ZABAGANKA_UKRAINE• 07 июля 2023

Підготовка до ЗНО/НМТ з 10 класу, порадьте курси, будь ласка

Донька планує вступати в університет Шевченка на право, перейша в 10 клас. Вже замислилася стосовно підготовки до ЗНО/НМТ. Порадьте , будь ласка, курси з власного досвіду. Дякую всім наперед!
Pavelolka• 07 июля 2023
Рано еще. Она все забудет )

valentyn_a• 07 июля 2023
zno.ua
elegante• 07 июля 2023
Ого .. на этот факультет все идут в этом году ))) репетиторы автор з а год , на школу нечего надеяться они не готовят к зно.
Inna_A• 07 июля 2023
Дивлячись який предмет починати готувати. Історія, наприклад, дуже об´ємна. На курсах університету Шевченка викладають їх викладачі.
автор trends_ua • 07 июля 2023
Ответ дляInna_A
Базові предмети: математику та укр. мова/література, на вибір хоче англійську.
автор trends_ua • 07 июля 2023
Ответ дляPavelolka
Рано еще. Она все забудет )
Тесты ЗНО охватывают 5-11 класс, можно начинать неспеша повторять пройденную программу)
автор trends_ua • 07 июля 2023
Ответ дляvalentyn_a
zno.ua
Ви маєте досвід співпраці з ними? Які результати?

Ollka• 07 июля 2023
Ответ дляvalentyn_a
zno.ua
Плюсуюсь из класса сына в 21 году все, кто занимался ЗНО сдали отлично.
В прошлом году крестник слал на три по 200. Но у него и база была.
В общем все хвалили.
автор trends_ua • 07 июля 2023
Ответ дляOllka
В общем все хвалили.
Дякую Вам дуже, корисна інформація, будемо дізнаватися. Гарного вечора!)
Ваш психолог• 07 июля 2023
Раджу Єнотті.Це мережа.Син ходив на Позняках,з вересня по травень.
Дуже ефективні ,але 9 міс то як інтенсив. У них є і дворічний курс.
Окрім знань-ще й дуже доброзичлива атмосфера,викладачі дійсно вкладають душу,син досі ходить в гості, просто так,до викладачів,хоча перейшов вже на 3й курс КПІ.
Звісно,що вступив на бюджет,на бажану спеціальність . Інакше я б не радила.
автор trends_ua • 07 июля 2023
Ответ дляВаш психолог
Дуже вдячна за Ваш досвід. Обов´язково поцікавимось. Ми у Вишневому проживаємо, Позняки далеко, але якщо мережа, то може є десь ближче. Взяла собі на олівець)) Мирного вечора!
Best• 07 июля 2023
а курси при кпі ніхто не проходив? Донька плануємо на них в цьому році піти.
ириска77• 10 июля 2023
В цьому році син ходив на курси в Могілянку на історію та укр мову. Здав добре.
Лесечка49• 11 июля 2023
Удалено администрацией...