Единорог_помог• 06 июля 2023
Свекруха зміюка
Дівчата, не знаю що робити, достала свекруха, живемо з чоловіком 5 років, від першого шлюбу в мене є син, вже студент, доньці спільній один рік, живемо у квартирі свекра, (він дуже хороша людина, завжди допомагає, якщо потрібно) вона двокімнатна, я свою однокімнатну здаю, і причина в тому, що свекруха приїзджає до нас коли хоче, ну типу до внучки, відкриває зранку двері своїми ключами, я ще з малою може спати в цю пору, це близько 8 години ранку, приходить і починає стукати-грюкати, короче сидить цілий день у нас, нічого не допомагає, ми разом виходимо гуляти на вулицю, бо дитину я їй не довіряю, а потім вона дивиться телевізор і грає в ігри в телефоні. От вчора подзвонила моїй мамі і почала їй жалітися, яка я засранка, як вона приходить мені все робить, посуд миє, а я типу ходжу з незадоволеним обличчям, і ще багато чого наговорила моїй мамі. Мене ця ситуація так розізлила що я взагалі не хочу бачити її мордяку, і щоб вона до нас приїзджала, але ж проблема в тому, що чоловік не хоче ж образити маму, бо це ж святе-мама ! Синові 35 років, а вона дзвонить йому по 8-10 разів на день!
Я вчора поговорила зі свекром, все йому розказала, не знаю прийме він якійсь міри чи ні, просто так уже надоїло, сил немає, приїжджає і "ой, в чого мала на горщик не ходить, вже пора, аяяяй, так не можна", дитині 1 рік. Вибачте що багато тексту, в кого буде бажання прочитаєте, просто може в когось була подібна ситуація і як ви з цим боролись? Бо мені хочеться взяти палицю і вилупити її
Кава з адреналіном• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Це не її квартира, вона тут не прописана, в неї є своє житло це раз, за дітей ви не маєте писати права, це зовсім не ваше діло, це два, і свого чоловіка я люблю-три, і із-за якоїсь тупої тітки (своєї свекрухи), з ним не збираюсь розлучатись-чотири, надіюсь дойшло
Автор, у нас с мужем есть квартира, оформленная на мужа, но по факту она такая же моя, как и мужа, хоть я там и не прописана. До этого был дом, оформленный на меня, но муж тоже был точно таким же хозяином дома, как и я. Если бы мне невестка сказала, что это не ваша квартира и вы в ней даже не прописаны, я бы долго смеялась)
Ответ дляКуратор дебошей
Фу, такой токсичный народ, у всех прям мужья купили себе, за свои кровно заработанные, ага. По-любому если и купили, то перед этим продали родительские хрущевки. Советчица как всегда! Автор, я сочувствую вам, нужно со свекровью поговорить, чтоб реже приходила, и ключ у нее или забрать или замок сменить
Та не по любому, если у вас так, єто не значит что у всех так.
Не гоню• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Бляха, якби в не сказали, я б і не знала, що я тут ніхто, дякую вам добра душа, що ви мені підказали це
Пишу для тугодумів, таких як ви, власницею я себе тут не вважаю і не вважала ніколи ( я власниця однокімнатної квартири і будинку в передмісті, якщо вам так цікаво), свекор предоставив нам квартиру сам і сказав живіть скільки хочете, свекруха тут не прописана, в неї є своє житло
Переехать в дом не вариант?
Мао_Мяо• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Так діло ж в тому, що власник квартири мій свекор, золота людина, взагалі не лізе до нас в сім´ю, а лізе свекруха яка в ній не прописана і не має ніякого відношення до цієї квартири!!!
ну как это не имеет отношения к квартире, это квартира ее мужа, значит и ее. Это вы там на птичьих правах, поэтому терпите или съезжайте.
