ЗабежАЛОЧКА• 05 июля 2023
Вагітність і забудькуватість.... коли це пройде?
Коротше, я - вагітна забудько....
Чоловік з розумінням відноситься до цього, а мене це аж бісить.... я забуваю про телефонні дзвінки, відповісти на листи, забуваю чи випила вітаміни. При тому що працюю я зараз ще продуктивніше ніж раніше. З концентрацією уваги в процесі все норм, а ось в голові зовсім не фіксую нічого.
30 червня оплачували парковку за липень, виписували чек. А сьогодні він поїхав по справам, обшукав всю машину, дзвонить питає чи я не бачила чекову книжку... а я така -"та нє, подивися уважніше".... і тут як згадала, що я то її забрала і поклала собі в сумку, бо до його рюкзака на заднє сидіння було ліньки тягнутись, аж соромно стало... кажу - "ой, в мене, я зовсім забула...". Ну він то нормально зреагував, сказав щоб не брала в голову. Але я тепер задумалась. Мені ще половину терміну залишилось, чи це тимчасое явище (як сонливість і токсикоз були), чи це допоки не народжу така буду?
Звезда в шоке• 05 июля 2023
Після пологів ще те буде.... Забувала все на ходу, але з часом пам´ять повернулася
Не виправдовуюсь• 05 июля 2023
В мене було так само, і після пологів нічого окрім тем які стосуються дитини не трималося в голові. Не могла згадати елементарні слова і правильно виразити думку, тупо набір слів був.
В 1.5 роки повернулась на роботу, спочатку було важко, а потім в процесі мозок тренується і повертається до норми.
ЗабежАЛОЧКА
• 05 июля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
В мене не перша вагітність, але такого не було ще зі мною....
ЗабежАЛОЧКА
• 05 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я навчалась на денному коли була вагітна старшою дитиною. А як народила, то пішла на лікарняний на 4 тижні і повернулась до навчання серед семестру, щоб вже рік закінчити і потім піти в академ. То в мене був інакший досвід.
А зараз якось все інакше
Не виправдовуюсь• 05 июля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А зараз якось все інакше
Ну так і вік інакший) скільки Вам зараз років?
Можливо ще залежить від того хлопчик чи дівчинка. Погугліть цю тему, думаю знайдете багато цікавої інфи.
ЗабежАЛОЧКА
• 05 июля 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
32 буде хлопчик. А старша донька
Рожки-да-ножки• 05 июля 2023
Ой,автор, це ще не найгірше. У мене під час вагітності крім проблем з пам´яттю були ще проблеми з координацією. Не було такого дня, щоб я щось не впустила чи пролила. Особливо часто на себе
Зараз дитині вже шість рочків, але якщо я щось роняю, у чоловіка очі розширюються і питає, чи я не вагітна
ЗабежАЛОЧКА
• 05 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
😅 мене хитало й нудило до 14 тижня. А спала муйже нон-стоп до 12.... певно пам´ять атрофувалася😅
Ух яка ж Я• 05 июля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А зараз якось все інакше
То ви молода була,роки даються взнаки