Одні думки• 06 июля 2023
Ваша улюблена пісня на сьогодні
У мене дуже багато улюбленої музики різних стилів, найчастіше, щось з старенького. Але слідкую і за новинками. З останнього приємно здивува гур КАДНАЙ з піснею "Відпусти". Хоча до війни мені ще дуже подобалась їх пісня "Сантьяго".Дуже стильно зроблено! І ця пісня дуже сподобалась, лірична, я таке люблю.Хоч вона і не нова, я почула її всього пару днів тому. І слухаю постійно. що у вас на повторі?
Одні думки
• 07 июля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Старі альбоми обожнюю, а от новий зовсім не сподобався на жаль(
Так, старі пісні надто класні, важко їх перевершити. Але я декілька пісень собі додала в плейлист. Можливо, ще ’роззлухаю’, так буває.
Одні думки
• 07 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Сейчас эта,почему-то
Проста,але гарна пісня. І ностальгія за мирними часами з нею...
Новопоштинская• 07 июля 2023
Пою постоянно юру шатунова
Я сорву ромашку, ты сплетни венок.
Пусть немного сказки в этот вечерок.
....
Уже пару месяцев напеваю
Я сорву ромашку, ты сплетни венок.
Пусть немного сказки в этот вечерок.
....
Уже пару месяцев напеваю
Залізна тьотя• 07 июля 2023
Именно сейчас мои избранные выглядят так:
SOAD - Soldier Side
Жадан і собаки - Мальви
Rammstein - Du hast
Ооmph! - Labyrinth
Metallica - The Unforgiven
Offspring - Pretty fly
Антитіла - Фортеця Бахмут
Хардкисс - Кобра
Сплин - Выхода нет
SOAD - Soldier Side
Жадан і собаки - Мальви
Rammstein - Du hast
Ооmph! - Labyrinth
Metallica - The Unforgiven
Offspring - Pretty fly
Антитіла - Фортеця Бахмут
Хардкисс - Кобра
Сплин - Выхода нет
Не їм після шостої• 07 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Російський рок зараз слухати не можу. Навіть тих, хто ’проти’ - Земфіру, наприклад. А пісні Арії повидаляла у себе звідусіль. Гидко і прикро ((
я така ж
Не їм після шостої• 07 июля 2023
Shumei, Zlata Ognevich - І я танцюю під віскі не під пісні
я зараз від цієї кайфую))