Единорог_помог• 06 июля 2023

Свекруха зміюка

Дівчата, не знаю що робити, достала свекруха, живемо з чоловіком 5 років, від першого шлюбу в мене є син, вже студент, доньці спільній один рік, живемо у квартирі свекра, (він дуже хороша людина, завжди допомагає, якщо потрібно) вона двокімнатна, я свою однокімнатну здаю, і причина в тому, що свекруха приїзджає до нас коли хоче, ну типу до внучки, відкриває зранку двері своїми ключами, я ще з малою може спати в цю пору, це близько 8 години ранку, приходить і починає стукати-грюкати, короче сидить цілий день у нас, нічого не допомагає, ми разом виходимо гуляти на вулицю, бо дитину я їй не довіряю, а потім вона дивиться телевізор і грає в ігри в телефоні. От вчора подзвонила моїй мамі і почала їй жалітися, яка я засранка, як вона приходить мені все робить, посуд миє, а я типу ходжу з незадоволеним обличчям, і ще багато чого наговорила моїй мамі. Мене ця ситуація так розізлила що я взагалі не хочу бачити її мордяку, і щоб вона до нас приїзджала, але ж проблема в тому, що чоловік не хоче ж образити маму, бо це ж святе-мама ! Синові 35 років, а вона дзвонить йому по 8-10 разів на день!
Я вчора поговорила зі свекром, все йому розказала, не знаю прийме він якійсь міри чи ні, просто так уже надоїло, сил немає, приїжджає і "ой, в чого мала на горщик не ходить, вже пора, аяяяй, так не можна", дитині 1 рік. Вибачте що багато тексту, в кого буде бажання прочитаєте, просто може в когось була подібна ситуація і як ви з цим боролись? Бо мені хочеться взяти палицю і вилупити її
Синиця у спідниці• 06 июля 2023
Ответ дляАтрика
Авторе,люба.Свекруха не зміюка: вона у своїй(!!!) Власності може грати хоть у футбол.Без образ,але Ви не маєте права ставити акценти на моментах власності чужого подружжя (я про свекрів).Поняття не маю,які у вас фінансові трабли,але Вас пустили жити безоплатно(саме пустили,бо дарчої немає ж на Вашого чоловіка),то терпіти прийдеться.Або ж поведіть себе як доросла самодостатня жінка,вирішуйте житлові проблеми з чоловіком)
ви взагалі автора читали? це не її власність!
Оксана_12• 06 июля 2023
Була. Вийшла заміж за нормального.
Оксана_12• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Я відповіла вже на це питання, відповім ще раз, в нас були зберігання, вийшло так, що чоловіку прийшлося зробити операцію чотири роки тому, всі кошти пішли туди, а збирались ми їх витратити на більше житло
Але ж дитині лише рік. Тобто народили ви її таки на чуже.
Оксана_12• 06 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Не понимаю почему все так накинулись на автора. Вы если кому-то помогаете, то тоже потом можете лезть в жизнь людей без спроса? Мы с мужем живем в квартире, которую покупали его родители, и моя свекровь ни разу не пришла без предупреждения, только заранее договариваясь. А еще моей свекрови все равно какие у меня в той квартире порядки, как и что я готовлю и чем занимаюсь дома. Автор, попробуйте вашу свекруху загружать работой на время прихода (раз уж вы и так плохая по ее рассказам): пусть помогает мыть посуду, готовить еду, может ей надоест со временем. Ну или говорить с мужем и пусть он расставляет рамки и просит маму не приходить.
Але ж такою вона була і до шлюбу, чи не так? А тут все лиття була панянка безпардонна і раптом така і залишилась. Ви ж, може, дивились на родину, в якій чоловік виріс, розуміли, як будете ладнати з цими людьми? Бо особисто я дуже навіть дивилася. І абсолютно не розумію автора.
из_под_тишка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Звичайно говорила, а він’ ну вона ж бабуся, скучає за внучкою, і на випадок нас не буде вдома, потрібно щоб ключі в мами були’
На випадок не буде вдома ключі видаються і після повернення забираються. Я пройшла цей етап з приходами коли хочеться. Ключі тільки в постійних жителів, в бабусь на час від´їзду, потім забираються. Візити узгоджуються, неузгоджені відити відбуваються в парку біля дому, в наш під´ їзд просто так не зайдеш без ключа. Якщо до людей не доходить, то доводиться якось так організовувати.
Джинци на Флісі• 06 июля 2023
Квартира по факту свекрови (хоть она и на свекре), их семьи. Автор там чужой человек. Или договориться или съезать
дивчинка• 06 июля 2023
Ответ дляТак точно!
Она живет там куда привел ее муж.
Ваше какое дело ,стрелочник
Удалено администрацией...
Так точно!• 07 июля 2023
Ответ длядивчинка
Удалено администрацией...
Корова у тебя в зеркале