Христя в тiстi• 11 июля 2023
Ви в Карпати з чоловіками їздите?
Планую поїхати в Карпати, думаю їхати з чоловіком чи без. Якось соромно, мій повісток не боїться, але чи на часі зараз відпочивати з чоловіками.
Помогалочка• 11 июля 2023
В смысле? Мужчины - не люди? Или в окоп или пахать? Отдыхать нельзя?
Христя в тiстi
• 11 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
Та отож, дивлюсь відео з Говерли мужиків повно лазить по горам.
Гравіцапа• 11 июля 2023
Більшість знайомих з чоловіками їздять
Одна є, яка нікуди не їде, бо чоловік боїться повісток
Ми в цьому році (як і в минулому) нікуди не їздили
але повістки тут не при чому, я на море хочу, але без чоловіка не поїду
З двома дітьми то ще та відпустка буде
але повістки тут не при чому, я на море хочу, але без чоловіка не поїду З двома дітьми то ще та відпустка буде
LoveYouOrNot• 11 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Ну і все, вже ж бачите, що чоловіки їздять, в чому проблема?
Ленне-Рейма• 11 июля 2023
Недавно ехали с Киева а Закарпатье. За всю дорогу перед Карпатами один пост был, где просто спросили, куда едем.
УжеВотДа• 11 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Дивлюся блогерів,що в Карпатах відпочивають,повно там чоловіків
Цукрові вишні• 11 июля 2023
Куча отдыхает с мужиками и на Закарпатье и только с Хорватия приехали куча украинцев семьями на пляже видела и на инвалидов они тоже не смахивают
Коренная киевлянка• 11 июля 2023
Мы сейчас в Карпатах с дочкой. Очень хотели ехать с мужем на машине из Киева, но в итоге не рискнули из-за возможной выдачи повесток при выезде из города, поэтому поехали сами на поезде.
Рожева юбка• 21 июля 2023
Ответ дляYana1915
Підскажать і дійсно як всі розповідають , що куча повісток видають ?
Жодного разу не бачила. Нас зупиняли взимку на межі областей, запитали, куди їдемо, і все. У травні взагалі без питань проїхали туди й назад