Нафаня Маня• 08 июля 2023
Якого кольору в мене очі?
Нафаня Маня
• 08 июля 2023
Ответ дляКіна не буде
А что за тёмные полосы над верхним веком?
Я тільки прокинулась, ніякого макіяжу. Макіяж був 5 днів назад). Такі очі
НетЕщеНаверное• 08 июля 2023
Ответ дляКіна не буде
Мабуть старий татуаж, але то нє крашені 😆
Нафаня Маня
• 08 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ні, не робила ніколи. На одному оці шрам, вій не має. Після того як був ячмінь, ще в шкільному віці хворіла.
Мааарковная• 08 июля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Не накрашені
А почему этот вопрос вас так с утра волнует? Мужчина комплимент сделал и вы сомневаетесь?))))
Нафаня Маня
• 08 июля 2023
Ответ дляМааарковная
Не знаю. Чомусь захотіла запитати
НетЕщеНаверное• 08 июля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Тоді зробіть, бо ці проплєшини псують загальний вигляд. Мабуть Ви фарбували вії перманентною фарбою - тому вони занадто темні мясцями?
Ашолюдискажуть• 08 июля 2023
Серо-голубые. Зелёного оттенка как тут говорят почему-то вообще не вижу
Нафаня Маня
• 08 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ні, не фарбувала. Колись дуже хотіла наростити вії, але передумала. Взагалі фарбую звичайною тушшю. Ніякий маніпуляцій з ними не робила.
Забрала і не сказала• 08 июля 2023
Колір морської хвилі. Зелено-сіро- блакитні. Красивий колір.
Нафаня Маня
• 08 июля 2023
Ответ дляМедсестричка
Сталь.
А что с выражением, вас кто то напугал?
Це я так спеціально)
Медсестричка• 08 июля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Це я так спеціально)
Да шучу я, у моей подруги точно такого же интересного цвета, сероголубые, с зеленым. А у вас не меняют цвет в зависимости от освещения?
Нафаня Маня
• 08 июля 2023
Ответ дляМедсестричка
Мені здається, що змінюється. Інколи біль синього кольору, інколи - сірі, а інколи - зелені. Якось незрозуміло який колір очей
Медсестричка• 08 июля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Хамелеоны)