Grunk• 06 июля 2023

Чого рози такі дорогі?

Я сам из Крыма.4 года как переехал на материковую Украину.Цена на розы у меня в городе 70-80 гривен за единицу(чем красивее,тем дороже).В Крыму я розы брал по 150 тамошних деревянных рублей за штуку.Если 70-80 гривен перевести в ту валюту,то это выйдет 170-+-200р.Вопрос:почему так дорого?Ещё до полномасштабки цены удивили.
автор Grunk • 06 июля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Частково)) Давайте так, троянди дорогі можуть бути з багатьох причин, банально : інший сорт, дорога оренда, висота квітки, свіжість і постачальник. Чому так дорого ? Якщо дорого на базарі, але треба, то логічно, що зазвичай або торгуємось або йдемо шукати дешевше, з такої позиції конфлікту немає ні в кого)
Та я і не думав ще за пару гривень битись з кимось)))Просто я розумію,наприклад,чому там ціна підвищується на якісь продукти,на якусь техніку або сировину.Або,чому вона падає.А от з розами дивно було,особисто для мене,тому і вирішив запитати,бо,може хтось тут краще розуміється,або,наприклад,взагалі має бізнес у сфері квітів.)Ну тепер,якщо відкинути увесь цей шлак,а узяти до уваги думки тільки адекватних людей,то більш-менш стало зрозуміло.Ще й зайвий раз дали пораду купувати шось в Інтернеті😄
Стигла полуниця• 06 июля 2023
Ответ дляGrunk
Ну не битись за пару гривень)), а саме весело і ненав’язливо торгуватись, щоб всім в користь. Нагадали, як я в Євпаторії на ринку торгувалась за кущ лаванди і ще в результаті мені жінка продавщиця подарувала розмарин в подарунок, бо розговорились і вона моя землячка виявилась. І я таскала той пакет цілий день всюди) Ех, як з іншого життя ті спогади... гарного вечора і швидкої можливості нам скуштуввти знову той неймовірний інжир і персики і цінник щоб був вигідний і в гривнях)))
автор Grunk • 06 июля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Ахахаха,а ми лаванду безкоштовно рвали)Її цілі поля біля дороги,в районі Сімферополя і в інших районах.Люди просто зупинялись і викапували собі)))Теж так робили.Тоді ще вона цілими полями росла і було можна викапувати.))))Да,дякую.Вам теж гарного вечора!Все буде Україна💙💛
Стигла полуниця• 06 июля 2023
Ответ дляGrunk
Так, я знаю, там дуже гарні вони і кримська лаванда інакша , шукала фото і час коли квітне тоді ще «в контакті» і планувала на слідуючий рік поїхати туди. Але... То була моя мрія побачити ті лавандові поля. Мрія правда здійснилась, в центрі України, але то інше, думаю і там прийде час і навіть скоріше чим ми очікуємо
автор Grunk • 06 июля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Хотілось би.Але,наприклад,я і деякі мої знайомі,які там жили,не збираємось туди повертатись.В мене,в університеті,прям в моїй групі ще 2-є людей з Криму вчаться.Там нема перспектив для молодих.Да,там красиво,дуже круто мати там свою дачу або квартиру,щоб приїжджати на відпочинок,а так,то там мало перспектив в плані працевлаштування.То чисто курорт)За рахунок курорту там люди жили.
Стигла полуниця• 06 июля 2023
Ответ дляGrunk
Життя покаже, самі бачите ситуацію зпрогнозувати важко щодо перспективи там і наслідків, які ще розгрібати там після всього. Віримо в краще, але оцінюємо реальність тверезо...
автор Grunk • 06 июля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Ну да,тут Ви праві на всі 100.Дякую Вам за приємний діалог!Надобраніч,мирного неба і всього найкращого!😇
Стигла полуниця• 06 июля 2023
Ответ дляGrunk
О, прогрес, від часткової згоди до 100%) Небо зараз крім тривоги ще і з грозою, що дуже феєрично, але то таке. Навзаєм і дякую теж, згадала приємні старі моменти)
РокерША• 06 июля 2023
Ответ дляПланшетница
Ми на ’ти’ не переходили. Ще одна особливість некультурної нації, проти якої ми боримося.
Вот не надо, не у всех представителей нации, которую вы считаете некультурной, есть такая особенность
Блакитне небо• 06 июля 2023
Ответ дляGrunk
Я 4 роки вже як не в Криму живу,алло.Прочитайте уважно.Це по-перше.А на друге питання я відповім після того,як Ви відповідь дасте на моє.Так от,Ви були в окупації хоч раз з 14-го року?У Вас хтось з родичів зараз воює/постраждав на війні?
С такими без толку спорить. Они в 14 году не выезжали, через блокпосты, обстрелы с ребенком на руках, не потеряли родственников и жильё. Им все Донецкие позвал русский ми.
Блакитне небо• 06 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Меня смущает то, что они категорически не стоят долго в вазе. Недавно муж подарил букет и утром уже все померли, хотя были очень красивые. Пыталась я их реанимировать , бесполезно ((
Ну я например беру в магазинчике и они сбрызгивают чем-то, чтоб долго стояли
Міняйловна• 06 июля 2023
Ответ дляGrunk
А разве Крым не сам стремился присоединиться к рашке?
Міняйловна• 06 июля 2023
Ответ дляGrunk
Я не писав,шо не можу.Я написав,чому така ціна зараз.От квіти я,як раз,краще куплю дорожче,але буду бачити,що купую,ніж в Інтернеті буду замовляти по більш низькій ціні.Але,може це через те,що я особисто не дуже довіряю покупкам в Інтернеті))Тому це чисто моя думка,не претендує на звання самої правильної)
Тому що в нас якби війна зараз. І ціни в тричі виросли.
Міняйловна• 06 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вы шутите или совсем бескультурны?
Красные розы можно дарить только жене, либо девушке которую хотите взять в жёны.
Если Вы такой любитель роз, потрудитесь изучить правила этикета.
Ну, там девушкам может уже под 50. Почему бы и нет?
Міняйловна• 06 июля 2023
Ответ дляПланшетница
Ви не патріот. Ви не ’Чоловік’ з великої літери. Ви недо-людина через Вашу позицію та образи. Вам начхати на Україну. Вам начхати на тих, хто виживають. Ви щось якийсь абсурд мелете щоб себе виправдати, що не є результативним. Єдиний комплимент, що можу Вам дати - це за те, що намагаєтесь спілкуватись Українською мовою.
Это не комплимент. Он прикидывается своим