Девальвация• 17 августа в 00:00

Вы бы ухаживали за лежачей свекровью?

Я бы не смогла, сразу об этом мужу сказала, что не буду, что он может даже развестись со мной, если считает, что я такая плохая, но я не буду этого делать, не могу просто
Губи з філером• 17 августа в 18:30
Ответ дляPrervana
Мы оба исповедуем подход, что если уже пришло состояние, при котором нужно именно досматривать, то это должно быть хорошее, комфортное спецучреждение с подготовленным персоналом.
Поддерживаю вас , уход должны осуществлять профессионалы.

НаБалКоніХодять• 17 августа в 18:35
Ні
Це не моя зона відповідальності
Є син, хай доглядає або оплачує доглядальницю.
Губи з філером• 17 августа в 18:36
Лично я нет.

Это было бы возможно, если бы свекровь помогала в материальном плане до болячек или
Помогала с внуками , не выносила мозг.

Но это не о моей свекрови.

Она мужу тоже ничего не дала, так что сестра пускай ухаживает, которой квартира.

Заюшка_хозяюшка• 17 августа в 19:19
Я Вам сочувствую. В этом году умерла свекровь после перелома бедра. Я допускала мысль, что на меня ляжет уход за ней (моя жизнь превратилась бы в адище), но муж категорически был против такого варианта. Она умерла в больнице не дожив до выписки.
Мотористка• 17 августа в 19:20
О, боги, не дай бог! І ті, що тут вигулюють біле пальто, навіть уявлення не мають про догляд за хворими людьми. Це надзвичайно важко фізично, психологічно тай гидко!!!
Коли мовчу- приємна жінка• 17 августа в 19:28
Ответ дляКозачка
Вы больная что ли? Не пишите мне свой бред больше
Добро аж через край у вас бʼє
Козачка• 17 августа в 19:29
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Добро аж через край у вас бʼє
добро делают тоже с умом . А не на кого попало направляют. Так понятнее?
Губи з філером• 17 августа в 19:32
Ответ дляМотористка
А если человек ещё и не родственник , а вообще посторонний
Рожайтретьего• 17 августа в 20:24
Ответ дляТвердая валюта
Мабуть я дуже добра так як дохажувала двох бабусь, тата і дядю, від якого відмовився син. За свекрухою б теж доглядала.
Шкода, що так мало добрих людей ((
І кота не погодують під будинком
Почему от мужиков такой доброты не ждут. Вот те и равноправие