Госпожа Белладонна• 06 июля 2023
Автор, хочу вас поддержать. У меня конфликты со свекровью много лет, до войны жили в одном подъезде (я не хотела там жить, но муж настоял), квартира принадлежит мужу и свекрови, ремонт там сделан был до брака, большую часть того, что есть в квартире (мебель, хозяйственные всякие штуки) покупала я за свои заработанные деньги. Приходить в чужой дом без разрешения, открывать дверь своим ключом - ненормально! Мы это все проходили, она даже как-то пришла в наше отсутствие, выгребла грязное белье пардон из корзины и забрала к себе постирать (мы тогда только переехали и у нас не было стиральной машины). Каждый раз, как я выходила из подъезда, она вываливалась в окно или в дверь и допрашивала меня куда я еду. В квартире, где мы жили, была куча ее старого ненужного барахла, у меня ушли годы на то, чтобы уговорить ее освободить место, особенно когда ребенок должен был родиться, квартира итак маленькая. Мне блин до сих пор физически плохо от нее. Муж долго мне рассказывал, что я наверное как-то плохо, непонятно ей объяснила, что приходить не надо, я очень много сил потратила на то, чтобы сохранить с ней хорошие отношения, не хотела обидеть ее. Все это было абсолютно зря. Когда мы уехали в эвакуации и оказались в одной квартире с нами, моими мамой и бабушкой, она жестко оскорбила моих родных, а мне заявила, что мне все дали, а я неблагодарная (не разрешаю ей контролировать свою жизнь и то, как я воспитываю своего ребенка). Муж после этого кое-что понял про свою маму, однако все еще отношения портить с ней не хочет. А мне уже наплевать, отношения испорчены навсегда, и своими уступками я ничего хорошего не сделала. Я считаю, что люди должны всегда получать обратную связь, когда нарушают чужие границы, это справедливо и правильно, и тем лучше в итоге для ваших отношений с ней же. Что право вмешиваться в чужую семью покупается за деньги - нет, в такое я не верю.
ША! я прийшла!• 06 июля 2023
М-да...
Сами на своего мужа повлиять не можете, чтобы он мать попросил не приходить. Но хотите, чтобы свекр повлиял на свекровь, которая ему даже не жена. Очень интересная позиция.
Свекровь приходит не просто ’в квартиру’. Она приходит к своему сыну, следит, чтоб сыночка был в чистоте и порядке. Она и в арендованную квартиру будет так же лезть. Вам нужно с мужем этот вопрос решать, но ему так удобно
НЛОша• 06 июля 2023
Це часта ситуація, на жаль, якщо люди живуть у квартирі батьків.
Ми зараз так живемо з чоловіком в квартирі, яку мені подарували.
І раніше, коли я жила тут одна, було дуже складно мені з мамою. Це не свекруха навіть. Вона приходила, відкривала двері своїм ключем, все прибирала, переставляла, починала мене повчати...
І така сама була ситуація у чоловіка. Він до зустрічі зі мною жив з дівчиною у квартирі, подарованій батьками. І теж його мама туди періодично приходила і там встановлювала свої порядки.
Зараз у мене ситуація краще, але я дуже довго з мамою говорила, навіть сварилась щодо цього. І все одно думаю в майбутньому переїхати у зйомну квартиру, бо є все одно деякі нюанси з цією квартирою і хоч вона формально моя, але правила все одно встановлює мама і я вже від цього втомилась.
Mrs.Sexuality• 06 июля 2023
Вы ей просто скажите, мама вы такая уставшая не надо так у нас надрываться не приходите к нам мы уж как не будь сами управимся.
Своего не предлагать• 06 июля 2023
Раз муж тряпка, то берете все в свои руки. Вызываете мастера и меняете замки, говорите поломался замок. Мужу говорите, что ключей для мамы не будет. Ваше здоровье от этого страдает. Если у мамы появятся ключи, то замок будет меняться еженедельно. Скандал будет в любом раскладе, но так ее визиты к Вам закончатся. Если муж станет на сторону мамы - сочувствую, готовьтесь к разводу. Лучше раньше,чем через 10 лет с испорченной психикой.
