Дарина-4c1c• 07 июля 2023

Відпочинок з дитиною 3х років

Підкажіть будь ласка куди можна поїхати на Західну Україну відпочити не за всі кошти світу.
Хочется, щоб обов´язково був басейн
Дякую.
Безсовісна кума• 07 июля 2023
разве это отдых
Борщик• 07 июля 2023
З басейном не за всі гроші нереально.
Anastasiya-Stasya• 07 июля 2023
Відпочивали у Хаті гуцула Микуличин. Багато сімей з дітьми. Є басейн та дитячий майданчик с батутом
Кусюче сонечко• 07 июля 2023
Немає там нічого
Дуболом• 07 июля 2023
А не за всі гроші це яка сума? Що за дебілізм, чому не можна зразу писати бюджет? Для когось 1000 на день дорого, для когось 10000 бюджетно..
Танцепесенная• 07 июля 2023
Яремче посмотрите
Застряла• 07 июля 2023
Санаторий Карпаты в Трускавце
Moon shine• 07 июля 2023
Трускавець.Моршин. ось їду- 3/4 впгона діти від 3років. Їдуть до Моршина
Oksana0612• 07 июля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Немає там нічого
Ага, тільки все до вересня заброньоване, як мінімум.
Moon shine• 07 июля 2023
В моршині є басейн в санаторії Одеса і в приватних віллах. В Трускавці теж дуже багато санаторіїв з басейнами.
Паратруперсупер• 07 июля 2023
Басейн розсадник кишечник захворювань
Тётя Хрюша• 07 июля 2023
Ответ дляБорщик
З басейном не за всі гроші нереально.
Чому?
Файна пані• 08 июля 2023
Розглядала цього року 3 сини і донька, побачила ціну, полетіли в Туреччину з ті ж самі гроші