Губи з філером• 12 июля 2023

Как понять, мужчина импотент или просто не хочет меня?

Сначала все было хорошо, возбуждался от одних поцелуев. Прошел месяц - и у него все чаще встает и падает. Я уже накрутила себя, что дело во мне... Ему 40, мне 29, выгляжу вроде прилично, слежу за собой. Встречи раза два-три в неделю
Веккy• 12 июля 2023
Каждый день темы про импотентов . Ужас просто. Нынче мужиков нормальных нема

автор Губи з філером • 12 июля 2023
Ответ дляВеккy
Ого, серьезно? Может, стресс у них.. Не знаю
Mrs.Sexuality• 12 июля 2023
Зустрічайтеся раз на тиждень або два - і зробите висновки, в чому причина.
Закуйовджена життям• 12 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Как она это поймёт?
Веккy• 12 июля 2023
Ответ дляГуби з філером
Нет, это импотенты ходячие
Mrs.Sexuality• 12 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Как она это поймёт?
Якщо чоловік скучив, то фіаско не буде. Можливо, тричі на тиждень, то для нього занадто. А якщо ще і втомився, все може бути
Подмигашка• 12 июля 2023
Ви тут ні до чого.
Зараз чоловіки не задовольняють жінок. А жінки себе накручують.
Ось чого я завжди кажу: треба мати чоловіка, який молодше жінки до 5 років. Тоді в родині буде гармонія в ліжку.
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
А може взагалі раз на рік зустрічатись у 29років? Чого там
Ганцю в кєдах• 12 июля 2023
Проблемы с потенцией, что тут думать

Mrs.Sexuality• 12 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Не всім потрібно через день. Декому раз на тиждень нормально. Всі люди різні. А при важкій фізично роботі тим більше людині потрібна лише подушка і сон.
Русланка з гілки• 12 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Ви тут ні до чого.
Треба просто мати здорового чоловіка
Моєму 40,і стояк в нього ого-го і за 20 років,які я зним,я не знаю,що то таке «впав» в процесі
Най хоч раз• 12 июля 2023
Зачем вам 40-летний?
Чорнобаївка• 12 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Ви тут ні до чого.
Маю чоловіка на 20 років старше
Гармонія в ліжку, та і в житті також.
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Треба просто мати здорового чоловіка
Виключення тільки підтверджують правило.
Ну і 40 років це не показник. Це може статись в 41) а може і ні. Але ще раз- це Виключення для сучасних чоловіків
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну тоді і жінку треба таку ж шукати. Нащо до молодої авторки чіпляється
Закуйовджена життям• 12 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Они только начали встречаться, какие «скучив», тут секс ещё должен быть огого какой
ЛюбимаЯНЬ• 12 июля 2023
Импотент или стресс.
Самохвалова• 12 июля 2023
Слухайте, дівчата. Може дійсно чоловіки стресують так зараз? Бо щоденно така тема, а то й не одна
Живчик-счастливчик• 12 июля 2023
Ответ дляГуби з філером
Звичайно стрес- постійно думати, прийде повістка чи ні!

Едимнаморе• 12 июля 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Поэтому не трахаются? Вы серьезно? )
ИзЮмрудная• 12 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
ну скажу так, для чоловіка у 40 років нормально через день та навіть і два рази на день, якщо це, звісно, не кожного дня, а періодично

моєму 55, через день норм абсолютно, через 2-3 дні взагалі комфортно, якщо дуже романтичний настрій, то можемо й два рази на день, але це виключення з правил
Живчик-счастливчик• 12 июля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Поэтому не трахаются? Вы серьезно? )
Трахаються, але як показують теми на сайті, це в них виходить ну дуже погано!
ИзЮмрудная• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Зачем вам 40-летний?
вам 18?
ГороховаЯ• 12 июля 2023
он в Украине?
видимо таблетки принимал или возбуждало новое тело, поначалу. А через месяц уже не может так возбуждаться, нету сильного возбудителя. Но конечно причина в нем, в его потенции(((
А зачем вам реально 40летний? есть куча мужчин моложе
ГороховаЯ• 12 июля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
вам 18?
нормальный вопрос, я тоже не понимаю зачем в 29 встречаться с 40летним. 35летние задорнее, красивые, и вкусно пахнет. Этот скоро начнет пукать, ходить к врачам и так далее. У него уже на нее не стоит
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
вам 18?
38. Но когда мне было 29, у меня мужу было 27
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ооо! Це Ідеально 😍
Тільки на форумі можуть розказати, які в них чоловіки велетні у ліжку в 40-50+
А в житті все не так райдужно
Коплю на груди• 12 июля 2023
Знаю такого, дрочун страшний. На жінку вже не встає. 43 роки
автор Губи з філером • 12 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Вот и я так думаю) не 10 же лет вместе...
Черговий по кухні• 12 июля 2023
Іноді буває, що чоловікові щось не подобається. Мій, було, не любив одну позу, а мені подобалась, і я хотіла з неї починати майже кожного разу. Йому потрібно жорстко і активно, змінюючи пози, я ж тоді хотіла повільніше. Ще було, коли мого бажання було недостатньо, він це відчував, ображався і… Але ще й помітила, що це ставалося влітку, коли дуже гаряче і він стомлений. Було кілька разів минулого року, я також переживала. Але прийшла до висновку, що причиною був настрій кожного разу. Недостатньо пристрасті з обох сторін.
Я б слідкувала і спробувала б щось змінити в сексі. А ще, може, справді, йому багато. Тоді шукайте молодшого.
Тут мені також писали, що імпотент і т.п. Я мала секс з імпотентом, дівчата, це коли підняти його - велика проблема, коли піднімається від орального сексу, встигає впасти, поки змінюємо положення. Той чоловік знав про свою проблему і приймав пігулки до сексу, щоб такого не було.