Вельми шановна• 08 июля 2023
Коли ваші діти визначилися ким бути?
І як хм в цьому допомогти , якщо взагалі нема варіантів?
Результат:
вже голосів:
229 (63.97%)
Результат
62 (17.32%)
Інше
31 (8.66%)
16-17
26 (7.26%)
14-15
10 (2.79%)
18-19
Вельми шановна
• 09 июля 2023
Ответ дляКозачка
Я їй дуже співчуваю. На мене в свій час оце ’треба визначитись’ наводило просто тваринний страх.
Якщо у доньки немає певної мрії (вчитель, медик, дизайнер і т.д.), то нехай обирає щось найближче до предметів, до яких в неї найбільші здібності (математика, мови, історія/право, географія, біологія/хімія). Поки тільки так. А там вже життя розставить...
В тому і проблема, що нема якихось особливих здібностей , навпаки було багато неврологічних проблем , які даються взнаки.
Ума Палата• 09 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Круто, поздравляю)
Не у всех мозги справятся в айти
Что/Кто ее\его заинтересовало?
Не у всех мозги справятся в айти
Что/Кто ее\его заинтересовало?
Нічого прям такого страшно складного в ІТ немає, будь-яка дієздатна людина справиться, якщо їй подобається ця сфера.
МЕСТО_Встречи• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Це вже інше. Але в 15 років всі діти вибирають свій напрямок навчання і вирішують чи будуть йти у вуз.
Ага.. Батьки выбирають, а не діти
Каляка маляка• 09 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Нормально) Я тоже переучиваюсь.
Но думаю лучше бы меня не гнали в 17 в ВУЗ абы какой
Поддерживаю! Я стойко выдердала мамины: ’ а как де бещ высшего образования’. Пошла работать, создала семью, родила первого ребенка. Поняла, чего хочу в плане специальности и поступила на заочное.
Не худа ні разу• 09 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Нормально) Я тоже переучиваюсь.
Согласна с вами. У меня тоже первое образование, по которому ни дня не работала, но надо было закончить же хоть что-то. Не жалею, но просто потраченное время.
Вельми шановна
• 09 июля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Що неможливо?
Неможливо поступати у вуз після професійного ліцею, наприклад.
ОбережнаЯ• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Интересно, а вы реализовались в жизни?
Просто вы так пишите, как робот. И что кто-то что-то должен (нет)
Вельми шановна
• 09 июля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ага.. Батьки выбирають, а не діти
Я не можу за неї вибрати
Каляка маляка• 09 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Это вам обидно, как родителю.
А я со 2 курса ныла, что хочу уйти, слёзно уговорили дойти до конца. Потраченное время, сниженная самооценка, неверие в себя - все это учеба на нелюбимом факультете. В итоге в 30 пошла осваивать совсем другое образование и счастлива, назло родителям и их представлениям о моей жизни
Мои пока не уходили. ))) Старший давно отучился, младший только на 2 курс перешел. Не думаю,что бросит. Тут ооочень осознанный выбор. У знакомых был сюрприз.
english book• 09 июля 2023
Помітила що багато з тих, хто не знає куди податися, йдуть згодом по напрямку батьків. Батьки допомагають непогано влаштуватися після навчання.
А так зараз з розвитком інтернету, вибір професії набагато легший. Купа блогерів висвітлюють ту чи іншу професію чи напрямок. Звичайно не все , але уяву можна отримати. Мого часу цього дуже не вистачало.
Вельми шановна
• 09 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Интересно, а вы реализовались в жизни?
Так, в мене не було проблем з вибором професії , але і навчання легко давалося , теоретично могла б стати будт-ким
КрестьянинДиор• 09 июля 2023
Ответ дляКозачка
Сину 19, мені 40, жоден з нас досі не визначився ким хоче бути
Моєму сину 6 , він збирається бути президентом. І вже має плани , як перемогти русню. ’Як мінімум 3’ за цого словами.
Куплю орехи• 09 июля 2023
Я поступила в вуз в 32 на бюддет мдав экзамены, до этого почти 10 лет проработав в профессии на которую поступила.Сын реш л, что не знает кем быть и вообще хочет ли высшее образовпние.Поэтому я поступила его сама, и вот уже заочно заканчила 3 курс ,за сына )))
ОбережнаЯ• 09 июля 2023
Ответ дляУма Палата
Нет.
