоб змикались.
Потім капу нічну носити саме для суглоба.
Ондатрова шуба• 03 июля 2023
Ответ дляAlex_Kri
поэтому ортодонты некоторых откровенно калечат и ничего им за это нет и не будет. причем у некоторых как у автора ’эффет’ сразу, а у некоторых через годы и они не связывают это с брекетами