Автор, я вас прекрасно понимаю. Дело не в том, чья квартира, а в том, что у мамы нет никакого уважения к чужой жизни. У меня такая же. Приходила когда хотела, когда ей удобно, даже в 9 вечера могла припереться, когда малого уже спать укладывали. Названивала и мне, и сыну своему на работу когда у нее перерыв (почему трубку не берете? Как это еще не обед? Занят?????) - ну овца тупая и все. Сколько я с ней ругалась и доказывала, что мы у нас тоже планы свои и нужно о встречах договариваться заранее и уважать нашу жизнь тоже... До нее это дошло только лет через несколько после нашей свадьбы.
Так точно!• 06 июля 2023
Ответ длядивчинка
Так а почему она не живет в своей квартире, я не поняла
Она живет там куда привел ее муж.
Ваше какое дело ,стрелочник
Кава з перцем• 06 июля 2023
А який сенс боротися зі ’зміюкою’-свекрухою та псувати собі нерви? Ось вона така ,яка є, демонструє, що ВОНА хазяйка цієї квартири. Це її зміючине право. а Ваше право обирати- прийняти та підкоритися чи припинити її тиск та бути хазяйкою в своєму, нехай поки орендованому приміщенні. Там,де Ви будете диктувати СВОЇ правила. Це дуже просто - обирати між користю та незалежністю. Гідність того варта.
Непогодка• 06 июля 2023
Цю ситуацію може врегулювати тільки Ваш чоловік. Нічого Ви не зробите. Краще поверніться в своє житло. Уявляю , як Вас підкидає , коли вона двері відчиняє. Потурбуйтеся про своє здоров´я , бо чоловікові і свекрусі на Вас начхати.
Тану на сонці• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну я ж не писала, що чоловік у мене ідеальний, звичайно що це теж проблема, яку мені самій потрібно вирішувати, але на даний час мене дратує, те що я написала в темі, звичайно щоб мені спокійно жити потрібно вирішити це питання з чоловіком, щоб до нього нарешті дійшло, але поки що так, така в мене ситуація і я в ній живу, але ж це не саме страшне, буду вирішувати із свекрухою також, бо все це дістало, просто тут вирішила поділитися цим, от і все, якщо в когось чоловіки тільки за жінкою, розуміють, поважають її на всі 💯 відсотків, то я рада за тих людей.
О, у меня такая свекруха, тоже любила являться без предупреждения со своими ключами. Я ей никогда ничего не говорила, только с мужем разговаривала, чтобы он донёс как-то своей маме, что это не ок. Вы после разговора со свекрухой будете враг номер один, и сыну своему она тоже на счёт вас мозг будет выносить - вы и с ним ругаться начнёте. Я бы на вашем месте пилила мужа, если свекр на вашей стороне - пусть он сам в своей квартире сменит замки и заодно поговорит со свекровью, чтобы она ограничила визиты.
П.с. Не в обиду, но проблема у вас с мужем, в первую очередь, и если он сейчас не определит, что его жена должна и ваша семья должны быть в приоритете, а не мамка - дальше будет только хуже.
shiestakovochka• 06 июля 2023
Поміняйте замки.Будьте актрисою.Загрузіть роботою і дитиною.В неї пропаде бажання приходити.
Пи Пи Пилюля• 06 июля 2023
Ответ дляКава з адреналіном
но разве будет туда свекруха каждый день ходить, если их там не будет??
думаю, что нет.
Сладкий лимончик• 06 июля 2023
Ой скажіть, мамо, я вже не щасранка- не їдять до мене прибирати, краще підіть з подружками в кафе
Але знаєте я б сказала що не дозволяю розмовляти з моєю мамою а такому тоні про мене
Гопница-Советчица• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не пишіть того, чого не знаєте, чоловікові робили операцію, чотири роки назад, грошові запаси пішли туди, в планах в нас було придбати своє житло більше. У свекра всеодно стояла пуста квартира, от він і дав її синові, щоб ми тут жили, не знаю на який термін
Ну, вам вже натякають, що термін закінчився...
Mrs.Sexuality• 06 июля 2023
Ответ дляПффф 100%
Автор, схоже вам треба діяти м´якою силою, бо домовитись зі свекрухою не варіант, її все влаштовує, а ваш чоловік просто уникає конфлікти. Ви також.
