Лапка• 12 июля 2023

Чим рятуєтесь від натирання між бедрами у спідницях ?

Чи пробували нові бандалетки ? Може якісь шортики ?
Анонимба• 12 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Странность высказываний некоторых людей иногда поражает. При чём тут мышцы к лишнему весу из-за гормональных качелей?? Я из спортзала не вылезала, когда можно было. Выходила мокрая от пота до трусов. Это никак не влияет на гормоны. Вообще.
А ЩЖ влияет на ВСЁ.
Странность постоянно на щитовидку все валить. Не верю, что занимаясь в зале, вы были рыхлой! Я тренер с 10-летним стажем, и реальных проблемы с гормонами ну может у 2% людей. И все равно мы им мышцы в порядок приводили. А там уже и натирает между ног не так сильно, чем когда все болтается

СвітланкаОК• 12 июля 2023
Ответ дляЛапка
Натирає до рани. Дуже боляче. Потім ще кілька днівзагюється.
Для загоєння, до речі, дуже класна мазь Бетаметазон. На ранок вже знімає запалення, а там 2 дні і нічого нема.
Білка в колесі• 12 июля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я думаю крем на цинке наверное. Есть урьяж , детский, под подгузники. Попку детям мазать от памперсов.
Я купила его сто лет назад, тюбик большой, а крема горошину надо.
Я его везде беру и все сразу, он все заживляет , вообще. Если комар укусил и шишка как полкулака , сразу убирает и шишку и воспаление и зуд.
И на лице ранки мазала. Вообще хороший
Я сейчас юбки почти не ношу перешла на широкие брюки палаццо. На море кстати когда сильный ветер и воздух морской с этим делом лучше обстоит, типа морской бриз вентилирует А в городе, особенно когда духота и парит на дождь...
Играю_на_кларнете• 12 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
У меня всегда между ногами протирались, как только сиала носить джинсы. А в студенческие годы наматывала километры, так их хватало ненадолго))
А я худая, и все время трескаются на ж@пе. Уже 3 по-моему лопнули.
Не знаю причины. Зашиваю и хожу дальше. Но ржу. )
Не объемная, джинсы не в обтяжку, прихожу домой, а между булок длинная прорва. И так ехала в метро. 🤣
Ванна Тазиковна• 12 июля 2023
Ответ дляАнонимба
Не верьте дальше. А лучше выйдите на улицу и посмотрите на прохожих. Вот там настояшие ’проценты’. И статистику пересмотрите на медицинских ресурсах, а не придумывайте свои 2%.
Білка в колесі• 12 июля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ванна Тазиковна• 12 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Она гормональная же

СвітланкаОК• 12 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Она гормональная же
Ага, тому й працює. А в чому проблема?
Ванна Тазиковна• 12 июля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Покупайте более качественные что ли))
Ванна Тазиковна• 12 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Ага, тому й працює. А в чому проблема?
Ну, как бы ...назначение другое у гормональных мазей и гелей
СвітланкаОК• 12 июля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
У мене в чоловіка так, штани всі в тому місці рвуться десь за 2-3 місяці не щоденного носіння. Хз шо там за дупа така гостра, що навіть плотний джинс розриває ))))
Играю_на_кларнете• 12 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Покупайте более качественные что ли))
Сейчас холистер, но стрейчевые, как лосины. Уже второй год в них и летом и зимой, переживаю за жопу. )
Мне дорого их покупать, и подходят.
Играю_на_кларнете• 12 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
То как в обуви наверное. У кого то всегда под большим пальцем на подошве дырка будет
СвітланкаОК• 12 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Для зменшення запальних проявів дерматозів, чутливих до глюкокортикостероїдної терапії, таких як екзема та дерматити будь-яких типів (включаючи атопічну екзему та фотодерматит), червоний плескатий лишай, вузликове пруриго, дискоїдний червоний вовчак, ліпоїдний некробіоз, претибіальна мікседема та еритродермія. Також може бути ефективним при лікуванні псоріазу волосистої ділянки голови, бляшкового псоріазу на ділянках шкіри верхніх та нижніх кінцівок, за виключенням розповсюдженого бляшкового псоріазу.

