Девочки, посоветуйте как лучше ехать с Кракова в Киев.Мне кажется самый нормальный вариант утренний интерсити 706 Л, который отправляется с Пшемишля в 9.45. Но с Кракова самый ранний рейс в Пшемишль приезжает в 9.15. То есть успеть не реально мне кажется. Может ночевать в Пшемишль 1 ночь и потом на утренний поезд?На автобусе переживаю будут долго держать на границе. Посоветуйте кто как ездит. Спасибо.
valentyn_a• 09 июля 2023
приїжджала цим потягом.черга на митницю була аж до виходу з вокзалу: встигла б,але квитки були на 13 з хвилинами,бо боялась,як і Ви.ще їхала берлінським потягом,який прибуває о 21 з хвилинами,на Київ- о 23 з хвилинами.
Ответ дляvalentyn_a
Якщо я переночую в Пшемишлі і потяг на 9.45, то за ск приблизно потрібно бути на вокзалі щоб цю митницю пройти?
kucheryavaya15• 09 июля 2023
Ответ дляkrola
Вони наче за годину-хвилин за 40 десь, починають пропускати цю чергу. Ми їздили вечірнім потягом , біля 22 приїзжав наш потяг з Берліна і ми одразу йшли і ставали в ту чергу на потяг о 23.30 Пшемисль-Київ
kucheryavaya15• 09 июля 2023
Ответ дляkrola
За скільки ви б не прийшли все одно потяг раніше не поїде. Прийдете заздалегідь (1,5-2 години) будете стояти на початку черги, прицдете за 20хв до відправки то будете просто в кінці черги)
Ответ дляkucheryavaya15
А черга одна, і ті що приїхали і ті що з вулиці наприклад з міста прийшли?
kucheryavaya15• 09 июля 2023
Ответ дляkrola
Так одна
kucheryavaya15• 09 июля 2023
Я от эдине не розумію, нашо вам ночувати в Пшемислі? Чого не хочете на той потяг що в 23.30?
kucheryavaya15• 09 июля 2023
Ответ дляkrola
Я з дитиною їду, мені здається вночі не комфортно. Взагалі для нас такі поїздки важкі.
Діло звичайно ваше, але вночі всі сплять) Якщо не грудняк то вночі легше їхати, сіли і заснули. Десь біля 4-5ї ранку відкривається кава і перекуси. Буфет в 3му вагоні , якщо шо) Я завжди брала білети в 3й)
Якщо вранішній потяг виберете то буфет відкриється десь в обід, він відкривається після нашого кордону)
Ответ дляkucheryavaya15
Дякую, буду думати. Краще брати 1 й клас?
valentyn_a• 09 июля 2023
Ответ дляkrola
в будь-якому випадку- пройдете,без Вас не поїдуть,серйозно.
kucheryavaya15• 09 июля 2023
Ответ дляkrola
Незнаю) Ми завжди 2м їздили