Ответ дляbrandomania
Перед тим як писати цю чухню поцікавтесь скільки добровольців зі Львова сидять зараз в окопах і прикривають ваш зад
Я могу сдать вам кучу локаций, где столько таких добровольцев ходят в тафель. Хотите? И сами, без детей, без инвалидов. Накачанные пацики. Чего они не в Украине не знаете?
Ответ дляЭйфик Х
Удалено администрацией...
А скільки приймали ВПО безкоштовно?
Розселяли, кормили, возили речі
Скільки допомогали дістатись людям до кордону, привозили харчі в черги з кавою в термосах від холоду
Скільки забирали біженців з вокзалу, матерів з дітьми, просто ночувати до себе додому ?
Вам хочеться памʼятати тільки негатив ?
То Ви сама таких людей притягуєте, коли бачите тільки погане
Так, для мене Львів - душа України
Місто Весни
Розселяли, кормили, возили речі
Вам хочеться памʼятати тільки негатив ?
Так, для мене Львів - душа України
Місто Весни
Ольга-f5e3• 06 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Наблюдайте сами. Чем из разбитых городов выехали , тем тише себя ведут. Судите сами, кто так нагло и откуда родом, те , кто так себя ведут.
Ну не видела я наглых ни из Херсона ни из Мариуполя из Бучи и Ирпеня. Не видела!
Я с Мариуполя, в Украине и не выезжала за границу. Выехавшие земляки часто рассказывают о наглых беженцах. Особенно умиляют наши мужчинки-бидоси там на социале
Ольга-f5e3• 06 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Поляки лицемеры и в глаза никогда не скажут такого.
Они умеют за спиной обсуждать всех и доносить
Ну так не едьте к таким плохим полякам!
brandomania• 06 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Удалено администрацией...
А ви танки мабуть особисто зупиняли чи свалили зразу до лицемірних поляків ?
Павлодарская• 06 июля 2023
Ответ дляMargoMor
Фух, только дошло, о каких общежитиях говорите. Что-то я на адреналине притормаживаю. Да, именно они пострадали.
Так вот полукруглый дом и есть общежитие? Или там два здания пострадали ?
Ответ дляbrandomania
Я не мужик, я этого физически сделать не могу. Но очень хотелабы.
Но в нашем поселке, Кулиничи называются, всей улицей , люди остановили танк.русня сбежала, не догнали. Танк обесточили и передали ЗСУ.
И такого было очень много. Очень. Вы просто долго спали. Со своими добровольцами.
brandomania• 06 июля 2023
Ответ дляFresh
Удалено администрацией...
ботоферма кацапська тут сидить
Павлодарская• 06 июля 2023
Ответ дляvasilek5050
Для мене львів´яни приклад людяності, доброзичливості, чуйності. Коли ми втікали від кацапської окупації, то нам львів´яни надали безкоштовно прихисток і я безмежно вдячна їм за це. У Львові живуть найкращі люди♥️♥️♥️
На мою особисту думку, і це було мною перевірено багаторазово, ми так чи інакше притягуємо до себе те, що в нас всередині. Наше ставлення до міру. Наші думки. І всі ті роки що ми вже прожили - як, з якими ´ємоциями - все це створює наше сьогодні. І людей навколо нас також.
Espresso_caffe• 06 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Вам не обязан тут никто ничего доказывать.
Учите польский и сами послушайте, что поляки говорят об украинцах между собой.
Я езжу к ним на заработки каждые 3 месяца и знаю о чем говорю, польский понимаю хорошо
можно подумать вы что-то хорошее о чужаках в нашей стране думаете
понятно, что изменения многих раздражают. меня тоже наши раздражают тут, и что теперь?
Love_Love_Love_• 06 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
А скільки приймали ВПО безкоштовно?
Розселяли, кормили, возили речі
Вам хочеться памʼятати тільки негатив ?
Так, для мене Львів - душа України
Місто Весни
Розселяли, кормили, возили речі
Вам хочеться памʼятати тільки негатив ?
Так, для мене Львів - душа України
Місто Весни
Вона не пам‘ятає, вона пише суто від себе, суто своє, тільки те чим наповнена, вона в житті б не зробила нічого схожого і пальцем в нічию сторону ее поворохнула бридота
brandomania• 06 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Та я досі мабуть сплю. Іде війна другий рік а на совєтчице пишуть що як добре що прилетіло по західній
Павлодарская• 06 июля 2023
Ответ дляalena2013
Вроде 3 прилета. 2 в академию и прямой в жилой дом.
Я не спрашивала куда прилеты. Я спросила про жилые дома,из видео было не ясно для меня.
Ответ дляТруп нареченої
пам‘ятаю як в травні і після останніх прильотів в Києві, знайомі зі Львова і з Волині зранку виставляли фото в соц. мережах добрий ранок
як мене сіпало(
Ви нормальна? Типу сьогодні в Києві хтось виставить фото доброго ранку і буде в чомусь винен?
Ответ дляОльга-f5e3
До речі, є випадки що от так виїзжали сімями(робили інвалідність за всі гроші світу) а чоловік за кордоном починає гуляти з іншими біженками і сім´ї розпадається, там наших жінок 75%, різноманіття манить..
NesmeyanaYa• 06 июля 2023
Ответ дляFresh
Удалено администрацией...
Не реагуйте і не звертайте увагу
Ответ дляLove_Love_Love_
На то я писала свій другий комент.
Що,майже кожен другий українець, потребує психолога, бо наповнений вже негативом і осудом.
І то -все треба проговорити.
І то не на форумі зливається.
То велика робота над собою
Тому подібні коментарі - простити і відпустити. Тут не переконаєш
І то -все треба проговорити.
І то не на форумі зливається.
То велика робота над собою