Единорог_помог• 06 июля 2023

Свекруха зміюка

Дівчата, не знаю що робити, достала свекруха, живемо з чоловіком 5 років, від першого шлюбу в мене є син, вже студент, доньці спільній один рік, живемо у квартирі свекра, (він дуже хороша людина, завжди допомагає, якщо потрібно) вона двокімнатна, я свою однокімнатну здаю, і причина в тому, що свекруха приїзджає до нас коли хоче, ну типу до внучки, відкриває зранку двері своїми ключами, я ще з малою може спати в цю пору, це близько 8 години ранку, приходить і починає стукати-грюкати, короче сидить цілий день у нас, нічого не допомагає, ми разом виходимо гуляти на вулицю, бо дитину я їй не довіряю, а потім вона дивиться телевізор і грає в ігри в телефоні. От вчора подзвонила моїй мамі і почала їй жалітися, яка я засранка, як вона приходить мені все робить, посуд миє, а я типу ходжу з незадоволеним обличчям, і ще багато чого наговорила моїй мамі. Мене ця ситуація так розізлила що я взагалі не хочу бачити її мордяку, і щоб вона до нас приїзджала, але ж проблема в тому, що чоловік не хоче ж образити маму, бо це ж святе-мама ! Синові 35 років, а вона дзвонить йому по 8-10 разів на день!
Я вчора поговорила зі свекром, все йому розказала, не знаю прийме він якійсь міри чи ні, просто так уже надоїло, сил немає, приїжджає і "ой, в чого мала на горщик не ходить, вже пора, аяяяй, так не можна", дитині 1 рік. Вибачте що багато тексту, в кого буде бажання прочитаєте, просто може в когось була подібна ситуація і як ви з цим боролись? Бо мені хочеться взяти палицю і вилупити її
Відкушу все що стирчить• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Замки я б змінила вже давно, так чоловік проти, потрібно щоб в мами були ключі...
До слова, мені 35, синові 16, закінчив перший курс, я терпіла довго, але конфлікт з нею буде по любому
Я б с таким мужем поскандалила и развелась. Кроме как поменять замки нет вариантов. Хотя нет, есть.. Уйти на съем. Но есть риск, что ваш оладушек мамке и тогда даст ключ. Автор, вы поспешили с браком. Я так понимаю и в первый раз вы рано выскочили и родили? Вам это все интересно так да? Дети, брак, свекры, бытовуха?
nahaka• 06 июля 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Ми не пояснемо їй вмі ці речі замість вас і вашого чоловіка. Особисто я згодна з кожним пунктом, підтримую ваше невдоволення, але чим я вам допоможу? Поговорити з мамо, з вашим чоловіком? Тільки ви це можете зробити. І краще зараз, а не коли воно полізе до дітей і буде налаштовувати їх проти вас.
По моєму досвіду - полізе
празники не помню• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Слабительного в чай свекрухе не пробовали?
ШанельКуКу• 06 июля 2023
Ну, якщо хочеться, візьміть ту кляту палицю...🤣
Сладко-соленая• 06 июля 2023
Будьте хитрой) звоните ей по 100500 раз и спрашивайте совета, по всему чему только придумаете. Приезжает к вам, просите показать как она что то готовит, при это с хвалебными одами что у вас так не получается. И так во всём. И как можно больше и чаще. И главное с подобострастным выражением лица. Она от вас саа сбежит.
А почему ребенка гулять ей не доверяете?
Папина дочка• 06 июля 2023
Ответ дляПанна Кота
Ну вот, когда ’придбаете’, тогда и будете хозяйничать. А то быстро термин закончится и вернётесь в однушку.
Какие интересные тут люди.
Многие пишут, что нужно ребенку купить жилье на будущее.
Наверно для того, чтобы потом ломиться туда с утра пораньше, когда он или она спит со второй половиной и ковыряться там в нижнем белье.
Папина дочка• 06 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Я понимаю вашу свекровь,даже сочувствую)
Наверно тоже будете к своему взрослому ребенку без проса приходить и делать замечания.
Акуна_Матата• 06 июля 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
І нащо ці ігри в дитячтй садок? Дорослі люди обмежують і захищають свої кордони, а не граються в іграшки.
Так есть люди, которым плевать на чужие границы, это тот случай. Их, как животных, надо приучать
Папина дочка• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Вирішуйте цю проблему з чоловіком. Саме він повинен захистити кордони вашої родини.
Сказати мамі, що він її любить, але вже є дорослим хлопчиком і не треба їй зранку приходити і тим паче відчиняти двері своїм ключем. А у вас секс в цей час може бути або ви погано почуваєтесь і не до відвідин.
Хто він дорослий чоловік або мамкін син в 35?
Про неї то зрозуміло, своє життя їй не цікаве, цікаве ваше і поваги в неї не має не тільки до вас, але й до сина, бо бачить в ньому слюнтяя.
