Добрый день! Подскажите пожалуйста, кому то делали кесарево сечение под общим наркозом? В прошлый раз кесарево сечение делали со спинальной анестезией, но вся боль ощущалась, в этот раз рекомендуют общий наркоз. Поделитесь пожалуйста опытом, как переносили наркоз, не отразилось ли на малыше? Буду благодарна!
Vita_Nikita• 15 июля в 12:20
Мне делали,проснулась уже в палате.Не знаю,что именно кололи,но не очень хорошо отходила(голова ватная,тяжесть в теле).Хотя это не первый общий наркоз и выходила всегда легко.
kharkovchanka• 15 июля в 12:55
делала дважды КС под общим наркозом - с дочкой экстренно, с близнецами сыновьями планово, всё прекрасно, детям уже 19 и 17 лет.
Ответ дляРеалістка
Звісно, краще зі спиналкою робити. А чому вам було боляче? Такого не має бути. Можливо, просто невдало зробили анестезію. Домовтесь приватно з хорошим анестезіологом.
Дякую! Можливо невдало зробили
Ответ дляnova_mama
Мені двічі робили.
Нормально, заснула - прокинулася.
Дещо важко прокидатися, дуже хочеться спати. І бажано перед операцією намастити губи гігієнічною помадою, бо пересихають.
В принципі, все.
Нормально, заснула - прокинулася.
В принципі, все.
Дякую дуже за пораду!
Ответ дляVita_Nikita
Спасибо большое! Наверное от наркоза зависит, мне тоже делали общий наркоз и очень сложно выходила с рвотой
Ответ дляkharkovchanka
Спасибо большое!
Ответ дляРеалістка
Все одно нервова система дитини вже пригнічена наркозом на той момент. Це не катастрофа, звісно, але якщо є вибір, краще обирати спинальний.
А лікувати зуби дитині під загальним наркозом (який зараз називають ’медичний сон’, а суті це не змінює) або робити МРТ, наприклад, не пригнічує? Там наркоз суттєво довший.
Ответ дляnova_mama
Для цих процедур під наркозом мають бути серйозні показання. Ну і там же мова не про новонароджену дитину.
Ответ дляРеалістка
КР теж роблять не тому, що жінка псувати зачіску собі не хоче.
І загальний наркоз, і спинальний мають певні побічні дії, це не пляшку коли випити.
Після спинального у жінок може боліти голова, спина, і досить довго і сильно. Тим більше, що перша спиналка у автора вже невдало пройшла.