Пульт от линолеума• 11 июля 2023
Чим відмити фасади кухні?
Дівчатка, підкажіть, будь ласка, чим можна відмити світлі матові фасади мдф на кухні, від пальців, щоб не пошкодити поверхню.
Заюшка_хозяюшка• 11 июля 2023
Оооо, о наболевшем. Я задолбалась их мыть(
Послушаю, может кто-то даст дельный совет
Трільчиха• 11 июля 2023
Тут якось писали, що гарно справляються вологі серветки для прибирання domol
Брюнетка в Мармеладе• 11 июля 2023
Рідина для скла, миюче для посуду, вологі серветки. Пробуйте все, тільки скраєчку десь спочатку) Ганчірку беріть із мікрофібри чи чогось подібного, м´яку. Ніяких губок для посуду
любименькая• 11 июля 2023
Стекломой и тряпка из микрофибры, потом еще полирую мягкой хлопковой салфеткой.
МадамОхмури• 11 июля 2023
У дітей робоча зона з мдф полумат, два хлопці і сестра приходить малювати саме до них. Користуюсь меламіновою губкою. Швидко та ефективно
Гадаю_По_шнуркам• 11 июля 2023
Меламінова губка,змочена водою. Потім протираю безворсовою тканиною, наприклад,в мене є серветка для скла. Фасади матові чорні та білі,жодних слідів і миється дуже швидко
Срочнокпсихологу• 11 июля 2023
Сіф ультрашвидкий анті-жир.
В мене крашена в білий мат кухня. Чудово все відмиває звичайной м’якою тканиною мию.
Редиска Я• 11 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Сіф ультрашвидкий анті-жир.
з сифом осторожно!
терла фасад, не особо помогло. зато некоторые ручки попортила
Скорая помощь• 11 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Сіф ультрашвидкий анті-жир.
Я тоже так мою белую матовую ДСП
Всех анонимов аноним• 11 июля 2023
Я чистюней для стекла или простыми салфеткам для рук . По 19 грн 60 штук ( влажные )
Нашли в капусте• 11 июля 2023
Фейри для посуду и губка кухонна , не терти , а трохи все легко зийде
Ленивица-красавица• 11 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Якщо це не ваша квартира , а орендована краше не мийте
Ось і справжнє ставлення до чужого майна, виходячи з даної поради.
Нашли в капусте• 11 июля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Испортить может чужое имущество и что потом делать с фасадами испорченими ?
Пульт от линолеума
• 11 июля 2023
Ответ дляНашли в капусте
Пробувала засобом для посуду не відійшло.
ГейСюда• 11 июля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Так це гарна порада.
Хай краще будуть брудні, ніж подрятані або облізлі.
Ленивица-красавица• 11 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Так це гарна порада.
В чему гарна така порада? Не вмієш сам, запроси спеціаліста з клінінгу, а не залишай засрану кухню, шукаючи аргументи особистого свинства. Господарі, так само, запросять клінінг, а не, самостійно, після засранців квартирантів будуть відмивати ті фасади
ГейСюда• 11 июля 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Питання було не про клінінг. А як самостійно почистити.