Не служанка• 06 июля 2023
Прийме міри - вжиє заходів
Huldra• 06 июля 2023
Начните встречать ее в чем мать родила. Не стесняясь ходите при ней в туалет и не закрывайте двери. Сделайте так, чтоб ей было и неловко.
ХвилювАллочка• 06 июля 2023
Ответ длякуркулиха
Если они женат, то свекровь тоже’ власниця’
Вы правы. И если первым не станет свекра-квартира полностью ее по наследству.
Пишу вірші, дорого• 06 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
СуперЛонгРід⬇️Ну дивіться. Вам тут пишуть діло, щодо розмов з чоловіком. Я просто напишу свій досвід, без порад. Можливо ви почитаєте і вам щось стане зрозуміліше...
Мені 32, чоловік одноліток, в шлюбі майже 13 років. Ніколи за рахунок його батьків не жили і нічого не просили.
Його мама мене зненавиділа в той самий день як він їй про мене сказав. Коли я їздила знайомитись мені влаштували такий холодний прийом, що мене тіліпало всю ніч. Його виховувала бабуся і мама. Тільки но я зайшла в хату, його бабуся заявила мені що вона тут хазяйка.... і далі вже розмова була про те який він поцілований Богом а всі питання до мене ставилися по типу -’ну ти ж нічо не вмієш, правда?’ І т.п..... якось він там намагався вставляти свої репліки в мій захист, але я його пнула ногою під столом щоб вже скоріше закінчити і не доводити до скандалу.
Через півроку в нас вже було весілля і я не можу передати скільки його мама писала мені різної гидоти і дзвонила моій мамі щоб вона змусила мене його покинути, і чоловіку істерики влаштовувала.
За день до весілля ми сиділи біля річки і вона йому позвонила й вимагала скасувати весілля. Він їй відмовив, тоді вона почала кричати що не хоче приходити, що в неї серце болить бачити як він собі життя псує і він тоді сказав що якщо не хоче, то може не приходити. Але ж прийшла, хоча й висказувала всім як мені з ним пощастило, а от його Господь за щось та й покарав...)
Коли в нас вже народилась дитина і вона приходила в гості , видно побачила чек з магазину дитячого одягу (ми якраз закупились в мазекеа на пару тисяч). Ввечері вже чую кричить йому в трубку чого це я така непутьова транжирю його гроші а він дурне на це все паше... а у відповідь я почула як він ій по телефону сказав, що він ії любить, але досить вже ображати дружину, бо тим самим вона ображає і його, пора вже змиритися. А якщо вона не здатна це прийняти, то хай більше не турбує і живе своє життя.
Мій чоловік завжди ставав між нами і максимально мене оберігав від істерик своєї мами. Хоча мені все ж долітало від неї і я теж бісилась та нервувала. Але він ніколи мене не лишав з цим сам на сам. Завжди вибачався за її поведінку, та картав себе що не може з нею справитись. Ситуація змінилася коли він ото їй чітко артикулював що з нього досить і родина що він збудував йому важливіша та рідніша ніж вона. Чи це правильно? Та мабуть ні, але вона сама його довела до стану коли це повинно було прозвучати. І ось після того вже була тиша. Якийсь час її не було чути, тільки йому дзвонила щоб онучку по скайпу показав. Потім вже й мені дзвонила питала чи привезу на день. І ось десь через 5-6 років її нарешті відпустило. Зараз в нас нормальні стосунки, спілкуємось коли приїзжає, інколи дзвонить щось спитати.
Добре, що йому стало терпіння, а мені розуму то все пережити й подолати. Але разом, на одній стороні.
Ваш чоловік повівся дуже мудро,йому респект.
А автору- брати на замітку і говорити з чоловіком,що мати нарушає особисті границі автора, що приходить повинна в визначений час після попередження. А так.. чесно,я б потерпіла б кілька раз,а потім би закатала скандал,бо лишня людина вдома постійно- то стрес.. З війною і так нерви ні к чорту.а тут постійно моральне насилля над собою... Свекруху попередить- якщо не буде приходить у домовлений час,то цепочку на двері,беруші в уші.,і відкривать тільки тоді,коли самі сказали.
Брехушечка• 06 июля 2023
Мне одной кажется или уже было? Вот почти слово в слово
Пи Пи Пилюля• 06 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
там было, что живут на первом этаже, и свекруха в окно лезет
Неновая почта• 06 июля 2023
По молодости я бы так не сделала, а сейчас..

Ой, мама, раз вы пришли, вот список, в магазин сходите, плз.
Поможете посуду помыть?
Я пока с ребенком погуляю, а вы пропылесосьте.
И т.п.
Ну т.е. раз уж она тут, то хоть пользу. Тем более, что польза будет кратковременной, долго она так не выдержит.
Міняйловна• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не пишіть того, чого не знаєте, чоловікові робили операцію, чотири роки назад, грошові запаси пішли туди, в планах в нас було придбати своє житло більше. У свекра всеодно стояла пуста квартира, от він і дав її синові, щоб ми тут жили, не знаю на який термін
Свекр, свекруха, син 35 років....
