кет8888• 06 июля 2023

Хтось попереджав про обстріл м.Львів?

Закидайте тапки, але може не витрачати час.
А хто дивиться тарологів, екстрасенсів ,хтось попереджав про це? Тобто це страшна подія,ніхто не побачив її?
k1488• 06 июля 2023
Тапки не кидаю, але майже кожного дня щось трапляється, з останнього - Первомайський Харк. область. Це війна. І тут не треба бути тарологом, щоб зрозуміти, що може прилетіти куди завгодно.
rybka21• 06 июля 2023
ловіть капці.
старі стоптані
хто попереджає про страшні події в Херсоні? в Запоріжжі? на прикордонні Харківської і Сумської областей? на Донеччині?
Mila-golf• 06 июля 2023
Ось вчора ввечері
Ю_льчик• 06 июля 2023
Ну что вы как маленькая? Какие нах тарологи
Okk -7ebd• 06 июля 2023
Писали що Марія Тиха попереджала, я цього ще не бачила прогнозу
svetlapanna• 06 июля 2023
Астроооберег,Лєра тиждень тому попереджала...Не пам´ятаю день,але сказала ,що бачить саме Львів
БонСу• 06 июля 2023
да - воздушная тревога
rybka21• 06 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
а Куп’янськ вона не бачила? Вовчанськ?
GirlSuper• 06 июля 2023
Ответ дляMila-golf
Ось вчора ввечері
Ого
Це хто така?
У неї збувається чи так пальцем в небо та і вгадала?
Numerologist• 06 июля 2023
Тихая говорила
Numerologist• 06 июля 2023
Ответ дляGirlSuper
Ого
Це хто така?
Диана, сбывается часто, но есть и промахи
LoveYouOrNot• 06 июля 2023
Веселка на все місто.
Lada_333• 06 июля 2023
я видела в ФБ, но сейчас не могу вспомнить у кого. Возможно Полина Павлова, надо поискать.
Lada_333• 06 июля 2023
Ответ дляMila-golf
Ось вчора ввечері
це хто?
svetlapanna• 06 июля 2023
Ответ дляrybka21
а Куп’янськ вона не бачила? Вовчанськ?
Я не її прихильниця,але в кожному голосовому каже..хоча щодо цих міст сказала,що обстрілювати будуть у будуть прильоти у Харківській та Сумській...По темі.Ч гадаю,що не треба бути екстрасенсом,щоб розуміти,якщо вони стрілять,то є шанс влучення або попадання уламків.
Lada_333• 06 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
була підписана але не змогла довго це слухати. Може там, а може тут, ніякої конкретики, суцільне самовосхваляння.
svetlapanna• 06 июля 2023
Ответ дляLada_333
Я теж підписана,але не слухаю,а Ось чоловік та сестра на неї підсіли,тому вимушена це слухати) Вона каже,що полотно, катаклізми,взриви на раша,раша розпадеться на 6 частин
rybka21• 06 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
я не знаю, комусь ще треба зрозуміти, що таке війна? і що вона не десь там, на сході.
Catou• 06 июля 2023
Покажіть мені таролога, який займається розмінуванням
Везучаяя• 06 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Коли очікувати таке щастя?
Безникая• 06 июля 2023
считаю в данном случае могли просто элементарно угадать, тут не экстраординарное необычное событие, это могло произойти с любым городом и происходит уже на протяжении 1,5 года. Если бы предсказание касалось реально того события, которого еще не было за время войны или очень редкого (например подрыв гэс, или подрыв моста), тогда бы поверила
Владимировна26• 06 июля 2023
Кто-то предупреждал об обстреле Риа-пицца в Краматорске … и есть же люди которые в эти карты,звезды , кофейную гущу верят .
GaleTTa• 06 июля 2023
Да, причем тут тарологи. В стране война. Будет лететь везде. Вы просто не живёте в Харькове, Херсоне, Днепр. области. Тут практически каждый день летает.
Інно4каа• 06 июля 2023
Тапком кидати не буду) але дійсно,в цих тарологів так:скажу якесь місто,а вдруг попаду на розклад
Інно4каа• 06 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
це було би чудово)
svetlapanna• 06 июля 2023
Ответ дляВезучаяя
Коли очікувати таке щастя?
А Бог його знає ))Вона кожен раз каже,що треба молитися,становитися на молитву,але точної дати коли ,не називає,бо а неї ’космічне інформбюро’
svetlapanna• 06 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
Сто процентів. Я один час спілкувалася з дівчиною,як виявилось,вона мала якісь надздібності.Але ніколи вона нічого не бачила,так,пальцем в небо.Спілуувалась я з нею,бо а нас діти з однаковими проблемами,і взагалі то не від Бога все(
julil• 06 июля 2023
Ответ дляMila-golf
Ось вчора ввечері
Так она написала, что готовятся) Типа не сейчас. И так про каждый город. Нашли кого читать
julil• 06 июля 2023
Ответ дляGirlSuper
Ого
Це хто така?
Пальцем в небо, а потом всех банит) Когда про Каховскую уже все знали и был потоп- она писала это фейк)))
ПЛЮС-МИНУС• 06 июля 2023