Куратор дебошей• 07 июля 2023

які школи стали ліцеями, а які гімназіями?

а які залишились просто сш?
як це вплине на їх майбутнє.
ліцеї - 10-11 готуватимуть? гімна - ні?
Янгол в камуфляжі• 07 июля 2023
Так. Ліцеї будуть 10-12 класи випускати, а гімназії тільки до 9 класу

буреЛОМКА• 07 июля 2023
Є ще нвк з 1 по12
Заела_пластинка• 07 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Є ще нвк з 1 по12
НВК - це коли є дошкільні групи.
Проработник• 07 июля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
в гімназії так само до 11 класу навчання
Партизанка• 07 июля 2023
Ответ дляПроработник
Ні, лише до 9-го
Проработник• 07 июля 2023
Ответ дляПартизанка
Ні, лише до 9-го
ага, син навчається. Набор в гімназію з 5 го класу, навчання до 11.
ИМХОля• 07 июля 2023
Ответ дляПроработник
Ви не про ту гімназію. Мається на увазі гімназія після закінчення реформи, а не зараз до реформи.

Мона Лиза• 07 июля 2023
У нас школа стала лицеем, не поняла смысла, учат так себе.
Партизанка• 07 июля 2023
Ответ дляПроработник
Було так. Зараз вже ні. Є початкова школа , гімназія і ліцей . Якщо діти навчаються по 9 клас, це гімназія, якщо по 11-12 це ліцей. Тому всі школи в минулому році стали або гімназіями ( 9-річки), або ліцеями (хто випускає 11 клас)
ИМХОля• 07 июля 2023
Автор, яка школа якою стане наразі невідомо, буде пізніше інформація, а ті школи, які вже пройшли реформу, то на сайті написано.
ИМХОля• 07 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Просто на базі школи буде 12 клас, на відміну від інших.
Мона Лиза• 07 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Ясно. Короче смысла ноль в этом….
ИМХОля• 07 июля 2023
Ответ дляМона Лиза
Ясно. Короче смысла ноль в этом….
Смисл в том, щоб скоротити кількість вчителів і учнів, які закінчуватимуть 12 класів, збільшити попит на коледжі після 9го класу.
-Ань-• 08 июля 2023
Ответ дляМона Лиза