Христя в тiстi• 11 июля 2023

Ви в Карпати з чоловіками їздите?

Планую поїхати в Карпати, думаю їхати з чоловіком чи без. Якось соромно, мій повісток не боїться, але чи на часі зараз відпочивати з чоловіками.
Помогалочка• 11 июля 2023
В смысле? Мужчины - не люди? Или в окоп или пахать? Отдыхать нельзя?

автор Христя в тiстi • 11 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
Та отож, дивлюсь відео з Говерли мужиків повно лазить по горам.
Инеш• 11 июля 2023
Я їзжу, мій чоловік працює і йому треба відпочинок. Завтра у нас може і не бути не відкладайте а ’не на часі’ а коли ж той час і чи буде взагалі
Гравіцапа• 11 июля 2023
Більшість знайомих з чоловіками їздять
Одна є, яка нікуди не їде, бо чоловік боїться повісток
Ми в цьому році (як і в минулому) нікуди не їздили але повістки тут не при чому, я на море хочу, але без чоловіка не поїду
З двома дітьми то ще та відпустка буде
LoveYouOrNot• 11 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Ну і все, вже ж бачите, що чоловіки їздять, в чому проблема?
Электричка• 11 июля 2023
Уже приехали. Мужчин полно.
Ленне-Рейма• 11 июля 2023
Недавно ехали с Киева а Закарпатье. За всю дорогу перед Карпатами один пост был, где просто спросили, куда едем.
УжеВотДа• 11 июля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Дивлюся блогерів,що в Карпатах відпочивають,повно там чоловіків
Борець за гаманець• 11 июля 2023
2 місяці тому їздили, пости були, вручати ніхто не пробував

Цукрові вишні• 11 июля 2023
Куча отдыхает с мужиками и на Закарпатье и только с Хорватия приехали куча украинцев семьями на пляже видела и на инвалидов они тоже не смахивают
Коренная киевлянка• 11 июля 2023
Мы сейчас в Карпатах с дочкой. Очень хотели ехать с мужем на машине из Киева, но в итоге не рискнули из-за возможной выдачи повесток при выезде из города, поэтому поехали сами на поезде.
Рожева юбка• 11 июля 2023
Вже їздили нещодавно
Yana1915• 21 июля 2023
Ответ дляРожева юбка
Вже їздили нещодавно
Підскажать і дійсно як всі розповідають , що куча повісток видають ?
Рожева юбка• 21 июля 2023
Ответ дляYana1915
Жодного разу не бачила. Нас зупиняли взимку на межі областей, запитали, куди їдемо, і все. У травні взагалі без питань проїхали туди й назад
Yana1915• 21 июля 2023
Ответ дляРожева юбка
Дякую!