Шопингмонстр• 06 июля 2023

Посоветуйте, пожалуйста, стоматолога Киев не дорого

Девочки, у кого есть проверенный врач, лечение кариеса, чтоб до 2300 за зуб, больше не потяну сейчас... район не имеет значения. Спасибо!!
Кумася• 06 июля 2023
що саме має бути у цій ватості? просто пломба без каналів?

бо лікування каналів ціна плюс мінус стандартна всюди - десь 900-1200 грн за один канал, якщо у вас їх три чи чотири - то рахуйте самі скульки то по вартості

плюс пломба до вартості каналів - якщо велика то так само біля 900-1500 буде, маленька 700-1000 грн
Парасюха• 06 июля 2023
Зуби - це дорого. Не може бути дешево.
Банан-барабан• 06 июля 2023
Вибачте, автор, можна запитаю у вашій темі, щоб не створювати нову. Всі стоматологи рекомендують видалили зуб, але є 15 відсотків на збереження при лікуванні під мікроскопом, по вартості приблизно 7000. Хто розбирається у знімках?
автор Шопингмонстр • 06 июля 2023
Ответ дляКумася

Я написала вартість звичайного карієсу, скоріш за все не глибокого навіть. Лікування каналів мене не цікавить, я знаю, що ціни там зовсім інші.
автор Шопингмонстр • 06 июля 2023
Ответ дляПарасюха
Зуби - це дорого. Не може бути дешево.
Я знаю різні ціни на пломби, канали, я платила 11 тисяч своєму лікарю за 1 зуб з 2 каналими, це не дешево, але лікарь золота, та вона зараз в декреті, а мені терміново потрібно запломбувати два зуби, без каналів. І якщо платити невідомо кому, то я краще зроблю бюджетно, хай навіть потім у своєї перероблю, ніж викину 5000 гривень за звичайну пломбу, бо в мене вже двічі був такий досвід, і двічі це круті клініки, а зробили паскудно свою роботу. Тому й шукаю зараз більш бюджетний варіант.
автор Шопингмонстр • 06 июля 2023
Ответ дляКумася

Так а де це ціна пломби така 900-1500 ?? Я от як раз такої ціни ніде і не бачила, щоб полікувати звичайний карієс, мінімум, що мені називаються клініки це 1600 гривень , а по факту, анастезія, кофердам..і там вже 2300, а потім ще знімочки і тд, і за звичайний карієс з тебе беруть 4000 тисячи за зуб, а то і більше. Я не проти, якщо це супер врач, як моя, яка в декреті зараз, золоті руки, мені не шкода знайти гроші на її лікування, але в більшості своїй робили так деякі, що через рік все доводилося переробляти. То порадьте, де можна норм зробити за 1500 звичайну пломбу? Бо я не знаю(
Кумася• 06 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
я ж наче так і написала ’пломба’, а не це ціна з розхідниками і т.д., ну і там де пломба 1500 грн - то там майже у 90% випадків то вже з розхідниками та анестезією, але не завжди, ну і ви ж маєте розуміти що не може 900 грн коштувати пломба+анестезія+розсхідники, зазвичай такі клініки окремо все рахують, треба уточнювати, майже всі клініки мають сайти з прайсом

лікую в Києві та Львові зуби в різних клініках, що в тому році що в цьому році - завжди було 1000-1500 грн, але це з усім - кофердам, анестезія, але без каналів. Знімок прицільний завжди безкоштовно був, сан-пакет - одиниці рахують як окрему позицію

ось вам приклад прайсу стоматологіі де я обслуговуюсь останній рік:
- Пломбування зубу з поверхневим карієсом (анестезія, кофердам, оптрагейт, лікування карієсу з відновленням композитним матеріалом) 1400 грн
- Пломбування зубу з середнім карієсом (анестезія, кофердам, оптрагейт, лікування карієсу з відновленням композитним матеріалом) 1500 грн
- Пломбування зубу з глибоким карієсом (анестезія, кофердам, оптрагейт, лікування карієсу з відновленням композитним матеріалом) 1650 грн
автор Ateya • 06 июля 2023
Ответ дляКумася

Прайси на сайтах і в житті дуже часто різні речі, на жаль, натикалася не раз на це, тому й питаю поради( Оксфорд медікал, астра дент, називають 2000-2500, по факту за 1 карієс хочуть 5000 гривень. Це дуже дорого, я в свої клініці платила 3600, так це вище середньої ціна, але хороший лікар, вона зараз в декреті. Я не шукаю за 900 гривень, ті ціни, що ви написали мене дуже влаштовують, можете порекомендувтаи лікаря? Напишіть мені, будь ласка, яка клініка?
Ясамаякрасивая)• 06 июля 2023
Метро почтовая цены хорошие с каналами до 2500 каналы её уже 15 лет и коронки
Ясамаякрасивая)• 06 июля 2023
Ответ дляБанан-барабан
Метро кловская она ещё и детей лечит
Кумася• 06 июля 2023
Ответ дляAteya
я вам напиасла власний досвід, ніколи не було ’сюрпризів’, тим паче як були ’сюрпризи’ я б уточнила на рахунок цього

зазанчені мною ціні - це Львів, це як приклад вам

в Києві обслуговувалась на Позняках клініка Вільвет (стоматолог Єлена) https://vilvet.com.ua/ так само не було приколів з ціною, ’до’ та на касі під час оплати, все норм ну і пломби ’стоять’
Кумася• 06 июля 2023
Ответ дляБанан-барабан
зазвичай зуб намагаються зберегти ’до останнього’, бо - якщо видалення - то далі це лише імплант, та лікований зуб ставлять коронку, але маєте розуміти що та сама коронка якщо пломба велика - може луснути у будь-який момент, в мене так було, але коронку відносила 10 років, імплант - це завжди проблематичніше і дорожче, іноді потрібно ще проробити велику роботу по підготовці
Кумася• 06 июля 2023
Ответ дляAteya
от Адоніс - то тут геть не рекомендую, при чому усі стоматології - бо мала негативний досвід з ними, і не у вартості питання, а в якості

з глобального - не бочатити на рентгені що луснув зуб під коронкою, коли я вже прийшла з болем, та казати що треба видаляти сусідній (здоровий зуб), бо це він болить..ну це як так(((
Банан-барабан• 06 июля 2023
Ответ дляКумася
Дякую 🌼