Форс мажор• 17 августа в 21:19
Ответ дляТвердая валюта
Шкода, що так мало добрих людей ((
І кота не погодують під будинком
На вас дядя хоть завещание написал?
Метровий сантиметр• 17 августа в 21:23
нет конечно
Вся така шо куди там• 18 августа в 09:02
Ответ дляТвердая валюта
Значить це індивідуально. Я і дитині чужій сраку мила і котам і собакам і дорослим людям. І я вас зараз кончу - без перчаток
Зачем мыть чужого ребенка?
Вся така шо куди там• 18 августа в 09:05
Ответ дляА я женатая
А позывы чего? Это скорее у женщин. Мужчины организуют уход или будут ухаживать, либо просто устранятся с горизонта
У мужчин не бывает позывов?
Вся така шо куди там• 18 августа в 09:25
Ответ дляМеломанка Маланка
А я як мама сина, не хотіла б, щоб він доглядав якусь чужу тьотку, у нього своя мама є. Треба було йому з власною дитиною сидіти, поки ви доглядаєте свою маму. І свого сина буду вчити, що він тьощі нічого не винен ( як невістки не винні свекрусі).
Доповню, чоловіки і так живуть менше, так ще і з тьощею допоможи. Це б вона мала допомагати доньці з дитиною. Чоловік, коли дружина у декреті і так всіх фінансово тягне, а тут ще мати дружини ( чужа тьотка). Краще вже розлучитись, ніж на своєму горбу всіх тягнути і потім невідомо хто кого пережеве.
Фу, мразота
Вся така шо куди там• 18 августа в 09:28
Ответ дляМеломанка Маланка
Так тут же кожна пише, що свекруха чужа тьотка. А тьоща значить рідна? І що за свекрухою ніхто дивитись не буде ( і я вважаю, це правильно). Якщо у вас були власні кошти на свою матір, це похвально. Але дайте чесну відповідь, чи хотіли б ви, що ваш дорослий син забезпечував свою дружину з дитиною ( і тут знову ж кожна пише, що їй тільки такий чоловік потрібен ( і тут я згодна, що це обов´язок чоловіка)), та ще й придачу хвора тьоща ( а як не крути, вона все ж таки чужа вашому сину) на його відповідальності була б? Я б наприклад не хотіла б для свого сина таке ярмо.
Сын сам решит
Тещи ближе чаще чем свекровки
Вся така шо куди там• 18 августа в 09:33
Ответ дляМеломанка Маланка
І правильно зробила.
Я взагалі вважаю, що шлюб це тягар як для жінки, так і для чоловіка. Своїм дітям, а у мене донька і син, кажу, що створювати сім´ю треба, коли вже станеш на ноги, і буде власне житло, щоб якщо щось не сподобається, піти до себе, чи виставити за двері. Виявляється, треба ще сина вчити, що він тещі нічого не винен. Не вистачало ще, щоб він за чужою тьоткою дивився.
То не ваше дело уже за кем он будет смотреть
Вся така шо куди там• 18 августа в 09:39
Ответ дляМеломанка Маланка
Я його виховаю так, щоб він на перше місце ставив себе і свої бажання, а не доглядання чужих тьоток.
И вас не должен тоже
Вся така шо куди там• 18 августа в 09:42
Ответ дляМеломанка Маланка
Біля мене він не сидить, не переймайся.
А не одружиться - це як виявляється не гірший варіант, ніж отримати тягар у вигляді дружини і хворої тещі. Ні, краще самому/самій у своє задоволення жити.
Жена это не тягар.
Ей он должен больше чем вам
Меломанка Маланка• 18 августа в 09:58
Ответ дляВся така шо куди там
И вас не должен тоже
Віж усього серця бажаю вам подихати у самотності. Щоб ваші діти до вас не приїздили, воги вам нічого не винні.

Меломанка Маланка• 18 августа в 10:00
Ответ дляВся така шо куди там
Це моя справа, якщо це стосується моїх дітей. І взагалі пшла нах.
Вся така шо куди там• 18 августа в 10:00
Ответ дляМеломанка Маланка
Дура, это не твое дело. Это дело только твоих детей. Сама же писала, что их желания превыше
Мамо, угомонись
Ответ дляМеломанка Маланка
У меня их ещё пока нет
Меломанка Маланка• 18 августа в 10:01
Ответ дляВся така шо куди там
Мамо, угомонись
Нах довбо@бка
Меломанка Маланка• 18 августа в 10:01
Ответ дляВся така шо куди там
У меня их ещё пока нет
І не буде
Вся така шо куди там• 18 августа в 10:01
Ответ дляМеломанка Маланка
Нах довбо@бка
Сын твой и дочка твоя долбоебы
От мамы
Ответ дляМеломанка Маланка
І не буде
И не надо
Насмотрелись много дерьма между отношениями людей
Меломанка Маланка• 18 августа в 10:11
Ответ дляВся така шо куди там
Сын твой и дочка твоя долбоебы
От мамы
Мамка твоя довбоьобка виростила таку ж довбоьобку
Вся така шо куди там• 18 августа в 10:23
Ответ дляМеломанка Маланка
В зеркало глянь там увидишь мамку долбоебку
Меломанка Маланка• 18 августа в 10:27
Ответ дляВся така шо куди там
Згинь довбоьобка