Мадам Подлинник• 05 июля 2023
Чи існують приватні школи (Київ), де дітей дійсно вчать, а не в попу їм дмухають
бо батьки гроші платять? Чи є нормальный рівень знань без репетиторів і нормальна дисципліна без поведінки вседозволеності?
Мадам Подлинник
• 05 июля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Откуда у вас такие мысли вообще?
З моїх спостережень.
Вишневий цвіт• 05 июля 2023
В нас така була в Харкові. Але початкова школа, і це від вчителя залежало.
І Бойко там така була (до речі, в Києві вона теж є, але про рівень не скажу, в Харкові був високий). Тому шукайте, точно існують.
Вишневий цвіт• 05 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
В державних вчать точно. Було б бажання вчитися у дитини
А ще в державних всіх хочуть вирівняти, якщо хтось виділяється, або відрізняється, то його треба зламати. Маю досвід порівняння приватної та рейтингової гімназії в Києві. До речі, по знанням в приватній, навіть, було краще з математики та ще була логіка.
Мадам Подлинник
• 05 июля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Базис, Бойко в Киеве.
Наскільки мені відомо, це дуже виражений математичний уклон.
Смурфетта• 05 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
З моїх спостережень.
Де особисто спостерігали? На уроках були присутні? Бачили результати тестувань? Почули вітерець від дмухання в попу?
Чтооооооооооо?• 05 июля 2023
Я не розумію цих натяків що в приватних школах дітям в попу дують. Просто відносяться нормально як до людей, не дозволяють собі багато того що інколи дозволяють в державній бо зарплата не така, або особисте життя вчителя не склалось.
Ермолайчик• 05 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Моя донька в державній гімназії - ніхто нікого не рівняє і не ламає. Є відмінники, є тріішники. Прекрасно діти навчаються
Мадам Подлинник
• 05 июля 2023
Ответ дляСмурфетта
Я сама педагог. І займаюсь репетиторством. І дітей різних бачу. І навіть по спілкуванню з адміністрацією школи можу багато висновків зробити. Бо вмію ’читати між рядків’.
Смурфетта• 05 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Тобто до Вас приходять виключно діти з приватних шкіл?
Бюст Березуцкого• 05 июля 2023
Мои друзья English Study в Киеве хвалят, дети открылись к учебе и хорошие результаты, но им с целью учится вне страны.
Моя учится в гос лицее специализированном и детки оооочень сильные и преподают отлично, репетиторы у единиц. Но это все старшие классы
Мадам Подлинник
• 05 июля 2023
Ответ дляСмурфетта
Ні, діти різні. Крім того, моя дитина спілкується з різними дітьми.
Мадам Подлинник
• 05 июля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Державна гарна гімназія або ліцей - це ідеальний варіант. Але потрапити туди, на маючи зв´язків - майже нереально. Хіба що дитина - вундеркінд.
Кондуктор маршрутки• 05 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
З моїх спостережень.
Вы учились в большом количестве платных школ?
Чтооооооооооо?• 05 июля 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Автор педагог і їй некомфортно в приватних бо там треба мабуть поважати дітей і немає ’старої доброї дисципліни’
Кіна не буде• 05 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
З моїх спостережень.
Багато приватних вже змінили?
Кіна не буде• 05 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Моя дитина в держ гімназії, навчанням не задоволена взагалі, вчителям на все пофіг. Буду переводити в приватну.
Хочу в БАНю• 05 июля 2023
Мітгард, Базис усі наче задоволені. Мій син пройшов через державний УФМЛ ім Тараса Шевченка, задоволені і я і син.
ЧукИГеки• 05 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
З моїх спостережень.
Нажаль я не в Києві. В Полтаві вчаться в іт степ Скул. Я б не сказала що їм щось там диухають. Мій старший не дуже добре вчився що в звичайній що в цій, ніхто йому нічого не сюсюкає. Залишали і на додатковій годині. Англійська у нього була взагалі на нулі, от просто взагалі. За цей рік самі його підтягнули до рівня класу. Так, він не найкращий, але хоч розуміє теми. Так і по математиці.
Все залежить лише від дитини. Але там дають значно більше можливостей для польоту фантазій та своєї реалізації.
Злюка-закусюка• 05 июля 2023
Моі вчаться в приватній школі і скажу так що програма там складна. Викладається на високому рівні, але! людський фактор ніхто не відміняв ☹️
Деякі вчителі просто не відповідають рівню закладу, в таких ще і якісь таракани в голові і до них підхід потрібен, бо можуть на ровному місті спалахнути і нагримати на дітей або обирають собі любимчиків. До війни колектив був значно сильніший, а тепер «понабирали по обявлєніях» і маємо кращих з гірших😔
Ще маю підозру що деяким учням завищують оцінки, тому що дуже слабкі учні в кінці року отримали похвальні листи. Для мене це виявилось неприємним відкриттям
Мадам Подлинник
• 05 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Варіант працювати там я навіть не розглядала. Дисципліна все одно повинна бути. Абсолютний лібералізм - це мода зі звичайних державних шкіл Заходу, де виховують/навчають біомасу, яка не завжди може правильно назвати столицю своєї держави. Їм і не треба. Тому вони і довбуться там в грязюці і хробаків в лісі роздивляються чи не до 8го класу. В приватних школах Заходу, де вирощують майбутню еліту їх суспільства, все по-іншому. І дисципліна така, що наші слабко уявляють. Тому я б не хейтила дисципліну і режим. Це завжди працює на користь. Звісно, кожна дитина може мати ’свою думку’, але це глупство дуже зважати на неї, бо у дитини немає достатньо життєвого досвіду і знань, щоби ця думка не була геть відірваною від реальності.
Разгуляшка• 05 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Я вас підтримую, зараз багато людей не можуть платити ща приватні школи і переводять дітей в державні. І як педагога мене дивує низький рівень знань ,хоча дитина може вчитись. але це початкова школа
Зубожиння• 05 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Чому неможливо потрапити? Не знаю про які саме ліцеї Ви говорите, але здаєш вступний екзамен і вступаєш. Мій син в цьому році вступив у 2 ліцеї КПІ у 5 клас без ніяких зв’язків
Зупка_цем• 05 июля 2023
Варто ще враховувати
Що ціна за приватну школу - це ваша оплата оренди комунальних приміщення та зарплати вчителям плюс зарплата власнику школи
Тобто ви сплачуєте не за знання
Помогалочка• 05 июля 2023
Моя дитина після початкової приватної школи (1-4 клас) (м.Київ) у 2022 році вступила до рейтингової школи до 5-го класу (входить до 10-ки по місту). Син ось закінчив 5-й клас на відмінно, з похвальним листом. Все залежить від дитини. Хоча початковою школою я була дуже задоволена (викладання на високому рівні (2 іноземні мови, англійська кожного дня, інформатика з першого класу; контроль за успішністю був теж відповідний, ніхто нікому нікуди не дув), хотіли б і там залишатись, але війна зруйнувала всі плани.