Дело было давно• 11 июля 2023
М´яке скло на робочий стіл дитини, хто використовує?
Оце фіфа• 11 июля 2023
Я використовую. Зручно мити хоч щіткою,покриття столу не псується фарбами, пластиліном, коректором, клеєм та інш
Я Вас не боюся• 11 июля 2023
Хороша штука, якщо не сильно тонка.
У мене на кухні таке і у сина на столі невеликий шматочок лежить. Зручна штука
Мамзелькіна• 11 июля 2023
У меня такое на письменном моем и ребенка, на кухонном и на гостевом (вниз скатерть, сверху это стекло - свинячить можно от души). Отлично везде