К этому должны быть склонности.
Если нравится сам процесс, а не зп, скорее всего это и есть склонности
Холерик или сангвиник в айти долго не протянет
К этому должны быть склонности.
Козачка• 09 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
То він у Вас взагалі
Научительница• 09 июля 2023
Доньці 20, не визначилась.
З курс універу, хороша модна спеціальність, бюджет (5 місць на 90 потоку). Поступала, куди сама хотіла.
Зараз знаходиться в іншій країні, і каже, що сенсу в цій спеціальності не бачить.
Проходить різні курси, щоб визначитись, на яку спеціальність хоче поступати, бо цікавих варіантів декілька.
ОбережнаЯ• 09 июля 2023
Ответ дляНаучительница
Доньці 20, не визначилась.
Поддерживайте ее в любом случае)
Научительница• 09 июля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Виберіть якусь багатопрофільну освіту, не вузьку спеціальність, а там визначиться
Багатопрофільна освіта це освіта ні про що, і швець, і жнець, і на дуді ігрець, а по факту - поверхневі знання.
Фантазерша• 09 июля 2023
Ой че то ржу я. Мне 49 пока что не определилась. Много лет не работала , декреты, потом немного поработала в маркетинге-фигня, потом менеджмент-фигня, Секретарь референт-ну такое… вот думаю кем же мне быть?? Универ закончила инженер-экономист:) вообщем смешная тема автор. Много много людей не знают кем им быть. А еще больше работают не теми кем хотели бы:)
Вельми шановна
• 09 июля 2023
Ответ дляФантазерша
Навіть не знаю, що смішного. Уявіть , що вашій дитині 15 і їй потрібно визначитися, де на даний момент продовжувати навчання. Можна , звичайно , і йти працювати , але це явно не варіант для дівчинки
Знаю бакси• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Ну вчитися все одно десь потрібно
Донька думала до 11 класу, спочатку обирала напрям - економіка, право чи медицина.
Далі - який саме напрям медицини.
Перейшла на 2 курс, поки що всім задоволена))
Далі - який саме напрям медицини.
Ума Палата• 09 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Нет.
К этому должны быть склонности.
Та ви шо) в мене була тімлід на попередній роботі типова холеричка, в айті більше 15 років. В айті, як і в усіх інших сферах, працюють різні люди. До того ж сфера айті дуже широка. Ви напевно від неї далекі, і ваша думка про айті грунтується на серіалах і постах порадниць про їхніх чоловіків-айтішніків з зп стопятсот мільйонів баксів)
Брехушечка• 09 июля 2023
Ответ дляКуплю орехи
Что это за специальность?какой ВУЗ?
Фантазерша• 09 июля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Молодец! Но мой в 6 лет точно знал, что будет машинистом поезда. В поездах был весь дом, все игры про поезд, книги про устройство Сборка разборка поездов:):) ходил на детскую жд дорогу в Киеве каждые выходные, собирался там учиться. Короче, сейчас 14, говорит что вообще не помнит такого🤣🤣🤣. Уже собрался на заводе БМВ работать в Германии🙈. Я только за! Так что их детские увлечения редко перерастают в реальность.
ОбережнаЯ• 09 июля 2023
Ответ дляУма Палата
У меня муж back end разработчик.
И да, слово айти у меня воспринимается с разработчиками
Света С Приветом• 09 июля 2023
Ответ дляНаучительница
А коли вчися на біотехнолога як я вступала, ще й на контракт не знаючи чого хочу і мені це не сподобалося. Тоді дуже важко шукати роботу особливо в невеликому місті
Ля-ля-ля• 09 июля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Ага.. Батьки выбирають, а не діти
Не всегда
Я с 5-6 класса знала, кем осу быть
Родители в 11 классе спросили только и все
Я с 5-6 класса знала, кем осу быть
Света С Приветом• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Треба визначитися , в який заклад йти і чи планувати далі вищу освіту. Потім неможливо змінити
Та зараз головне наявність освіти, в мене колега он на священника вчився взагалі і працює керівником в іншій сфері)