robotverter• 06 июля 2023

Комунальні через приват 24

Добрий вечір. Які ваші отзиви по поводу оплати комунальних в приваті через приложеніє? Наприклад,за квітень я давно вже заплатила,а ці суми все одно ще світяться червоним. Він якось тормозить чи що? Хто користується?
Yull• 06 июля 2023
Я не дивлюсь, що там пі ля оплати світиться. Оплатила, бачу, що оплата пройшла все, до наступного місяця.
Unmistakable• 06 июля 2023
Зараз в приваті вже висять рахунки за червень. Як тільки оплачую, вже через хвилину стоїть 0.
Julieta78• 06 июля 2023
Ви заплатили за квітень, а зараз вже липень)
У мене все чітко.
автор robotverter • 06 июля 2023
Та ні,тут щось не те. Якщо за квітень заплочено,за травень я заплатила стогодня,то за червень же ж не можуть бути такі самі цифри як за квітень світитися мінусом. Бо за червень зовсім інші цифри.
ViktoryjaG• 06 июля 2023
У меня не бывает красного, если заплачено. Одно время дублировалась оплата за отопление, я посмотрела, как сейчас называется и счет и другого удалила.
автор robotverter • 06 июля 2023
Странно. Треба просто вовремя платить , хто зна ) )
ViktoryjaG• 06 июля 2023
Ответ дляrobotverter
Вот, с минусом только свежий счет за электро
автор robotverter • 06 июля 2023
Спасибо.