Вельми шановна• 08 июля 2023

Коли ваші діти визначилися ким бути?

І як хм в цьому допомогти , якщо взагалі нема варіантів?
Результат:
вже голосів: 358
229 (63.97%) Результат
62 (17.32%) Інше
31 (8.66%) 16-17
26 (7.26%) 14-15
10 (2.79%) 18-19
sur_sur• 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Не спостерігаю вашої планки)
Ще й якось ви почали нервувати.)

Навіщо прокачувати і піарити (ваша аргументація) саме те, що відсутнє? А його ж потрібно буде прокачувати так, щоб посунути обдарованих?) це найбільш продуктивно? Ну така собі перспектива..) хоча, звісно, і зайця можна навчити багато чому, але нехай щастить)

автор Вельми шановна • 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
Поганенько( А якщо дитина передумає у процесі, який план?
Ніякого плану, змарнує час , тому і треба добре думати перед вибором
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Ох( В мене зовсім інакший стиль життя та погляди, але щиро бажаю вашій доньці знайти те, що буде цікавим багато років та принесе задоволення та гроші!
автор Вельми шановна • 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
Погляди тут ні до чого, така система освіти
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляsur_sur
Не спостерігаю вашої планки)
Ще й якось ви почали нервувати.)

Як можна спостерігати якщо ви не в темі? І навіщо ви намагаєтеся приписати мені емоцію яку я не відчуваю?
Малювання -- це навичка. І так, пропіарити можна людину, чи навіть тварину;), у якої ця навичка прокачана гірше за інших.
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Вас ніхто не зобов´язую грати за правилами цієї системи)
автор Вельми шановна • 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
В якому сенсі? Покинути школу?

АБВГДэшница• 09 июля 2023
Классная тема, автору спасибо
АБВГДэшница• 09 июля 2023
Ответ дляТам-тарарам
старша ким тільки не була, ВО не схотіла отримувати, але пізніше закінчила купу всіляких курсів, наразі бровки усякі робить та вії, а ще у ресторані підробляє трішки

молодша з дитинства казала, що буде ветеринаром, але наразі вчиться у звичайному медуінвері, до цього медколедж закінчила, мріє про пластичну хірургію ще з коледжу

син не знаю ще, йому 15, поки що забрала зі школи та хочу в коледж запхати, бо в школі все одно немає що робити останні два роки, подивимось

сама чим тільки не займалася в житті, але все одно прийшла до того, з чого починала - торгівля, краще за все виходить поки що, ще зрідка пишу, але то до душі більше, кошти там маленькі
А у вас хтось є в медицині? Чоловік, баба,дід?
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
В якому сенсі? Покинути школу?
У нашій країні дитина не може покинути школу. Середня повна освіта є обов´язковою. Але отримувати СПО можна як завгодно)
АБВГДэшница• 09 июля 2023
Ответ дляОмлетик
Я тільки в 46 зрозуміла, ким хочу бути
Цікаво ким?
АБВГДэшница• 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
sur_sur• 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
От дивина з вашими абстракціями) , поверніться до мого первісного коментаря, я там ясно, написала, що дитина не прагне малювати, придумала собі найпростішу відмовку, бо їй здасться, що малювати - то легко, і вона ніби чимось зрідка займається (така собі маніловщіна), давайте будемо її піарити)
Є наполегливі, які з часом можуть і обламатися, а можуть - і ні, але ж то їх вибір) і так, сучасне мистецтво та ’навколомистецтво’)) - воно різне, є ніші і для шарлатанів, і для впертих посередностей, і для геніїв, як не дивно), але навряд чи для тих, хто тільки щось декларує, але не прагне. Як то кажуть - ’все ушло в слова’.
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляsur_sur
Я пам´ятаю ваш комент) Але я аж ніяк не коментувала дії дитини. Я написала саме про ’талант’. Так теж можна -- обговорювати одну тезу) І єдине що я стверджую, це те, що талант, то більше про міфологію (а враховуючи розвиток ШІ, то взагалі скоро перетвориться на пшик у цій індустрії).
З тим, що людина яка тільки мріє, але не діє, навряд чи досягне результату я навіть не сперечаюся)
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
Що ще я роблю?) Ах, ну так, кидаю репорти за перехід на особистості та хамство.
sur_sur• 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
А навіщо ви мені те все те очевидне писали?)
автор Вельми шановна • 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
Обов´язкова лише середня школа, в ліцей можна не йти, але це дорога в нікуди
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Середня школа включно з 10-11 класами, так.
І ні, можна не йти до ліцею і життя не спиниться. Можна брати академ.відпустку, можна працювати, можна шукати курси. Все що завгодно можна)
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляsur_sur
Таке очевидне, що ви зі мною некоректно сперечалися?)

Клевотница• 09 июля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Ні. Не завжди ((
Хібо що людина померла,тоді да
автор Вельми шановна • 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ні, середня школа закінчується в 15 років , далі ліцей , нема ніяких 10-11. В 15 йти працювати чи просто тинятися без діла взагалі не варіант
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Так) Перечитайте Закон про повну загальну середню освіту ст.4. Верхня ланка прирівняна до професійної, але є обов´язковою.
sur_sur• 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
Я вас взагалі вас не зачіпала, а тільки від вас відписувалася)
Хоча зрозуміла , що у деяких наполегливих біле не тільке чорне, а й різнокольорове) я в душ та спати)
Подмигашка• 09 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Около 13 лет. В 13,5 уже был выбран конкретный ВУЗ и факультет. Дальше шла ’работа’ на желаемый ВУЗ. На сегодня ребенок перешел на 2 курс. Все получилось.
Прикольно, головне щоб на 5 не було, я не туди пішла
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляsur_sur
Не відписувайтеся)
Тихої ночі.
автор Вельми шановна • 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ми за кордоном, тут інша система
Tammy21• 09 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
Ми за кордоном, тут інша система
Зрозуміла вас. Але ж там теж нікого не силують навчатися, сподіваюся.
автор Вельми шановна • 09 июля 2023
Ответ дляTammy21
Звичайно ні, обов´язково лише мати середню освіту