kuskus• 06 июля 2023

Хвилювалка, чи що…

Шеллар• 06 июля 2023
Ответ дляAllunya
Интересно, если долетит до Польши - сделают вид, что не заметили?
І не сумнівайтесь, більше того скажуть, що це ми не так збивали, але вони на нас не ображаються.
max2013• 06 июля 2023
І Тернопіль ПВО
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляmax2013
Що?
ще не знаю що, дітей до ванноії сховала😢 ракета прям над нами😢
автор kuskus • 06 июля 2023
Ответ дляhealer09648293
От дурні...нащо потяг зупиняти то....аби люди в поле бігли чи що. Я в шоці!
Я вже думала над цим-видно вони дивляться по обставинам, якщо наближаються до небезпечного регіону, тоді зупиняються
Николь1986• 06 июля 2023
Ответ дляk1488
Львов? Или Киев?
Sweet_Dreams_• 06 июля 2023
Ответ дляhealer09648293
Тю ви що... мені б навпаки було в поїзді найспокійніше. Він же рухається постійно - шансів попасти нема.
А все уже чердак уехал походу . Вчера тоже в поезде ехала . Проснулась от ужаса , упала с нижней полки . Приснилось что заэс ….и наш вагон волной смяло гармошкой . Кричу имя старшей сквозь сон , лечу на пол она рядом не спала , ловит меня за ногу. Хотя еще пару месяцев назад под пво даже с кровати не вставала
VA 11• 06 июля 2023
Львівські котики збивають ракети .

✅ єРадар | Повітряна тривога
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Ответ дляkarinaanik
Во Львове сильный взрыв, надеюсь ПВО!
То піпєц, я проснулась від нього, авто на вулиці запищали..
max2013• 06 июля 2023
Ще на Львів летить
Sweet_Dreams_• 06 июля 2023
Ответ дляVA 11
Блін! Все буде добре.
Діти на збори збираються в серпні поїздом, боюсь відпускати. (
Понимаю (((
Yegonyashka• 06 июля 2023
Вот Дианка сегодня писала про города, что на Львов 100%. Откуда она знает?
manu1• 06 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Я месяц назад ехала с Одессы в сторону Днепра.
Началась масштабная тревога и поезд остановили в поле, выключили свет
Стояли минут 20, так жутко там было, на открытой местности, некуда бежать.
А потом услышали как прямо над нами пролетали Калибры
Ооочень низко..
Я этот момент на всю жизнь запомню бррр
Ужас
karinaanik• 06 июля 2023
У меня как всегда,-тревога, но мусоровозы орут под окном.
Sweet_Dreams_• 06 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Ооочень низко..
Я этот момент на всю жизнь запомню бррр
Пиздануться 😭😭
Jul-sun• 06 июля 2023
У мене двері зачінені хлопнули. Кішку встигла за 5 хв зняти з вікна
наталия74• 06 июля 2023
Ответ дляkuskus
Це ,мабуть,на початку війни зупиняли.Зараз ,начебто,ні.
Natasja22• 06 июля 2023
Ответ дляYegonyashka
Дианка-это очередная провидица?
karinaanik• 06 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Нехай все буде добре, щоб наші збили десь над полем😘
Матусік• 06 июля 2023
Львівянки, ви як?
Там ще летить, обережно
k1488• 06 июля 2023
Ответ дляJul-sun
А я дітей і тварин шукати, всі в різні сторони, ніби зібрала
Yegonyashka• 06 июля 2023
Ответ дляNatasja22
Дианка-это очередная провидица?
та все та же, кто-то ей что-то рассказывает, точно говорю
manu1• 06 июля 2023
Ответ дляInna_A
Ще й шахіди. Ніде не читала. Ну це надовго тепер
Шахиды все на Харьков вроде улетели, но это ж они могут пол ночи езде летать
VA 11• 06 июля 2023
Оновлення:

Перша група з Хмельниччини зайшла на Тернопільщину, потім на Львівщину. Чутно вибухи у зв´язку з роботою наших зенітників.

Частина долає лінії ППО, відповідно ракети долітають до Львову. Загроза актуальна, ракети ще летять.

У самому ж Львові попередньо працює ППО.
мини пельмешка• 06 июля 2023
Про Киев ничо не пишут
Думаю, идти на кухню делать бутер или нет...
Мурнетка• 06 июля 2023
Еще ракеты на Львов
karinaanik• 06 июля 2023
Ответ длямини пельмешка
Про Киев ничо не пишут
Нет) скоро пойдем спать😘
Natasja22• 06 июля 2023
Ответ дляYegonyashka
Таким надо лечиться
Шеллар• 06 июля 2023
Ответ дляSweet_Dreams_
Як я Вас розумію. Заснула, почалась гроза, блимнула блисківка, а я крізь сон подумала, що ЗАЕС взірвали і це спалах від вибуху.
Стрес накопичується в організмі, нерви ж не залізні...
Атланта• 06 июля 2023
Ответ дляYegonyashka
Если Диана, то угадала. Один раз из 20
max2013• 06 июля 2023
Ответ длямини пельмешка
Про Киев ничо не пишут
Йдіть. Я сходила.