жижифреймут• 11 июля 2023

скільки коштує оформлення заповіту 1/3 будинку?

прабабуся лишила на мене заповіт своеї частини будинку, у перші пів року заповіт задекларували у державному нотаріусі , саме таке питання скільки коштує остаточно оформити мені мою частину щоби офіційно була моею ?
сЛАдКОежКА• 11 июля 2023
Питайте в нотаріуса
І це не ’заповіт коштує’, а отримання спадщини.
автор жижифреймут • 11 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Питайте в нотаріуса
то яй питаю у юристів нотаріальних контор
автор жижифреймут • 11 июля 2023
Київська область якщо що
сЛАдКОежКА• 11 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Ніхто вам тут вартість не порахує
автор жижифреймут • 11 июля 2023
тоді мені потрібен нотаріус який візьметься за мое питанням від а до я ,
відпишіться будь ласка
zhe-maria• 11 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
відпишіться будь ласка
Буде коштувати послуги нотаріуса + вартість свідоцтва на право власності. І ще вартість послуг по оцінці квартири і новий тех паспорт в БТІ
автор жижифреймут • 11 июля 2023
Ответ дляzhe-maria
і скільки це хоч приблизно ?
Самоучка• 11 июля 2023
Я подавала на спадщину, у державного 1500 плюс 1 об´єкт 3 тис, наступні, якщо зразу, то по 2, приватний сказав 1 об´єкт 5 тис, ну і щось платити за подачу, не пам´ятаю.
zhe-maria• 11 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
і скільки це хоч приблизно ?
В лютому за свідоцтво я платила 3000, оцінка 1500, новий тех паспорт 2000. Послуги нотаріуса не памʼятаю скільки. Але то в СМТ, в Києві може бути набагато дорожче
І відкрити спадкову справу було 600 грн
Самоучка• 11 июля 2023
Плбс у мене земля, то виписки з реєстру брати по 150 грниза за ділянку
СпайдерВумен• 11 июля 2023
На це питання точно відповість лише той нотаріус, у якого ви писали заяву про прийняття спадщини. Оформленням займається тільки той нотаріус, у якого відкрита спадкова справа.
Самоучка• 11 июля 2023
Київська обл, у мене бориспольський р-н, подавала в Борисполі
автор жижифреймут • 11 июля 2023
в нас приватна будівля в Київській області,та 9 соток землі, загалом три власника двое все оформили , мені почали натякати що я там практично ніхто без документів ..
автор жижифреймут • 11 июля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
зрозуміло! дякую вам
Електрохарчування• 11 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Лісом їх шліть. На вашу частину вони прав не мають. Оформлюйте тихенько, і менше з тими сусідами за це без потреби балакають.
наКоблучках• 11 июля 2023
Ответ дляzhe-maria
І відкрити спадкову справу було 600 грн
у мене все так само, тільки послуги 4000, теж не Київ