Синиця у спідниці• 07 июля 2023
Країна з ідеальним кліматом. Яка?
Щось останні роки не можу витримувати клімат у Києві. Дуже часто головні болі. Влітку страждаю від жари і перепадів температури, взимку також перепади. Тільки навесні і восени трохи легше стає.
Стало цікаво, а де взагалі нормальний клімат без таких перепадів температур?
Душа компанії• 07 июля 2023
Данія, влітку +19 всередньому, рідко тепліше, взимку +8 +10, волого і часто вітер, сонце рідкість
Чорнобаївка• 07 июля 2023
Если для вас идеально без перепадов, то Англия подойдет. Зима выше нуля, лето +15- +20. Зимой вокруг все зелено, как наша холодная весна. Лично мне нравится.
Коварная Зая• 07 июля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
И вечный дождь......даже на юге
всемВсёИмного• 07 июля 2023
Канарские острова, Испания. Идеальный климат. 25 плюс минус круглый год.
Пекельнi Борошна• 07 июля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Для меня это был бы кошмар. Обожаю смену сезонов. Осень, зиму и даже серость и слякоть. Поэтому, каждому свое.
А я з косою• 07 июля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Висока вологість і дощі, і тумани((. Оосбливо затяжні восени. А влітку до обіду сонечко, а потім після обіду раптово дощ))) і так може бути часто
А я з косою• 07 июля 2023
Ответ дляMede
Нова Зеландія. Там вічна весна
підтримую! Ідеальний клімат, тільки знаходиться в чорта на кулічках)))
И_В_офигительных_штанах• 07 июля 2023
Ответ дляMede
Нова Зеландія. Там вічна весна
А сколько Вы там жили? Месяц, как турист?
Кудесница_с_пургеном• 07 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Спробуйте у нас в Україні, Закарпаття, Прикарпаття, Карпати.
Ні, якщо автор страждає від перепадів, тоді не бажано ці регіони. Подруга переїхала до мого міста у минулому році, для неї це жах, ще й почав тиск лупашити. Франківськ
Бутерброд з ікрою• 07 июля 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Тенеріфе)
Астролог з України туди переїхала, показує в сторіс
Краса і океан
Кукусики• 07 июля 2023
Ответ дляАдминко
Гугл говорит, что Мальта
Ятак вчилася в університеті. Влітку на сонці +40-50. Я обожнюю тепло, але це занадто. Це просто єгипетська спека. Я не могла звикнути. А самі мальтійці схиблені на кондиціонерах. У приміщені +16. На вулиці 45. Півострова хворі з горлом і носом....
Кудесница_с_пургеном• 07 июля 2023
Автор, для кожної людини свій ідеальний клімат. Мені обов´язково усі 4 сезони, та ще й щоб дуже багато снігу, морозець, хуртовини, а в літку щоб не дуже жарко. Моя мама навпаки мріє про вічне літо. Подруга живе у Німеччині, зими як такової і немає в їхньому регіоні, але їй ок. Коли у гостях зимою були, саме хуртовина була, то дитина її була у шоці))))
Кукусики• 07 июля 2023
Ответ дляМать драконов
Италия, север
Живу тут. Хочемо переїзжати саме через клімат. Дощі дуже часто, вологість. У 90% будинків грибок, який виводиш на 2 тижні і він знову через 2 тижні вже є....кашляю тут дуже. Через вологість і холод у будинках не можу взимку вилікувати кашель..
Кудесница_с_пургеном• 07 июля 2023
Ответ дляin4
На кіпрі немає перепадів, голова ніколи не боліла, але дуже спекотно. Навіть в горах не боліла!
В Києві боліла голова рідко. Зараз в закарпатті - то майже що тижня, по кілька разів(
Так. Моя подруга з Києва у минулому році переїхала на Прикарпаття. Голова почала боліти кожен день. Інша місцевість, перепади температур, гори поруч.
Мать драконов• 07 июля 2023
Ответ дляКукусики
Я Венето ввиду имела
Кукусики• 07 июля 2023
Ответ дляМать драконов
Я Венето ввиду имела
Я в Венето тоже!)) Что тут может нравится?)) Холод, сырость, дожди зимой. Прошлым летом +40. Плавился асфальт у дома
Мать драконов• 07 июля 2023
Ответ дляКукусики
Мне нравится, хорошие городки Сан Дона, Йезоло, Новента, грибка не вижу особо
Попа как у Кардашьян• 07 июля 2023
Для мене Канари. Немає морозів і спеки. Навіть влітку в найжаркіший день, нормально себе почуваєш, тому що постійно легкий вітерець. ( про Тенерифе пишу) була там в різні сезони