Це інструкція. А натертості на ляшках — це якраз дерматоз.
Метелики на душі• 12 июля 2023
Цього літа відкрила для себе бандалетки.
Якщо будете купувати, то краще обирайте не мереживні, а схожі на просту резинку. І для себе зрозуміла, що краще брати на розмір менші, ніж рекомендує виробник.
Мереживні кашлатяться.
ШобВам_КакНам• 12 июля 2023
Рятуємось роликовим дезодорантом, Рексона, Нівея, Гараньэр, намазую добре перед виходом з дому і ношу в сумці, якщо відчуваю, що починає наритать знову мажу. В мене з підліткового віку така проблема, маю зайву вагу, мама все життя також натирала стегна. В дочки така ж проблема почалась років з 12ти, зараз ій 16, худа. Це не залежить від ваги, тільки від будови стегон, знаю декілька дуже худих дівчат, які натирають стегна зсередини. Деякі знайомі все життя носять трусики-панталонами, зараз є такі гарненькі з мереживом, але мені не зручно в них(( Хотіла купити собі бандалетки спробувати, але так і не купила, стараюсь влітку плаття чи спідницю одгати рідко і якщо не довго ходити.
автор Лапка • 12 июля 2023
Ответ дляСнегурочко
Я багато років використовую антиперспирант, змащую в тих місцях, що торкаються під час ходьби. Забула взагалі про такі проблеми
Вистачає на цілий день чи потрібно з собою брати і мазати знову з часом ?
Ванна Тазиковна• 12 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК

Неее, дерматоз - то другое... То если проблемы с кожей вызваны заболеваниями. А тут просто механическое повреждение эпидермиса
СвітланкаОК• 12 июля 2023
Ответ дляЛапка
З собою носити треба (хоч питання й не мені було). Але коли мені натирало, то твердий дезік завжди в сумці. Десь як гуляєш, йдеш в туалет і там обновляєш. Години на 3 вистачає, а далі поновлювати треба.

Ванна Тазиковна• 12 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
А мне минут на пять помогает((
СвітланкаОК• 12 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
ну ок, я не лікар, тому сперечатись не буду
мені допомагає, я задоволена
дитячий крем - ні про що
коли болить - то хоч дьогтем намажеш, аби перестало
ця мазь реально працює, вже радила її і підтвердили
АБВГДейка• 12 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК

Розтертості - це травматичне ушкодження шкіри, а не дерматит (запалення). А фотодерматит, екземи, і все що там написано - це аутоімунні захворювання.
Ангелок з ріжками• 12 июля 2023
під час вагітності мала таку проблему, користувалась звичайним крохмалом, мені вистачало на цілий вечір. Ну і шортики - теж чудова ідея.
ДваДваВісім• 12 июля 2023
А де це натирає, неможу зрозуміти
Не любовница• 12 июля 2023
Ответ дляАнонимушка
Була на відпочинку, мене врятували такі трусики, дійсно могла одягати плаття кожного дня.
Це панталони, а не трусики.
Повітруля• 12 июля 2023
Ответ дляЛапка
Не спадають вони ?
Там силіконові стрічки всередині.
Головне правильно підібрати розмір.
Муркошечка• 12 июля 2023
Ответ дляЗубная фея
И я тоже не догадывалась о распространенности проблемы, пока не увидела кучу ответов по теме.
При чому не обовязково надмірна вага причина. Будова тіла також має значення.
Я з вагою 55 кг натирала
Анонимба• 12 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну живите в положении жертвы, кто же вам запрещает.
Маю декілька думок• 12 июля 2023
Тільки шляхом схуднення
Мотористка• 12 июля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Просто хорошо тому, у кого бедра худые, а остальным...((
Это жирные ноги, поэтому внутри и натирает, правильно?