СамавиховуюКота• 11 июля 2023
Хто вміє гадати на таро. Допоможіть будь-ласка.
Як складеться моє життя після розставання?
Чи варто щось пояснювати про своє рішення чи просто сказати, що не хочу продовжувати стосунки і все?
Яке спілкування буде після розставання чи не буде?
Укр_жіночка• 24 июля 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Уявляєте, він мені написав, що нам не варто бачитися. Сиджу реву. Хіба так можна?((
Доброго ранку вам:) Вчора по картам випадало на чоловіка , що він типовий манипулятор. Сьогодні це й виявилось, чергова манипуляція вами
Щедрик ведрик• 24 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Так, зараз виносить мені мозок. Смикає. Що буде зустріч тільки коли я погоджуся на інтим. А я пишу як я на нього погоджуся, якщо я з тобою хотіла просто зустрінеться, а потім уже час покаже, час це довгий час. Хіба так можна?(
СамавиховуюКота
• 24 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Доброго вам ранку:) Нормальні відносини будуть тільки в випадку, як працювати обом. А так, на жаль, ні. Я от згадую зараз розклад на вас вчорашній. І таки , так- родичі мають відношення до цього. Щодо скритності- вибачте, я не маю права це вам казати. Щодо того, що не відпускає, там же , я згадую, було по розкладу - от така трактовка, що й разом не можливо, і порізно - погано. Це - сила звички, це прив’язка до партнера.
Чи можливо якось з вами зв´язатися через пошту?
Чи робите ви платні розклади?
Щодо скритості я більше не від кого не можу дізнатися правду крім Вас. Що там таке може бути? Він мене просто використовує, зі мною через дитину, кохає іншу?
Я готова до таких відповідей.
Чи робите ви платні розклади?
Я готова до таких відповідей.
Укр_жіночка• 24 июля 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
А чоловіку все й відразу подавай. Ну ясно ж , що маніпулює вами
Щедрик ведрик• 24 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Вже написав якщо не хочеш зустрічі, можемо скасувати
Щедрик ведрик• 24 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Так(
Укр_жіночка• 24 июля 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Чи робите ви платні розклади?
Я готова до таких відповідей.
Чи робите ви платні розклади?
Я готова до таких відповідей.
напишіть мені на пошту Almira@i.ua
СамавиховуюКота
• 24 июля 2023
Ця скритність з´явилась в один момент. Спочатку він таким не був, тому я і шукаю відповіді. Якщо нема почуттів, погано зі мною не розумію навіщо терпіти мене.
Те що причинна в мені я також готова почути.
СамавиховуюКота
• 24 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
напишіть мені на пошту Almira@i.ua
Пишу зараз
Щедрик ведрик• 24 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
І виправдовує це тим, що колись у нас були раніше стосунки, навіщо тягнути зараз інтим. І що він серйозно до мене. Він же бреше, правда? Коли жінка кохана, він буде радий зустрічі, тим паче тиснути
НеКонец-Света• 25 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Добрий вечер! А мне можете ответить? Почему я не привлекаю мужчин. Меня как будто бы не видно.....
Щедрик ведрик• 25 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Доброго дня. Я Вам напевно вже набридла, вибачте, будь ласка. Я не знаю, як мені бути, вступати у відносини з ним чи ні? Чи можна подивитися його настрій на мене, чи є почуття? У нас була зустріч учора, він все згладив і ми зустрілися. Інтиму не було. Але я дуже прив´язуюсь до нього. Я можу йому довіряти, чи є майбутнє з ним, які у нього наміри до мене? Якщо можете, будь ласка, у мене сильні почуття до нього, боюся, щоб боляче не зробив. Дякую якщо відповісте мені
Щедрик ведрик• 25 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Доброго і вам вечора:) Ось я розклала вам карти, це не від того, що не знаю, як трактувати, а від того, що ще не відомо картам - буде зустріч між вами, чи ні. 50 на 50- відповідь. Якщо і буде зустріч, то чоловік буде себе поводити, як ні в чому не бувало. Ну ще: скоро розкриється таємниця
Ви до речі були праві, я дізналася таємницю. Ви так чітко вгадали.
Укр_жіночка• 25 июля 2023
Ответ дляЩедрик ведрик