Спробуйте кілька варіантів:
1. Запрошуйте маму / подруг в будні з самого ранку і придумайте спільне дозвілля - похід в зоопарк / ляльковий. Так, щоб свекруха не могла доєднатись. І розповідайте м´яко чоловіку, як ви провели цікаво час з малою. Шкода що його мама не приєднплась, адже ви гадки не мали що вона має час (кожного разу дивуйтесь, що свекруха приходить допоки не почне попереджати заздалегідь).
2. Заведіть подруг з дитячого майданчику і запросіть на спілтні сніданки і ігри для малечі. Свекрусі має стати не комфортно бути у вас.
3. Розкажіть історію, як до когось з мам на майданчику намагались вдертись злодіїї / п´яні сусіди. І що встановили додатковий захисний ланцюжок. Скажіть, що страшна історія, і що вам би теж не завадило убезпечитись.
4. Встановіть додатковий замок на двері і не давайте нікому дублікат (навіть чоловіку. Кажіть, що забули зробити дублікат, і відкладайте постійно на потім). Зранку до приходу свекрухи йдіть на прогулянку (чи їдьте до мами / подруг ) і закривайте додатково на цей замок. Нехай свекруха приходить і чекає вас під дверима. Гуляйте якомога довше.
5. Потім ’загубіть’ ключі. Міняйте замки і не давайте дублікати.
Щє питання, залишати ключі в замку не варіант? Зазвичай в такому випадку зовні ключ не вставити і не відкрити. Якщо в вас так само, почніть традицію проводжати чоловіка на роботу, цілуйте в дверях і закривайте на замок. Можете використати історію з п.3 якщо спитають чому залишаєте ключ в замку.
Спробуйте кілька варіантів:
Какое гулять с утра, если она приходит в 8, а они еще спят? Это во сколько надо поднять годовалого ребенка что бы до восьми уже уйти, вы лично много сама замков сменила, там либо человека вызывать либо мужа просить, да и замки менять не три копейки. Домой водить чужих мам с детьми еше хуже чем свекровь там тихо в телефоне играет.
Правильно_Валерчик• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Замки я б змінила вже давно, так чоловік проти, потрібно щоб в мами були ключі...
До слова, мені 35, синові 16, закінчив перший курс, я терпіла довго, але конфлікт з нею буде по любому
Нехай будуть, просто поставте ще один, яким будете замикати коли ви вдома.
Правильно_Валерчик• 06 июля 2023
Якщо знаєте коли свекруха приходить, починайте перед цим до чоловіка загравати з сексом, так щоб вона приходила під час розігріву, то він сам почне нервувати через те що вона невчасно приходить.
Скажений гудзик• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Як? Я то вже в думках підготувала текст, який я їй вискажу, але ж вона така актриса, перед сином зіграє виставу, що я їх образила бідну нещасну
так вы при её сыне и говорите...
защелку поставьте на дверь спальни.
и вообще не вы, а муж должен решать эти вопросы,но вы уже, впереди паровоза, со свекром тему обсудили.
защелку поставьте на дверь спальни.
Скажений гудзик• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не варіант, занадто мало місця, і квартира ж не її, вона тут навіть не приписана, а поводить себе так наче вона тут хазяйка
да, больше хозяйка чем вы, чужая ей женщина,которую привел сын.
не нравятся условия- гоу на съемное жильё.
там собственник будет ваши ложки пересчитывать)
Скажений гудзик• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
не ваше дело чья то квартира.
если бы свекруха не позволила – то вы бы там не жили.
а хату можно сдать и получать деньги, а не ваше кислое лиТцо.
с ключами она специально заходит- шоб вы знали свое место.
а вы решили с ней состязаться кто в семье важнее.
Скажений гудзик• 06 июля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
А хто сказав вам, що я жалілася, ми з ним просто порозмовляти, те що мене турбує, він зі своєї сторони дав поради
які поради?
Скажений гудзик• 06 июля 2023
Ответ дляHuldra
Начните встречать ее в чем мать родила. Не стесняясь ходите при ней в туалет и не закрывайте двери. Сделайте так, чтоб ей было и неловко.
а что скажет старший сын автора,увидев мать в таком виде?