маска Ілона• 11 июля 2023

Підтяжка повік без хірургії? Чи фігня?

Що думаєте стосовно такої процедури без хірургічного втручання?
Може хтось вже робив? Я раніше не чула про таку процедуру

Я давно думаю за блефаропластику, але ще не наважилась щоб різали((((
Мені 36 і в мене "тяжкий" погляд з дитинства, але з віком стає гірше
Метровий сантиметр• 11 июля 2023
Plasma iq я делала,результата не увидела,я за блефаропластику
ТаЕщеОптимистка• 11 июля 2023
Думаю, що фігня. Блефаро в гарного фахівця
Сливочная пенка• 11 июля 2023
Автор, не витрачайте гроші, є речі які без хірургії не прибрати, це одна з них
Амелі на мілені• 11 июля 2023
Читала, что фуфло и что вообще эту процедуру не рекомендуют вообще ни для чего.
пьЯНА• 11 июля 2023
Це дійсно одна і та ж жінка, як вони змінили форму носа без пластики
автор маска Ілона • 11 июля 2023
Дякую дівчата, я досі не можу знайти хірурга який робити гарно але і не дуже дорого(((
Ціни ну дуже різні
Аноним_• 11 июля 2023
Ответ дляпьЯНА
Одна и та же.
Только второе фото сделано с хорошим светом и камерой.
Поміркована думка• 11 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Ціни ну дуже різні
Людмила Пилипенко( Днепр)
Татьяна ( Черкассы) фамилию не помню
ТрамвайGirl• 11 июля 2023
Там и на фото особого результата нет
Пишу каліграфічно• 11 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Ціни ну дуже різні
Лучше копите деньги, но идите к лучшему хирургу, чтобы потом не плакать над результатом. А после денег деньги будут говорила моя бабушка
автор маска Ілона • 11 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Людмила Пилипенко( Днепр)
Татьяна ( Черкассы) фамилию не помню
Я на Тетяну підписана, доречі в неї багато негативних відгуків було навіть тут в темах
Поміркована думка• 11 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Делала у Людмилы, потому что мне было ближе туда. А негативных отзывов много и в частных клиниках, где такая же операция стоит 5 тыс долларов. Решать вам.
Но у Татьяны опыт) она офтальмолог , а не пластический хирург, что делает всё подряд(