Щось в цьому переліку я не бачу вашого чоловіка
AmazingLady• 06 июля 2023
Я б вас відлупила для початку
AmazingLady• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Удалено администрацией...
Ооооо

А я чвекровь начинаю понимать
Зараз на дієті• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Так діло ж в тому, що власник квартири мій свекор, золота людина, взагалі не лізе до нас в сім´ю, а лізе свекруха яка в ній не прописана і не має ніякого відношення до цієї квартири!!!
Так Ви до цієї квартири маєте ще менше відношення, ніж свекруха. Навіщо акцентуєте на цьому увагу? По суті. Ніхто не має права приходити в чужу квартиру без попередження, я вже мовчу про відчинення дверей своїм ключем.
автор Елена-2e06 • 06 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
Я б вас відлупила для початку
Удалено администрацией...
Ms. Скромность• 06 июля 2023
Ой, автор, пишу из будущего...через 10 лет! Квартира сына,женился в 35, свекровь до сих пор заявляется без звонка, сколько раз переговорено,муж только разводит руками, маму не исправить. Только я не уходила в декрет, работала из дома, и сразу сказала что я не ´ хозяйка´. И такой распрекрасной хозяйкой ,как она,мне не стать. В начале, когда она мыла посуду и демонстративно забирала сыночкины вещи постирать, я говорила- там ещё казан не домыли! мама, что то вы плохо рубашку сыну погладили!, вот я не успеваю, а шкафчики на кухне такие грязные... Свекровь быстро попустило с помощью . Т.е. у вашей свекрови пока квартира и сын- это ее территория ,но это проходит, если сын будет на вашей стороне.На счёт ´без звонка´ сложнее. Говорил сын с ней не раз. Отбирать ключи не с руки , действительно удобно бывает, так как она не раз спасала ситуацию. Ваш выход- внутренний замок , который не открывается снаружи , ну и бывает ,когда она звонит , никто не открывает. Моя свекровь только на время понимает, что она не вовремя. Через время снова приходит без звонка.Но у нас она и живет в соседней квартире.
AmazingLady• 06 июля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Удалено администрацией...
Покажите пример со своей башкой
автор Елена-2e06 • 06 июля 2023
Ответ дляAmazingLady
Покажите пример со своей башкой
Удалено администрацией...
НаБалКоніХодять• 06 июля 2023
У мене теж була така ситуація .
Але я завжди придумувала міліон завдань для свекрухи . Вона стомилася від нас та й рідше почала приходити .
Автор , а чому не довіряєте їй дочку ? Є якісь причини ?
Дуболом• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Бляха, якби в не сказали, я б і не знала, що я тут ніхто, дякую вам добра душа, що ви мені підказали це
Пишу для тугодумів, таких як ви, власницею я себе тут не вважаю і не вважала ніколи ( я власниця однокімнатної квартири і будинку в передмісті, якщо вам так цікаво), свекор предоставив нам квартиру сам і сказав живіть скільки хочете, свекруха тут не прописана, в неї є своє житло
А как у свекрови в руках оказался ключ от квартиры, в которой она не прописана и к которой не имеет никакого отношения?
AmazingLady• 06 июля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Удалено администрацией...
Да какая оан, вы себя показали во всей красе, стыдно вам должно быть, ну люди не слепые
AmazingLady• 06 июля 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А может мужчина поспешил? Разведенку с ребенком,мкотовя не отдает себе отчёт в своих действиях замуж позвал
Успешный заяц• 06 июля 2023
Автор ви маєте відстояти свої кордони. Для цього вам потрібно поговорити з чоловіком рішуче. Пояснити що він мусить бути з вами на увагу 80% з мамою уваги 20% . Інакше ви підете і він залишиться з мамою . Це що таке, жінка з дитиною не може спокійно побути сама. Тому кажете так - любий, я тебе дуже люблю, але я втомилася від того що твоя мама отак себе веде. Якщо ти з нею не поговориш на цю тему, то я просто зберу речі і поїду до себе. Я довго терпіла, більше не можу, я все розумію але мені потрібен свій простір,без контролю. Так само говорите з мамою, щоб вона прямим текстом послала свекруху коли та знов почне казати що у вас річна дитина не ходить на горщик і ви засранка. Не бійтеся ображати її бо вона вже вас ображає і не поважає. І коли вона після розмови з свекром і сином знову вломиться в хату дотримуйтесь свого слова- збирайтеся і їдьте . Захоче ваш чоловік бути з вами - переступить через себе , а ні значить він слабак і до кінця буде з мамою.
Не гоню• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не варіант, занадто мало місця, і квартира ж не її, вона тут навіть не приписана, а поводить себе так наче вона тут хазяйка
Квартира її чоловіка, не вашого. Вона там більше має прав, ніж ви