Ms. Скромность• 08 июля 2023

Камін, відгуки

Дуже хочу таке чудо у себе в будинку.
Але хочу почути реальні відгуки.
Буду щиро вдячна!
Наездница• 08 июля 2023
Мы поставили чугунную этой зимой. Больше чтобы было на случай отключений, не замерзнуть и разогреть еду
автор Ms. Скромность • 08 июля 2023
Ответ дляНаездница
Диму, запаху металу нема?
stronza• 08 июля 2023
В квартире есть камин- не использовали ни разу. Думаю, мы одни такие(((
Наездница• 08 июля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Диму, запаху металу нема?
Спочатку перші 2 рази був, там повинно було вижарити з заводу від покриття
автор Ms. Скромность • 08 июля 2023
Ответ дляstronza
Пишіть адресу- приїду, розкочегарю, надимлю))))
Зроблено у 80-х• 08 июля 2023
У нас Defro. Классно, стильно, но сейчас ставила бы его иначе и разбрасывала трубы по дому, чтобы грел. Камин у меня - исключительно интерьерная дорогая игрушка, а мог бы быть гораздо более функциональной штукой
Кошка Мурка• 08 июля 2023
Ответ дляMs. Скромность
О, залюбки! Тільки відстань велика( 3000 км до України).
Viktoria Dukov• 08 июля 2023
Камін то крута штука, але геморойна в обслуговуванні
автор Ms. Скромность • 08 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
От зараза))
Кошка Мурка• 08 июля 2023
Ответ дляMs. Скромность
От зараза))
Саме так! Ніхто не хоче займатися . Наші сусіди з початку грудня розтоплюють. А ми - ні .
ЛижТолько• 08 июля 2023
Я теж люблю камін,хоча трошки чути дим. Часто восени запалюю
Капуста Маша• 09 июля 2023
Я довго вибирала, купувати чавунну топку чи ні. Але той рік розставив все на свої місця. По перше мені надо щоб гріло приміщення, а не тільки було красиво. По друге, із за війни залишились без основного доходу, тому питання фінансів стало актуальніше. Купила тільки скляну дверку для каміну, а сама конструкція із цегли. Зробили камінопічь, готувались до важкої зими. Слава Богу, взимку не знадобилось. А так іспит пройшла на ура, температуру довго тримає.