Добрий день. Перший раз (і сподіваюсь востаннє) живемо на зйомній квартирі, але нарешті завтра додому. Проблема в тому, що коли ми в´їзжали в квартиру, минулі орендарі наймали клінінг і квартира була ідеально чиста. В мене грошей на клінінг нема. Я з´їзжаю одна з дитиною. І я, блін, захворіла. Тобто не захворіла, а почалася алергія дика на пил і на пильцу. Сверблять очі, ніс, чхання. Щось п´ю та крапаю, але не дуже допомагає. Починаю прибирати - жахливо себе почуваю. В нас не брудно, ми не свині, але і не як після клінінгу. Ще й не розумію про холодильник. Його треба розморожувати чи як?
Як ви з´їзжали? Приводили квартиру до ідеального стану? Чи просто чистенько, щоб було?
Татьяна -3329• 11 июля 2023
До ідеального, обидва рази. Холодильник розморожували і мили. В цей раз навіть хімчистка меблів була, бо в ній народилося двоє дітей)
Ответ дляvenus
Ви ж робили передплату господар візьме оплату за клінінг.Вам приємно було заїжджати в чисту квартиру?Я своїм чітко сказала здати абсолютно чисту як і я здала їм-це чисті витяжки,кухня,холодильник інакше візьму за клінінг оплату.
Мені було пофіг чиста чи ні, я заїзжала 26 лютого 2022 року. Було не до того, щоб радіти. Але розумію, що зараз все більш-менш стабілізувалося.
Хазяйка казала, що сама здивувалася клінінгу, просто жила родина заможна, їй було ліньки прибирати.
Ответ дляНаталія 0502
Вам пофіг,а наступним не пофіг,які заїдуть,хазяйці не пофіг.Ви повинні здати квартиру таку яку вам здали і це нормально прибрати до ідеалу квариру,чи ви вважаєте що ви не повинні?
Ответ дляvenus
Ні, я, як раз вважаю, що повинна. Просто не розумію як це зробити у своєму фізичному стані. І якщо наймати клінінг, то куди на цей час подітися з малою.
Якби не алергія, я б сама все прибрала, я всю хімію залишила, додому не відправляла, саме для цього.
Natalla_1988• 11 июля 2023
Ответ дляНаталія 0502
Не перекладайте відповідальність, самі не можете прибрати, найміть помічницю і приберіть за собою
Це норма і по-людяному.
Кого має хвилювати що у вас не виходить прибрати?
Це Ваші проблеми то й вирішіть їх
Це норма і по-людяному.
Це Ваші проблеми то й вирішіть їх
Natalla_1988• 11 июля 2023
Ответ дляНаталія 0502
Можна не клінінг, а жінку помічницю, поки буде прибирати- погуляти з дитиною по парку, ТЦ і т д,
бо це може заняти по часу і 3, і 5 годин
Ответ дляНаталія 0502
Не напрягайтесь. Просто арендодатель с залога возьмёт за клининг и вызовет сам.
Ответ дляNatalla_1988
Та не так в нас брудно, щоб 5 годин. Тільки холодильник довго, сантехніка чиста, килими теж, кухня також, вікна я мила нещодавно, тільки дзеркала треба ще.
Про жіночку, дякую, я якось не подумала. Це гарна ідея. І дешевше, мабуть.
Ответ дляЮлия11123
Я сдаю. Просто нанимаю клининг с залога.
Наша хазяйка не наймає. Їй пофіг. В квартирі не було штор, посуду жодного, подушок, сміттєвих відер, килимків тощо. Ми все купували і багато чого залишаємо тут (з хазяйкою домовились). Навіть шафу ми купували, бо не було жодної для речей.
Ответ дляНаталія 0502
На Кабанчіку ви легко знайдете людину, що допоможе вам не за всі гроші світу
Ответ дляSicillia
А вони зі своєю хімією чи моєю? Не знаєте? Я сьогодні коробки пакую, відсилати хімію, чи залишити?
Ответ дляНаталія 0502
Але ж ви самі не збираєтеся прибирати
Ответ дляНаталія 0502
Підіть погуляти, клінінг триває не тиждень
Ответ дляНаталія 0502
Идеально и красили стены
Ответ дляНаталія 0502
А таблетки от аллергии ?
Ответ дляРешка7777
А таблетки от аллергии ?
Пью эдем и капаю в глаза (то что назначил врач), но эффекта маловато.
Ответ дляfedonik
Уколите супрастин и прибирайте себе. Сильное чихание,только когда пылесосить. А так- антижир милам без запаха, только перчатки обязательно. Очень многое можно вымыть хоз мылом ,коричневым.
Боюсь колоть без назначения врача. Хотя подумывала об этом, но... У меня аллергия первый раз в жизни, ещё много непонятного. Вообще, хочу асит, но это уже дома буду искать хорошего аллерголога.
Я уже с женщиной договорилась с кабанчика, она поубирает своей химией.
Ответ дляНаталія 0502
Автор, успокойтесь и займитесь тем что нужно вам для отъезда. Подберите лекарства для начала и готовьтесь к дороге с ребёнком. Зачем вы забивает себе голову этой квартирой? Вы за неё платили и в эту стоимость включены все издержки и износ. Если наши люди не понимают что они оплату получают за жилье которым пользуются а не просто пылинки сдувают и аренду им платят, то это не ваше дело. Ваша задача съехать в указанную дату, сдать ключи и читать договор. Если там шаписано о том что вы обязаны провести клининг это одно, если нет, то вы просто вы носите мусор и свои вещи и все. Остальное решает владелец, поймите, даже ваш клининг может его не устроить, так на фига вам в вашем то состоянии ещё этим заниматься, он за весь период аренды уж как-то нашкребет на клининг с ваших то оплаты, не беспокойтесь об этом. Занимайтесь своими делами и дорогой. Не тратьте влемя на чужие задачи. Это не вам сдавать её снова и думать проводить клининг или новые постояльцев сами закажу. К тому же хозяйка квартиры сама вам сказала что была удивлена, а значит это было впервые и точно не в договоре а лишь по желанию.
Dark Angel• 11 июля 2023
Ответ дляНаталія 0502
Автор, не по теме, Эдем это оч слабенькое средство. Я на нем промучилась год, сменила другого врача и мне нормальные лекарства выписали от аллергии. Меняйте другого аллерголога.
Janeke_in_UA• 11 июля 2023
Лично я вымыла все, когда съезжала. Въезжали в грязную...... От аллергии попробуйте тигофаст, хорошо помогает.
Ответ дляDark Angel
Я вообще не была у аллерголога. У меня начали чесаться глаза, я пошла к окулисту, окулист сказал, что аллергия и назначила эдем, капли в глаза и нос. Окулист сказала, что к аллергологу смысла нет идти, может поможет и все. И реально помогало недельку, а тут сильная аллергия началась, что-то перестало помогать. Но уже в Харьков приеду, схожу к аллергологу.
Dark Angel• 11 июля 2023
Ответ дляНаталія 0502
Обязательно сходите к врачу. Я очень жалею, что потеряла год. Очень мучилась от аллергии.